Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

un atkal draudzeņtēma

pintikipinitis

Zilspukuzirnis

Man neliekas, ka sievietei ir kaut kādi putni galvā, ja interesējas par ezoteriku. Tāpat nedomāju neko sliktu par viņas profesiju un privātajam interesēm. Domāju, ka viņai attiecībā uz vīriešiem ir augsti standarti un attiecigi grūti tādu atrast, kas vienlaicīgi būt neprecēts un ar kuru vispār būtu kaut kāda saskaņa.

Neliela problēmiņa varētu būt attiecības ar tēvu un to projicēšana uz vīriešiem-partneriem, bet tas ir darbs pašai ar sevi. Iespējams, ka vīrietis uzradīsies, kad viņa sevi sakārtos un viņas pašvērtība nebūs atkarīga no “tēva”(partnera) mīlestības, kuras dēļ ir tā jāpūlās.

teemant

Enivei, varbūt kāda jau rakstīja, varbūt nē, visu nelasīju, man šķiet tāda dīvaina urķēšanās draudzenes dzīvē....kāpēc nav un kāpēc ir utt utt. Da pofik tak plus vēl tik detalizēta. Kaut kā, nezinu... nedraudzelīgi sanāk. Neviena cālene NEVAR ielīst tās dāmas ādā, lai saprastu- ā1 tad šis ir tas, kas atgrūž, viss tikai tukši spriedelējumi, apzelējot svešu dzīvi.
Es negribētu, lai manējo šitā virina, pat anonīmā vidē un vārdus neminot.

''I can't drown my demons, they know how to swim....''

Sixpārnis

Ka gan var uzzināt, ko citi vīrieši runa par konkrētu pilsētas masieri?
pasas dāmas atvērtu muti klausās? Piedalās sarunās?

teemant
Ai, beidziet, ko te tikai nevirina, un pat ar īstajiem vārdiem studijā. Viena lieta, ka no draudzenes puses tas tā jocīgi mazliet izskatās, bet ja cilvēks ir tāds ļoti ieinteresēts un empātisks, bet vēl nav sasniedzis garīgo briedumu, tad tā var gadīties.

Pilsētas masierei pašai jāgrābj vīrietis, nevis jāgaida kad kāds bildinās.

Un arī tad daudzi brāķēs.

rud_bekija

tagad tās, kurām vīri pie masierēm iet, rausies līdzi kabinetā iekšā blakus stāvēs, lai tikai nesākas erotiskais seanss nejauši, cik tur vajaga gar muguras lejasdaļu slīdot

Tā galvenā problēma būs tāda, ka pintiķa vīrs laikam pieteicies uz masāžu kursu. Un nu grib no mums izzondēt kā ir. Es nezinu, manējais neiet.

rojs2

Kāpēc vispār pintiķpenītis tā uztraucas par šīs dāmas problēmām?

Un es kritīšu tur zemē,
Un es pielipšu pie bruģa…

rojs2
Nu tak tā fatālā femme- masiere uzglūn pintiķipenīša vīram. Ar visu savu erotisko masāžu un vēdu zināšanām. Ir jau ar jāuztraucas. Ka neaizvēdina prom. Sāks vēl par karmu kaut ko murgot un brauks uz Indiju meklēt savu reinkarnāciju.

Agitiss

Jā, nu veči tajā pilsētā X ir gatavās bābas, tas nu fakts.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18411099