Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Šķiršanās, jaunas attiecības, bērns

LaFemme7

Ko tad - aprakties un neaiziet no mājas? Mūžīgā depresija???
Arii sieviete ir cilveeks, ar veelmeem, sapnjiem un visu paareejo

Nevaru pat iedomāties, kāda attieksme pret mani būtu no vīra radiem, ja es toreiz jaunai vēl esot /kad arī vēl citi vīrieši apkārtnē centās paflirtēt/, būtu atļāvusies kaut ko sev ar attaisnojumu, ka citādi dabūšu depresiju /bet dabūju jau arī VD tajos gados/. Un tad būtu viena no 2 karmām: 1. Man organisms būtu dabūjis atslodzi, baudu un es nekad nenonāktu līdz krabim; 2. Es dabūtu vēl ātrāk un briesmīgāku krabi,/ vai bērni ciestu kādā veidā/, jo es būtu nodevusi vīru. Bet te jau minēja- ja vīram uzlikta karma, kāpēc sievai līdzi jāizdzīvo un sevpiem. krabis jādabū no aizturētām emocijām un vēlmēm, ja tādas ir? / nu tā google apraksta katra ļaundabīgā audz. cēloņus/.

Tomēr man liekas, ka ne pār visiem nāk karma, lai Sindy atvaino. Varbūt viņu vietā to karmu kāds cits iepriekš jau izdzīvojis? Es varbūt izdzivošu savu bērnu karmu un viņiem nekas nekad nebūs slikts?

Par šķirtām un nešķirtām ģimenēm- ja mana mamma jutās ļoti nelaimīga ar mūsu tēvu, tad mēs to izjutām uz sevis un mamma pēc tam savā depresijā.

Saprotu no viena puses autores tekstus, ka vieno latviskums, filmas, mūzika ar to otru, jo mani ar vīru arī tas vieno, pat ja izņemot kopīgus bērnus reizēm nevarēju atbildēt citiem,kas mūs vieno un par ko viņu cienu. Bet arī aicinu piebremzēt autori ar jauno mīlu, te jau daudz rakstīja, kāpēc. Vispār mana vecmāmiņa jau savām meitām teica- preciet savas tautības, reizēm ar citu tautību var būt sarežģīti.

Ja autore izlems palikt kopā ar bērna tēvu / tā arī vairs neatrodot, par ko atkal mīllēt savu vīru/, bet it kā bērna dēļ, tad nekad lūdzu neizlādē savas nelaimīgās emocijas pret bērnu, jo daudz esmu redzējusi tādas nelaimīgu mammu izlādes pret bērniem, arī fiziskas.

Papildināts 19.09.2020 00:33:

Jā, jumtu ķīmija var noraut, ja vīrs nesniedz kaut ko no tā, ko gribas. Bet mums 35 gados ir arī prāts vēl dots un bērns . Tad var ņemt un sarakstīt visus "- " uz lapas tajā ķīmijā / nevar būt, ka tādu nemaz nav/, tas ļaus ieslēgt prātu.

BTango

tabidze
Ceru, ka to, ka vel var būt par mīļāko nav tik slikti - action utt., domā arī otrādāk - ka Tev nebūtu iebildumu, ja Tacsm vīram tāda būtu. Respektīvi, ja viņš būtu mīļakais kādai citai, jo mājās trukst asumiņa

Naglaarviitni

Vispār jau ir tāds psiholoģisks fenomens, ka, dzīvojot ārzemēs, jebkurš satiktais latvietis šķiet Kaut Kas Lielisks. Pietiek pat aizbraukt tā patālāk ekskursijā, lai, satiekot kaut kur pie palmas nekurienes vidū latvieti, sajustu viņu kā savējo (protams, ja viņš neuzvedas kā cūka).

Tas tā, autorei pārdomām.

Naglaarviitni
Arï fakts!!!

PelePele

nelli
Nevaru pat iedomāties, kāda attieksme pret mani būtu no vīra radiem, ja es toreiz jaunai vēl esot /kad arī vēl citi vīrieši apkārtnē centās paflirtēt/, būtu atļāvusies kaut ko sev ar attaisnojumu, ka citādi dabūšu depresiju
Nu un! Tev vai tad ar tiem radiem jādzīvo? Tas ir šausmīgi sevi dzīt kapā, lai tik citiem labi. Es zinu, man ar šitas bija vienu laiku. Iznākums bija un vēl tagad ir bēdīgs.

