Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

un atkal draudzeņtēma

pintikipinitis

rojs2

nu skaidrs, tad jau psihproblēma pintiķpenītim ir.

Papildināts 13.09.2020 21:46:

palasīju un pasmējos - nē, pintikpenītis neklačojas, bet apspriežas, un tad aiziet vesels lērums par "draudzenes" dzīvi. mazliet dīvaini.

Pēdējās izmaiņas: rojs2, 13.09.2020 21:58.

Un es kritīšu tur zemē,
Un es pielipšu pie bruģa…

Derpine

Izskataas ka pati autore ir taa "draudzene"!

Norma Džīna

Derpine
Nē, autore ir cilvēks, kuram patīk pašapliecināties uz citu fona.

Norma Džīna
Nē, autore ir cilvēks, kuram patīk pašapliecināties uz citu fona.

Autore ir cilvēks, kam, acīmredzot, smagi neveicas. Kārtējās "draugu" attiecības sievietei jau pie pusmūža, ne tur ģimenes, ne bērnu, ne īsti labu attiecību. Tamdēļ arī apzelē svešas dzīves (kādi draugi, tāds pats ). Traki iedomāties to vidi, kurā autore uzturas un kuru pēcāk ķidā.

Tas, kas nolasās no apraksta, persona grib izcept torti, bet sanāk rasols. Es saskatu personas acīmredzamu neizpratni par to, kas ir vēdiskā filozofija, kā rezultātā rodas uzvedība, kas tiek nolasīta un kas ved tikai uz seksuālajiem sakariem.

Ja viņa grib nopietnas attiecības, tad pirmkārt ir jāpārtrauc seksuālie kontakti un jābeidz izturēties pret vīriešiem kā pret vīriem, kuri tādi viņai nav. Jo no nevīriem vīru neizspiedīs. Un jābeidz sniegt erotiskās masāžas.

Man vispār nolasās, ka sieviete ir ir ļoti sabojājusi savu reputāciju un, ka produktīvāk ir iepazīties internetā, paplašinot iespējas, bet atkal neskriet katram pakaļ ar masāžas pakalpojumiem.

Iespējams, arī kā viņa tik daudz strādā, ka visi to jau zin un, kam vajag noskrējuši sievu, kam laikā nav nekā?

Vajadzētu samazināt gaidās un ilūzijas no nopietnām attiecībām, jo izmisums ir lipīga lieta.

Un ja grib sekot vēdām, tad arī korekti to darīt, ievērot principus un nav obligāti jākliedz par to visiem, ka interesējas par vēdām.

Papildināts 14.09.2020 12:21:

Bet, ja kādam problēma sagādā grūtības, tad pats arī meklēs risinājumu, kad būs sasniegta robeža, jo es ticu, ka pieaudzis cilvēks ir gudrs un atbildīgs pats par sevi,lai zinātu kā pašam dzīvot.

Alija

humra
vai tev nenolasās tas, ka šī sieviete nesniedz erotisko masāžu, tik vien, ka to ir kaut kad apguvusi?

Man ir lielisks raksturs!
Vienkārši citiem ir vāji nervi.

Cerinji_un_eerkshogas

Palasot forumu rodas sajūta, ka sievietes tagad tādas badīgas palikušas, vīrus jākrampē ciet kur pagrīdē, jo nevar tak laukā palaist vienus pavisam, kā tik kāda audzīte, masierīte, kas tur vēl tik nē, virsū pēkšņi neuzkrīt un ar varu nepavēdina!

rud_bekija

Cerinji_un_eerkshogas
Labi teikts par tām paVēdinātājām Zinu vienu vīrieti, kurš tādas vēdiski apgarotās dēļ pameta sievu ar četriem bērniem, jo viņa tik dvēseliski apgarota, lūk! Vēlāk tā pavēdinātāja pati pameta puisi, jo alimentus nevarēja nomaksāt, no savas kabatas bija jādod, bet līdz tam nekur nestrādāja, pārtika no prānas un tā, ko pati uzaudzē, tad sanāca negaiditi tā, jo, ja bērnu nav, tad nav arī saprotams, ka bērnus ar prānu vien nepiebarosi un neapģērbsi, bet humra ļoti labu padomu iedeva, tad lai druška liek aiz auss vai pie sirds, vai kur tur vēdinātāji liek, pie čakrām. Nevar dzīvot to, ko nevar pavilkt, citādi ar šizofrēniju var saslimt.

Cerinji_un_eerkshogas

rud_bekija
Labi teikts par tām paVēdinātājām
Aj, sorry, rakstīju ātrumā. Bet, kaut kas tajā ir!

Vinnny

PaVēdinātāja - Pavedēja ar vēdām. Tā top Cāļa jaunvārdi. :-) Vai pretendē uz Gada vārdu?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18411099