Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

un atkal draudzeņtēma

pintikipinitis

Gemma
Tas, ko tu raksti, ir ne vien kategoriskums, bet arī negatīvisms. Negatīvisms noteikti būtiski samazina iespēju uzsākt attiecības ar sakarīgu partneri.

aplis

Te var tikai minēt, kas par lietu.

Varbūt tā draudzene savas profesijas, gatavotprasmes, masāžu utt. ziņā ir supersieviete, bet psihologs no viņas štruntīgs. Ir cilvēki, kas nejūt situāciju - kad viņu pietrūkst un kurā brīdī ir par daudz. Kad runāšana ir vietā un kad kļūst par tarkšķēšanu. Kad palīdzība ir patiešām vajadzīga un kad otram rada neērtību. Viņi neko sliktu negrib un dara labas lietas, bet viņu klātbūtne rada pastāvīgu kairinājumu. Pasākumos un viesībās ir labi, ja ir tāds motors, kas visu dzen uz prieksu, bet ikdienā

black sand
Vo, vo. Man nelīmējas kopā ideāla sieviete un bērns pamatā pie omes. Tas jau uzreiz liekas, ka kkas nav ok cilvēkam ar prioritātēm. Otrs, mani personīgi atgrūž cilvēki, kas kko murgo par čarkrām, enerģijam utml figņu. Un tādi pārizpalīdzīgie cilvēki arī atgrūž. Liekas kkāda liekulība spīd cauri. Tas tā, no sievietes viedokļa. Man galīgi neliekas ideāla.

Purva Oga

Viņa vnk ir nogurdinoša. Pasaules glābēji bieži nemaz nemana, ka apkārtējie nevēlas tapt glābti. Un uz ideālā fona pārējie jūtas kā parādnieki glābējam, bet ir tik neideāli, ka nav ar ko atmaksāt.

Dzīve ir kā sēdēšana pie interneta - jēgas nav, bet aiziet arī negribās.

Vājie atriebjas, stiprie piedod, laimīgie aizmirst,bet man pie kājas...

Kă arï, vïrieşi, kuri vėlas nopietnas attiecïbas, izvęrtę to sievieti arï kă potenciålo savu bęrnu måti. A te tai supersievietei pașas bęrns dzïvo un tiek audzinăts pie vecmammas. Nu diez kas nav.

Bet viņai neveicas ar vīriešiem.
Veči jāj un slavē ,bet neprec ,klasika.

kāpēc tiem džekiem tāda kā vīpsnājoša attieksme pret viņu,
Kā saprotu ,tad pilsēta ne visai liela ,bet sieviete dikti apgriezīga ,daudziem večiem pazīstama ,draudzīga ,sekss, kā saprotu , ne jau tikai ar vienu vien ir bijis. Iespējams pati to nesaprotot ,izveidojusi tādas vieglas uzvedības sievietes tēlu ,kura gatava viegli un ātri likties gultā ar jebkuru uz mutes nekritušu smukulīti.Večiem jau ir tā -ir sievietes ,kuras jāj un ir kuras prec.Un ,ja ir izveidojies tas vieglas uzvedības tēls ,tad skaidrs ,ka vīrietim tādu par sievu negribēsies. Jo baidīsies ,ka sieva nespēs noturēt kājas kopā citu veču priekšā.Un citi veči iesmies - ''mēs jājām par velti a tu ,lohs ,dabūji precēt''.

Man gan liekas, ka vainas var arī nebūt, tikai, kā sacīt, karma.

Man ari nāk prātā viena sieviete, jei bogu ideāls, bet vecmeita. Un ir tādas stervas, tādas stervas,- nu toč tur no kaut kā pievilcīga nav nekā, bet veči ir, ij pakaļ skrien. Un tie nav vienīgie gadijumi. Tādēļ es saku, ka loģikas tur nav pat tas, ja it kā to redz, tā ir karma.

Papildināts 12.09.2020 23:34:

Tāda gultā lēcēja ar ideālu tēlu man nesaistās. Bet ir ari gultā lēcejas, kam izdodas zelta zivtiņu nokert- pat tur loģikas nav. Vismaz īstermiņā- uz 20 gadiem vai pat visu dzīvi.

Papildināts 12.09.2020 23:35:

* nevis "tas", bet "tad".

Papildināts 12.09.2020 23:40:

Un cik nav lasīts par reāliem frīkiem, kas laimīgo lozi- mīlu mūža garumā nozvejo. Vairāk redzu sakaribu ar dzimtas- ģimeņu karmu, bet ne 100%. Ja ir frīks audzis normālā ģimenē un dzimtā, tad visdrizāk ar partneri noveiksies. Ja ideālai sievietei vecāku un vecvecāku attiecībās bus bijis sviests, viņai arī spīd sagaidīt sviestu ( vai neko) partnerattiecibās. Bet tur ir nianses un šķietami izņemumi.

Bet tieši tāpat zinu sievieyes, kas tikušas pie labiem viriem, kaut tam nav nekāda loģiska izskaidrojuma, jo ir istas raganas gan pret viru, gan citiem.

Cik varu teikt no savas nelielās pāris gadu ilgās "pirmsvīra" pieredzes, vīrieši nepiecērt sievētēm, kuras uzskata no "augstāka plaukta", jo jūtas nevērtīgāki un neuzdrošinās. To man ir teikuši vēlāk, kādos tusiņos, kad mēles atraisās. Bet šajā gadījumā ideālā sieviete ir tikai autores skatījumā. Ir kaut kas, kas atgrūž. Un paklājiņi ļoti atgrūž. Gan es, gan manas draudzenes, neesam nekādas medusmaizes, bet vīri prom neiet, šķiršanās manu paziņu lokā, ja notiek, tad pēc sievietes iniciatīvas.

Iepriekš minēti ļoti loģiski izskaidrojumi, manuprāt.

Agitiss

Cilvēkus, kuri ir tādi dāsni, iekļaujoši, ekstraverti un vienmēr rūpējas par citu labsajūtu vispirms un savu atstāj otrā plānā, ļoti bieži nenovērtē, uztver kā kaut ko pašsaprotamu un atgrūž. Vilinošs ir tas, kas nedodas rokās, klusē, ir pašpaļāvīgs un vērtējošs. Tāda ir tā pievilkšanās-atgrūšanas spēle.
Tas ir vienīgais, ko varu spriest pēc autores dotā personas apraksta.

Vēl radās priekšstats, ka draudzene nenošķir profesionālo vidi no privātās un tā ir liela problēma. Priekšnieks varbūt tāpēc ir adatas izlaidis, lai, piemēram, nenonāktu divdomīgā situācijā.

Pēdējās izmaiņas: Agitiss, 13.09.2020 01:09.

varbūt supersieviete viņa ir tev, bet vīrieši meklē ko citu?

Papildināts 13.09.2020 08:30:

tas taču ir tipiski. kapēc viņa, izdarīgā, inteliğentā skaistule ir viena, bet tai nesmukajao, garlaicīgajai vīrieši līp klāt kā mušas?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18411099