Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

un atkal draudzeņtēma

pintikipinitis

Viss tik ideāli, tik ideāli. Tiešām? Vai varbūt tas ir uzpūsts tēls? Zemapziņas līmenī var just, ja trūkst autentiskuma, bet tas var citus atgrūst. Jautājums, kāpēc jābūt par supersievieti. Lai nopelnītu mīlestību? Bet to nevar nopelnīt, tāpēc šāda stratēģija vienmēr nesīs vilšanos un vienmēr būs par maz.


Silberman

Man kaut kā nolasās, ka dāma vienmēr un visur mēdz spēlēt pirmo vijoli, bet tas vienlaikus ir spēcīgo sieviešu spožums. Spēcīgiem vīriešiem blakus nevajag konkurenti, savukārt vājais vīrietis viņai pašai kritīs uz nerviem. Un nedomāju, ka vājais vīrieti saņemsies uzlūgt uz deju balles karalieni. Stiprais? Viņš labāk meklēs kādu mazāk spožu partneri, lai varētu izcelties uz viņas fona.

Papildināts 12.09.2020 20:48:

Silberman
Spožums un posts, gribēju teikt.

P.S. Mobilajā versijā vispār var labot komentāru?

Papildināts 12.09.2020 20:49:


Var gan

Schatz

Domāju, ka tā arī ir vaina, ka par daudz apčubina vīriešus. Sievietei jābūt mazliet riebīgai, lai vīrietim būtu interese viņu iekarot, a ko ja sieviete uzreiz metas vīrieti apčubināt pabarot, vēl gultā izrādās visu zin, nu ko lai viņš ar tādu dara? Un zūd vīrietim-iekarotājam, mamutu nesējam interesē. Viņai derētu kāds musulmanis, tas joks.

Naudas viņai par daudz, tāpēc nespīd.


solar wind

Mani ļoti neuzrunā šādi super puper duper pozitīīiivie cilvēki, jo tur apaksā ir baigā izlikšanās. Tad rodas jautājums, kapēc apkārtējiem atbalstīt šo maskarādi? Jā vēl pavid teksti par vēdām un ezotrtiku....omg....virieši ar muguras smadzenēm jūt, ka aiz izmisīgā pozitīvisma ir smags haoss un lieli albatrosi

MelnaKafija

Tu saki, ka viņai daudz draugu vīriešu. Tā arī var būt vaina, viņa varbūt pat napzināti ātri ierindo sev "draugu zonā". Vīriešiem grūti pēcāk uz tādu paskatīties kā uz potenciālo partneri

Tas varētu kaitināt. Tas konstantais pozitīvisms, vēlme visus aptekalēt, nepārtrauktās rūpes, lai visi jūtas labi. Tāds liels, līksms, rosīgs mammis. Bet vecis varbūt ilgojas pēc tādas mazliet kaprīzas princeses, kuru iekarot, kurai izdabāt un kuru uz rokām panēsāt.

Daudz vairāk cieņas, empātijas un intereses no līdzcilvēkiem viņa iemantotu, ja kādreiz smagi nopūstos un teiktu "ir par daudz".

Gemma

tāds kategorisms tajā jomā

Izteikts kategorisms atgrūž cilvēkus, lai kurā jomā būtu. Man pat liekas, ka tieši tas ir iemesls, kādēļ vairākas manas izskatīgās un visādi jaukās paziņas tā arī neizveido attiecības.

Visi grib peldēties, viņa paziņo, ka tā peldētava nekur neder, viņa neies. Citi grib cept gaļu, viņa paziņo, ka to nu gan nedrīkst darīt, pārāk karsts. Kāds saka, ka viņam kaut kas patīk, viņa uzreiz noskaita trūkumus. Varbūt pa visu vakaru pāris tādi apgalvojumi, bet vienmēr nevietā un nebrīdī.


black sand

Nu manuprāt sieviete kuras berns pārsvara dzīvo pie vecmammas bet pati gatava mācīties erotisko masāžu lai tik izdabātu vīrietim nav ideāla bet drīzāk izmisusi un tas ka zināms vīriešus atbaida. Ka vispar atbaida pašpietiekamības trūkums ka tads proti sajuta ka no ta maigā slazdā netikt vaļa.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18411099