Velvet_Porcelaine1

Sindy5 manuprāt daudz par daudz ir ieciklējusies uz to, ka sievietei ir tikai un vienīgi jācieš, viss pārējais ir izslēgts no dzīves. Mūžīgas ciešanas, kas velkās no paaudzes uz paaudzi. Tā ir kautkāda sevis žēlošana, attaisnošana. Pat nezinu kas tas ir, bet tas ir skumji.

bumburums

nelli
jo es būtu nodevusi vīru
ja ar vīru esi komanda, tad tas ir muļķīgi.

ja jaunības pieredzes trūkumā esi sasējies ar nodevēju, kurš tevi izmanto - tad uztraukums "ko vīra radi par mani padomās" ir saprotams gadījumā, ja aiz tevis neviena nav; pašas radi vēl smagāks variants par vīru un vīra radiem.

PelePele
Tas ir šausmīgi sevi dzīt kapā, lai tik citiem labi.

Visbiežāk dzen sev kapā nevis aiz rakstura cēluma, bet vājuma.

Papildināts 19.09.2020 14:56:

Tie, kas citiem dara labu patiešām aiz rakstura cēluma, tīri labi spēj novilkt robežas.

Taču visbiežāk " labdariem pret savu gribu" ir iegūta/iemācīta bezpalīdzība, jūties nespējīgs pats par sevi pastāvēt un izdzīvot, tāpēc ceļu uz savu eksistenci redzi caur izdabāšanu citiem uz savas veselības un labklājības rēķina.

Nu, un pēcāk vaino tos, kurus appuišojuši un apmeitojuši, ka tiek tik ieslēdz vēl lielāku kalpa dvēseles izmantošanas režīmu, nevis parūpējas par pāraprūpētāju.

Change your mind and the rest will follow!

MelnaKafija

Sindy

Es un domāju, ka arī citas personas, esam sapratušas, ka tu nožēlo aiziešanu no vīra alkoholiķa. Jo pati nebiji spējīga uzņemties atbildību par savu dzīvi. Mēs saprotam. Varbūt pietiks to atkārtot katrā tēmā?

Tindriņa

Kukazhaa

Viņa jau nedomā to kalpošanu vīrietim un bērnam kā ciešanas. Tev pašai ir jāsaprot, ka tu gribi kalpot un jāatrod tajā prieks un gandarījums vai arī nē, prieks un laime jau skaitās pie baudas un sievietei nav jāizjūt bauda, savādāk viņa neseko Dievam. Bļāviens, neko tur nevar saprast

driznaks

Gribēju tev ieteikt nerīkoties ar viltu. Nevajag vairot sāpes, pati sapīsies, būs grūti - tev un citiem. Neapkrauj savu sirdsapziņu.
Sirdsapziņa moka gan. Bet nezinu, vai esmu tik stipra, lai visā atzītos. Pagaidām neesmu.

Vai tu gribētu būt viņas vietā? Kā tu justos, ja tavs partneris tevi plānotu pamest neauglības dēļ?
Protams, negribētu, bet saprast varētu. Tas jau nav tikai neauglības dēļ, ir citi iemesli arī, ko te negribas izķidāt. Esam runājuši, ko darīs tādā gadījumā, ja nesanāks, teica, ne jau bērna dēļ pie manis velk.Es gribētu sev partneri, kurš manī saskata cilvēku. Personību. Kuram esmu laba tāda, kāda esmu.

Tieši tā arī ir.

Lielåkais trükums, ka tu to jauno vírieti pazísti tikai no pozitívąs puses.
Piekrītu. Un domāju par šo. Esmu viņam prasījusi, kāds ir dusmās - nerunājot. Neilgi.

Kå arï bęrns var izvėlėties nemaz nebraukt uz jaunu valsti, bet palikt pie sava tęva
Esam jau pārrunājušas šo ar meitu. ''Caur puķēm'' esmu paprasījusi. Grib palikt ar mani. Tēvs viens pats tāpat galā netiktu, ar viņa darbu savienot bērnu ir nereāli.

