Paldies, mīļie vecāki!

Xsensy

Slēdza Xsensy.
Purva Oga

Reku, cilvēks raksta -bija problēmas, tātad puni uzsisti, secinājumi izdarīti, cilvēks dzīvo pēc citas programmas. Sāpe ir par to, ka vecāki nemainās. Un jāpieņem, ka nemainīsies.

Jāsaprot, ka tà programma, ko ielikuši vecāki ir tikai viens pakāpiens attīstībā un punkts. Tālāk pati tiec galā. Jā, var reāli tracināt , ka vecāki turpina tādā garā, bet tu taču tās desu mizas neapgrauz, visu nenorij un nemeklē, kur tas labais bezmaksas. Lai bāž degunā, pasaki super, iedod vēl vienu desu mizu un dzīvo pēc savām vajadzībām.


Dzīve ir kā sēdēšana pie interneta - jēgas nav, bet aiziet arī negribās.

Vājie atriebjas, stiprie piedod, laimīgie aizmirst,bet man pie kājas...


īsti nesaprotu problēmu. tak lai māte komentē, ja viņai tas dod tādu gandarījumu. tas ir normāli, ka cilvēki domā atšķirīgi. varat arī veselīgi padiskutēt par šīm uaskatu atšķirībām. ja kāda apvainojas, tad pati vainīga, ka garā vāja un cer, ka visai pasaulei jābūt vienprātis ar viņu.

Vecākās paaudzes ieradumus, varbūt pat dīvainības, arī sarunās, var laist garām un neuztvert pa tiešo. Manai omammai neptika, ka gaisma atstāta degot, pati izgājusi no istabas ka neizdzeru kafiju un atstāju nedaudz krūzē un tā auksta jālej ārā. Es jau kā bērns biju liela cilvēku vērotāja un izdarīju secinājumus, visu jēdzīgo, labo paņēmu līdzi savā dzīvē, to kas man likās greizs, atmetu. Piekrītu, par to, ka tie bija citi laiki, cita paaudze, un citi apstākļi. Bet mums katram ir galva lai dzīvotu un nedarītu vecās kļūdas. Nekad nevienu neesmu vainojusi savās problēmās, tātad pašai prāta nav bijis. Mans svars ir manā ziņā, pie naudas trūkuma var daudz apstākļus atrast, bet ne jau vecāki tagad vainīgi.

Kā saka guru, ir 3 lietas, kas ir noteiktas- dzimšanas stunda, miršanas stunda un naudas daudzums dzīves laikā. Bērniem ar vecākiem ir līdziga karma. Visvairāk cilveku ietekmē ģimene, tās esamiba un neesamiba, jo viņi ir pirmie skolotāji, kas ieliek pašapziņu, nodod zināšanas, arī nepareizas, rāda piemēru. Kā saka, ja ar māti ir labas attiecibas, tad personīgajā dzīvē veicas. Ja ar tēvu, tad sabiedriskajā dzīvē. Vecāki un dzimta programmē mūsu karmu un likteni. Paši mēs varam izvēleties vienīgi garīgi attistīties, nodrošināt nākamo dzīvi labāku, bet materiālās laimes ziņā mēs nevaram dabūt to, kas nav paredzēts, ja vien cilveks neiet kādu ipaši aktīvu un specifisku garīgo ceļu.

Piemeram, Zanna Darka zināja, ka viņa būs tā mesija, kas atdod varu franču monarham. Kaut kādi pravieši un leģendas bija minējuši, ka nāks " mesija", kas darīs to un to. Viņa redzēja un sazinājās ar eņveliem ( nevis spokiem). Viņai bija sava karma. Cīņas laikā viņai bieži rādījās vīzijas un eņģeļi teica priekšā, kur un kad iet.

Starp citu, viņas tēvi pāudžu paaudzē bijuši mācītāji. Attiecīgi, lai viņa realizetu savu misiju, viņai tika dots impulss, veiksme, atbalstītāji. Un arī savu nāves stundu viņa zināja ( viena no svēta cilvēka pazimēm). Tā ka vienīgā mūsu izvele- augt garīgi vai neaugt. Materiālā veiksme visiem ar laiku sabrūk un izbeidzas, ja paralēli nestrādā garīgi. Naudas daudzums, normāla, ticiga gimene, kas neliek atstrādāt pecnacejiem nelaimes, tā ir lielākā materiālā veiksme. Garīgais ceļš palidz izmainīt attieksmi pret sāpem un problemam, dod ceļu, kā pārvaret, palīdz izvairities no paredzētajām - vislielākajām grūtibam, bet nedod klāt to, kas nav paredzēts pec karmas- nauda būs izdzivošanai, bet ne vairāk, vīrs nebus ( ja vien neesi uzsācis īpašu garigu darbibu, kam to vīru vajag), bērnu nebūs. Bet svētie daudzas šīs programmas var mainīt. Tāpec agrāk valsts atbalstija baznīcu, macitāju pastāvēšanu, jo tas deva valstij veiksmi un varēja cilvēku atbrivot vairāk no problēmām nekā ārsti. Ja valstī nav labvelīgi apstākļi, lai svētie rastos, tad valsts faktiski nolemta neveiksmei, tāpat kā neticiga dzimta, kuru plosa nabadziba, nodeviba, vientuliba, arlaulibas berni, slimība un arvien destruktīvāki pecnacēji.

