Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Šķiršanās, jaunas attiecības, bērns

LaFemme7

Sveikas, Cālī jau sen, bet paslēpšos šoreiz. Lēmumu laikam esmu jau pieņēmusi, vienkārši gribās palasīt pieredžu stāstus no jums vai jūsu paziņām. Situācija īsumā, ir laulība 10 plus gadus, mīlestība no manas puses sen jau zudusi, vīram gan ir jūtas, bet brīžiem jūt, ka kaut kas nav labi , dzīvojam abi ne savā dzimtenē, runas par šķiršanos ir bijušas jau sen, bet īsti aiziet nebija kur. Ir kopīgs bērns, gandrīz 7 gadus vecs. No malas it kā laimīga ģimene utt. Un nesen mana dzīve apgriezās kājām gaisā, ārzemju brīvdienās satiku senu paziņu no studiju laikiem Latvijā, pat neatcerējos viņu, kaut gan šad tad bija rakstījis. Aizgājām iedzert kafiju un abiem mums reāli ''norāva jumtu'' šī tikšanās, tai sekoja vēl viena un gara, gara sarakste, videozvani utt. Piebildīšu, ka pievelk viņš ne tikai seksuālā jomā, liekas, ka savs cilvēks un viss. Viņam līdzīga situācija, attiecības ntos gadus (nav gan ne laulības, ne bērnu), dzirksteles sen nav. Šobrīd ir jau tik tālu, ka plānojam kopdzīvi viņa valstī. Lielākā bēda ir par manu bērnu un arī vīru. Kā lai viņiem to paziņo? Kā tāda vecuma bērns vispār ko tādu uztvertu? Ir iespēja tur padzīvot atsevišķi no sākuma, liekas tas būtu labāk, bet tāpat tik ļoti negribas traumēt bērnu, bet dzīvot bez mīlestības arī vairs nešķiet variants. Man 35. Paldies par jebkādu komentāru.

LaFemme7

Apdomā gan vispirms labi. Iespējams, ka šobrīd viss ir tā un tu nevari citādi. Bet kas liecina par to, ka šoreiz tas būs mūža projekts? Vīrā tu droši vien kādreiz arī biji iemīlējusies. "Sava cilvēka" izjūta, tas ir labi, bet cik pamatīgi tu viņu pazīsti patiesībā?

2 "krīžinieki" satikušies! Tas arī viss!

2 "krīžinieki" satikušies!
Jā.

Un tad liekas, ka lielā mīla klāt. Iepazīsti cilvēku un tad plāno kopdzīvi un ko tik vēl ne...Izlietu ūdeni pēc tam būs grūti sasmelt.

MelnaKafija

Arī es neiesaku uzreiz kopā dzīvot. Kā te teica, divi nelaimīgi, ar dzīvi neapmierināti, "krīžinieki" satikušies. Un tāda ķeras viens otram klāt kā pēdējam salmiņam, kā glābējam. Tā nav pareizā taktika veidojot attiecības. Nesteidzies

Papildināts 14.09.2020 08:18:

Ja šķiras tad TIKAI tāpēc, ka gribi šķirties. Nevis tāpēc, ka cits vietā.

Sixpārnis

Lēmums jau pieņemts.
pec kāda laika autore varētu padalīties pati ar savu stāstu, ka tad ir veicies.

Ja plāno dzīvi viņa valstī, tad jau laikam esi gan sev darbu tur sameklējusi, gan bērnam skolu...

Kumparsita

LaFemme7
Tā "sava cilvēka" sajūta vēl negarantē, ka tur izdosies attiecības un kopdzīve. Saku to no personīgās pieredzes. Ar "saviem cilvēkiem" ir lielāka iespēja visu pārāk sasteigt, jo sākuma sajūtas ir tik foršas. Tāpēc esošajā situācijā es ieteiktu visu vairāk analizēt ar prātu, nevis sajūtām.

Saprotu, ka bērnu atstās tēvam un paši ar jauno lovi laidīsiet dzīvē Plāns, kā māja, tik uz priekšu.

Citā dārziņā vienmēr zālīte zaļāka šķiet, bet, galu galā, zālājs jau tas pats, viss atkarīgs no tā, kā to kopj.

Man arī no autores teiktā nolasās, ka bērns tiks atstāts pie vīra un dāma laidīsies dzīvē. Bērna žēl, divu pieaugšu cilvēku attiecības ir kas cits, bet bērns ir graudiņš starp dzirnakmeņiem, viņa izvēles tur nav.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18411129