Papildināts 19.09.2020 19:03:

Neliete
Vai turiigaa bruutgaana dziivesbiedre ar liegu smaidu un koferiiti dosies prom no kopiigaas maajas?

Māja ir tikai uz viņa vārda. Draudzene tajā valstī nestrādāja. Kādas var būt materiālas pretenzijas? Pat, ja prasīs viņu uzturēt pēc tam, gan jau viņš piekritīs vismaz kādu laiku. Starp citu, viņš jau pateica viņai, ka grib šķirties.

Vai bruutgaans tieshaam ir tik turiigs, lai uztureetu Tevi, Tavu beernu, plus maksaatu par valodas kursiem, intensiivie kursi atkariibaa no valsts buus 600-1000 eiro meenesii. Ja Tu domaa valodu maaciities kaut kaadaa Sarkanaa Krusta vai babaju iestaadee, aizver acis, kad sapnjo
Jā, ir tik turīgs, paralēli studē un kāpj pa karjeras kāpnēm. Ne visi latvieši ārzemēs ir melnstrādnieki, kā daudziem gribētos domāt. Par valodas iemācīšanos man ir skaidrs plāns, jo man tur dzīvo tuvi radi, kam viss ir izdevies! Arī bez 1000 eiro mēnesī.

Vai Tev ir iekraajumi, lai vismaz 3-4 meeneshus izveeleetajaa valstii speetu uztureet sevi un beernu, ja bruutgaans izlidina aaraa, tik ilgs laiks var paiet, kameer sameklee da kaut vai slotas operatora darbu, ja sapnju viirietis tomeer izraadaas varde
Iekrājumi ir. Darbs arī būtu tādā gadījumā tūristu vietā, angļu valoda ir augstā līmenī, ar kuru sākumā tur pietiktu. Padzīvotu pie radiem. Tieši tur es arī braucu atpūsties, kad satiku Viņu. Ja nepatiktu valsts, brauktu atpakaļ uz tagadējo, te arī ir iespēja paņemt karjeras pauzi darba vietā. Darbs saglabājas gadu.

Vai pashas laulenis ar liegu smaidu uz luupaam piekritiis shkjirties, vai arii ietiepsies
Nezinu. Tiešām nezinu.

Vai beerns runaa pluustoshi angliski? Skolas anglju valodaa ir visur.

Jā, šobrīd dzīvojam angliski runājošā zemē. Vīrietis piedāvāja bērnu sūtīt internacionālajā skolā tieši dēļ valodas, domājam par to.

Vai beerns maz gribees paarcelties prom no teeva un draugiem?
Protams, draugu pietrūks (bet 7 gadu vecumā neteiktu, ka ir baigi ciešā draudzība ar kādu, ka bezgala skums). Tur ir radu bērni, kas arī mīļi, un pats bērns ir ļoti komunikabls, atrod draugus jebkur. Paspēja pat sadraudzēties ar vietējiem tur, kamēr ciemojāmies.

Vai zini, kaa beerninja gribeetaajs uzvedas kopdziivee?
Nezinu, protams, varu tikai nojaust. Neviens to nezinām, līdz nesākam kopā dzīvot. Zinu, tas daudz neko nemainīs, bet dosimies kopīgā ceļojumā drīzumā (kad Covid ļaus). Tad pavērošu tā uzmanīgāk viņu.

Papildināts 19.09.2020 19:09:

Tiešām. Kāpēc ne? Ko zaudēt ta vairs nav, var tikai iegūt. Nudien nevajadzētu sākt jaunās attiecības ar gļēvulīgu slapstīšanos no abiem.
Es esmu tā gļēvā, viņš ne. Grib visu savējai izstāstīt, es neļauju. Tas, ko viņš man par viņu ir stāstījis, man rada aizdomas, ka gribēs atriebties kaut kādā veidā, zinās taču, kur mēs dzīvojam. Tāpēc.

Papildināts 19.09.2020 19:20:

tabidze
Piekrītu. Man arī ceļojums liekas lieliska opcija un jau runājam par to,pat valsti izvēlējāmies, plānojam laikus, tik tas Covids... Vēl jo īpaši tāpēc, ka man ceļot ir kā elpot, nevaru bez ceļojumiem un būtu priecīga, ja mums sapasētu arī tur. Jo vīrs galīgi nav no ceļotājiem, ciest tos nevar.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18411129