Papildināts 13.09.2020 10:07:

Naudas daudzumu dzives laikā varot mainīt, vai nu uz veselibas vai ģimenes rēķina- t.i., uz citu svētibu rēķina.

Papildināts 13.09.2020 10:19:

Lai gan istenibā ir noteikti arī berni, bernu skaits, partneri, viri, lauliba, laimiga vai nelaimiga. Bet varbūt, ka turvir kaut kadas nianses grozāmas un ietekmejamas. Bet tikai ar garīgu darbibu.


Vispār jau bagāti cilvēki pieturas pie principa - kapeiku netaupīsi, pie rubļa netiksi. Tendēti uz ekonomiju. Tas ir, bagātiem cilvēkiem itin bieži nepatīk bez vajadzības degoša spuldzīte, izmestas pārtikas druskas un tml.

Karma darbojas tā. Ja es šajā dzīvē pametu partneri, tad nākamajā dzīvē ( bet varbut ari sajā) es piedzīvošu kā mani pamet. Dzimtā tas notiek tā- ja vectevs pameta sievu, tad viņa meitu vai mazmeitu arī pametis virs. Tapec saka, ka loti labi, ja vecāki, kas ir grekijuši, paši izcieš slimibas un ko tur vel, jo tad lielaka ceriba, ka mazāk likstu parcelsies uz nākamo dzivi un ka dzimtas pecnacejiem būs tās likstas jātstrādā. Tāpec dzimta ir kā vienots organisms. Ja ir grēcigi senči, kas aiz neticības ir grekojuši, tad dzimtai tiks piesaistīti pecnaceji, kuriem individuāli attiecīgās ciešanas jāpiedzivo. Tādel cilvēka un dzimtas karma ir kā kustīga būtne, kas kaut kādos posmos mainās, bet virziens jau ir noteikts. Ja senči ir darijuši svētīgas lietas, tad viņš ker labumu nākamajā dzive, bet tāpat viņš piesaista svetīgu pēcnaceju dzimtai un tas svetigais pecnacejs var nākt pēc vairākām paaudzēm. Un tas nebija viņa vecāku, bet senču nopelns. Analoģiski grēki tiek atstrādati. Ja sieviete taisa abortu, tad pretenerģijai būs uz viņas pēcnacējiem jāiedarbojas. Bet ikviens no mums pat nabadzibas un sliktas karmas un neveiksmes apstākļos var sākt kačāt pozitīvo enerģiju caur lūgšanām, tādā veidā lēni pārprogramējot savu un dzimtas attīstibu. Tas ir līdzigi, ja ir muca ar dzeltenu šķidrumu un Tu lai sarkanu pa pincetes pilītei, tu neredzi izmainas- ne savā dzīve, ne savas dzimtas, pecnacēju dzīvē. Bet, ja neatlaidīgi turpini, pekšni konstatē un jau var redzēt, ka mucas saturs ir mainijis krāsu. Tāpat, ja ir labā karma dzimtai, pat tad, ja kāds dara sliktus darbus, uzreiz krāsa nemainas, rodas iespaids, ka viss ir labi, lidz peksņi melnums sasniedz kritisko masu un viss mainās. Radi dzimtā katrs kaut ko pilina mucā- labus vai sliktus darbus. Jo neticigaks cilveks, jo tie sliktāki.

Nu un dzimtas spēks ir tikai kopā darbojoties. Lidzīgi kā uzņemums var kļūt liels, ar apgrozijumu, ja tajā ir arī citi- apmierinati darbinieki. P€c definicijas nekad neviens negūs panakumus, ja gribes darboties viens.

