Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

un atkal draudzeņtēma

pintikipinitis

viedaminka

Stāstā ir pretrunas. Brūtgāniem par vēdām nestāsta, bet mājās ir vīraka kociņi, altāris, pagātnē ceļojums uz Indiju. Sarunās taču apspriež pagātni un ciemos ejot, ierauga māju ar visu altāri un vīrakiem. Un ja vīrakus mājās kūpina, tad tak pati arī ož pēc tā visa. Un gan jau arī bērna jautājums vīriešiem zināms- grūti iedomāties adekvātu vīra kandidātu, kam imponētu fakts, ka sievietes bērnu audzina vecāmāte...

Es nezinu, vai par ideālu var nosaukt sievieti, kas ir pametusi savu bērnu un aizrāvusies ar ezotēriku (un vēl tik dīvainā izpratnē). Sindy arī ir aizrāvusies ar ezotēriku, bet viņai izpratne ir atbilstoša vēdām (tiecas uz visiem saprotamu tikumību) un bērnu audzina pati, lai cik grūti un smagi viņas apstākļos tas arī nebūtu. Ja noliktu blakus Sindy un te aprunāto sievieti, Sindy izredzes tikt pie gredzena būtu daudz lielākas.

Un es nesapratu, kur viņai tas sekss? Ar ko? Tie draugi? Kā saka, pa draugam arī pârguļ? Bērna atstāšana novârtā, fui.. milzīgs mīnuss.. tur ne tikai no vēdiskā viedokļa nav normāli, bet no visiem citiem.. pilnīgs čau..

Pavils

Pieraksti pie manis uz konsultāciju pirtī, mēģināšu uzminēt kas par vainu drostaliņai.

Lilija

D nosmējos par pavēdinātājām. khm... arī kūpinu vīrakus, esmu piestrādājusi par masieri, esmu vēdinātāja (atļaujiet pasmaidīt), un, šausmas, šausmas! erot.masāžas kursus esmu izgājusi. oi, un par ēst gatavošanas kursiem arī ne tikai esmu dzirdējusi. tik ar to starpību, ka daudzu gadus ir attiecības un bērnu audzināju pati un jā, vēdiskā psiholoģija, ja to tā var nosaukt, arī nav sveša.

draudzenei ir sevi jāmīl, tad arī citi mīlēs. ja ir tikai vēlēšanās būt par to, kas neesi un citiem patikt (nav jau pieclatnieks), nekas tur nebūs. ir jāmācās sevi pieņemt. punkC.

savukārt autorei silti iesaku nebāzt savu degunu citu dzīvēs, garš paliks.

Brīvība ir spēja būt laimīgam neatkarīgi no apstākļiem.

tabidze

Kur viņa izrāva to, ar kuru ir sekss?

Viņa ir mīļākā?

Ja neviens nelūdz dejot skaistu sievieti, viņas skaistums ir auksts, neseksuāls. Tālāk par izpalīdzēšanu un čomiskumu. Tas var būt cilvēka raksturā, ka visiem gribas palīdzēt, vārdu sakot, cilvēks ir no tiem, kas atdod pēdējo kreklu. Un ir otra veida izpalīdzētāji, kas ar savām palīdzēšanām krāj sev punktus.

Par vēdām. Esmu jau rakstījusi, ka mana jaunākā meita zināmā periodā par to ļoti interesējās, bija ļoti visā tajā iegrimusi un pat man nācās klausīties garas lekcijas par to tēmu. Viņai gan pirmais, gan tagad otrais vīrs ir indieši, tā ka saprotiet- situācija nopietna Kāpēc es to saņēmos atklāt, neskatoties uz to, ka heiteres šo, protams, ierakstīs blociņā un atgādinās gadiem?

Tava draudzene latviešu vīriešos neredz sev partneri, pateicoties vēdām.Mūsējie tai audumā neierakstās. Tur gari jāraksta, kāpēc- bet konspektējot- vēdās tiek pausts, ka vīrietis ir ģimenes pelnītājs, sieviete bērnu audzinātāja, sieviete algotu darbu nestrādā, viņai un bērniem visu nodrošina vīrietis. Un neskatoties uz to, ka tava draudzene raujas pa diviem darbiem, gan jau ka viņa vēlas, lai viņai tas nebūtu jādara.

Ja viņai pietiks prāta beigt ņemties ar vēdām, pēc kāda laika viņai smadzenes sakārtosies, un viņa satiks savu vīrieti. Bet vēdas priekš ir spēcīga narkotika, kurā iegrimt, bēgot no dzīves realitātes, tāpēc šaubos, ka draudzene būs ar mieru šo narkotiku atmest.. Un vai vispār vajag?

Katrs izvēlas sev to, kas viņam palīdz justies labi, tā ir dominējošā visu dzīvo organismu tendence.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18411099