Paldies, mīļie vecāki!

Xsensy

Slēdza Xsensy.

Tie strīdi visi ir tikai par un ap ēšanu un pirkšanu utml. sīkumiem, par kuriem vispaŗ pat īsti nav, ko runāt? Vai arī jums ir kādas lielākas tēmas, kur ir nesaskaņojamas uzskatu atšķirības? Bet nopietni, kas par desu vispār būtu runājams?

Es gan daudz ko daru kā mana mamma vai vecmāmiņa mācīja. Nezin kas jums tās par mammām, bet manējā neko sliktu vai nelabu nemaz nedara. Desas mēs vispār neēdam. Tikai svaigu gaļu taisām. Un visas domājam, ka tā ir pareizi. Un ēdam daudz dārzeņus, bet baltmaizi ne. Kas tur slikts?

Jautājums, par ko patiesībā autorei sāpe. Par desām vai par to, ka mamma nerīkojas tā, kā viņa gribētu - starp citu, šķiet, šajā viņas ar mammu ir līdzīgas.

Autore pārdzīvo no mātes atdalīšanos. Tāds posms visiem ir bijis. Man bija 15 gadu vecumā.

Danica

driznaks
Ja nevēlies sniegt paskaidrojumus, kāpēc pērc smaržas par 100, nevis 6 eiro, kur problēma tā arī pateikt?
Acīmredzot, neesi to piedzīvojusi. "Pateikt" vai "paskaidrot" nestrādā. Tur parasti ir nepieciešamas radikālākas rīcības.

Rudā_
Es gan daudz ko daru kā mana mamma vai vecmāmiņa mācīja. Nezin kas jums tās par mammām, bet manējā neko sliktu vai nelabu nemaz nedara. Desas mēs vispār neēdam. Tikai svaigu gaļu taisām. Un visas domājam, ka tā ir pareizi. Un ēdam daudz dārzeņus, bet baltmaizi ne. Kas tur slikts?
un vīrs pa tam lāgam klusi sapņo par biezu desu uz baltmaizītes .

Danica

Kā tu to domā, radikālālas rīcības?

Māte: Kāpēc tu pērc tik dārgu parfimēriju? Drogās var dabūt lêtāk.

Meita: Man tā labāk patīk.

Māte: Ā, skaidrs.

he he

Ak kungs, cik daudziem tad ir tās pareizās, ideālās programmas. Un brīnums, bet dzīvo cilvēki. Ko var tik šausmīgi kasīties pagātnē, tādos sīkumos...es laikam traka paliktu.

Danica
Bet nopietni, ja jau tik tālu tēma aizgājusi, kurš vispār mūsdienās ēd desu vai baltmaizi?

Danica

driznaks
Kā tu to domā, radikālālas rīcības?
Nospraužot stingras robežas.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18411107