Papildināts 13.09.2020 10:49:

Tā ka radīt bernu bez teva, liegt kontaktu ar tēvu, naidoties ar viņu, tas ir kā radīt bernu ar vienu kāju. Tikai neticigas, Dievu nezinošas sievietes kaut ko tādu dara, jo neredz kopīgo bildi. Bet labāk bernu radit bez tēva nekā naidoties, konfliktēt, tiesāties, pazemot, cīnities savā starpā berna vecakiem. Jo tad tas nebūs vnk defekts- būt bez kajas, tādam bernam būs garīgs defekts. Viņš faktiski ir garīgi slims- ar ieksejiem konfliktiem, sevi nepieņemošs, veiksmi materiālajā dzive pazaudejis un tiešā veidā ar garīgam slimībam. Tāpec, ja jāšķiras, jatiesajas, tad cik nu pa labam iespejams. Ja var iztikt netiesajoties, guru aicina netiesāties, lai izvairitos no posta, ko tas zemapziņā ieprogrammēs bernam. Konfliktejoši vecāki nogalina bernu. Un tikai neticīgi konfliktē.

lota parastā
Vispār jau bagāti cilvēki pieturas pie principa - kapeiku netaupīsi, pie rubļa netiksi. Tendēti uz ekonomiju.
Nu nezinu gan, ir arī teiciens, ka ar taupīšanu bagāts nekļūsi.

Man no laika gala ir bijis tā- piedomāju, ka nekad, nekad nedarīšu tā kā darīja mana mamma. Tā kā motivācija. No pusaudžu gadiem, kad sāku izvērtēt kā gribētu/ negribētu dzīvot savā ģimenē. Esmu centusies un to joprojām daru. Bet tas viss jau ieprogrammēts un vnk. izsprāgst ārā. Nu jau saņemu no savas meitas "vērtējumu", ka es kā vecāmamma...Bet turpinu censties un apmānīt ģenētiku.

Patricia L

Ja neņem vērā to, ka nevajag citus mācīt, tad, kas tur slikts apēst visu ēdienu, izslēgt gaismu, izķeksēt visu mīklu no trauka utt. taupīt un saudzēt.


Es atcerējos vienu nesen dzirdētu stāstu, proti, kādā trūcīgā indiešu ģimenē bija piedzimis dēls, kurš jau no bernibas atcerejās savu iepr.dzīvi- kā sauca, kā sauca radiniekus, ciemu un kā nomira un bieži par to runāja. Bet, galvenais, raksturā vienmēr uzvedās kā smalks kundziņš- pārmeta mātei nestilīgas drēbes, jau 9 gadu vecumā malkoja kinjakus un izteica vertejumus, kāds labs un kāds slikts un vispār vecāki bija baigi nomocījusies. Viss viņam bija par prastu un uz smalkumu vien tiecās. Tad kāds, kurš to stastu bija dzirdejis, nolēma pārbaudīt zēna sniegto informāciju par iepriekšējo dzīvi un atrada. Tiešām ne pārāk tālu tāds ciems bija, dzīvoja tāda gimene un bija viņiem dēls tādā vārda, kurš 30 gadus atpakaļ bija miris, bet joprojām bija palicis ciema ļaužu vidū spilgtā atmiņā. Tiešām bija dzimis vietējā bagatnieku gimenē, dārgus konjakus vien malkojis, grezni ģērbies, staigājis pie prostitūtēm, tad beigās kāds viņu nosita. Tā ka uzvedibas, rakstura tendences mēs varam pārnemt arī no iepr.dzīvēm. (Viņi aizbrauca apciemot ģimeni, visi guva parliecibu, ka tas ir viņš, bet kā viņš kreņķus darīja iepr.ģimenei, tāpat turpināja kreņķēt esošo- jau stipri nabadzīgu ģimeni.) Varbūt Tava māte ne tikai pēckara gadus bija piedzivojusi.

Tāpat arī loti ietekmē blakus esošo cilvēku apziņas limenis. Ja blakus būs nevarigs, neko negribigs pesimists, bērns sevī to apziņu iesūks. Guru vispār saka, ka, galvenais, ir izraudzīties pareizu sabiedrību. Svetais aplipinās ar dievišķu redzējumu. Ja uzturesies starp alkoholikiem, tad viņi arī ietekmēs. Tā ka iepr.dzīves un vecāki dod kapitālu iespaidu un programmē nākotnes programmas. Tās ir tukšas runas, ka neietekmejamies ni saviem vecakiem. Bet mūsu apņemiba iet garīgo ceļu tiešām ir no vecakiem neatkariga, bet pat to ir grūti iet, ja viss apkārt rauj uz leju. Bet tas arī var būt intuitīvs stimuls, jo saproti, ka savādāk noslīksi purvā, ja ļausies "neticīga redzējuma" tecējumam.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18411107