Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Šķiršanās, jaunas attiecības, bērns

LaFemme7

Rosalia

LaFemme7
Sirdsapziņa moka gan. Bet nezinu, vai esmu tik stipra, lai visā atzītos. Pagaidām neesmu.
Tad jau nemaz tik slikta tā dzīve ar vīru nav. Ja būtu slikti, tad aizietu nedomājot.

Zinu, tas daudz neko nemainīs, bet dosimies kopīgā ceļojumā drīzumā (kad Covid ļaus). Tad pavērošu tā uzmanīgāk viņu.
Ko vīram un bērnam teksi? Varbūt viņi arī gribēs ceļojumā.

Naglaarviitni

dzīvojot ārzemēs, jebkurš satiktais latvietis šķiet Kaut Kas Lielisks.

Jā, tā ir, it īpaši sākumā, kad daudzus nepazīsti un vēl ar domām esi Latvijā. Esmu ārzemēs daudz gadu, eju uz latviešu pasākumiem, daudz latviešu vīriešu satikts (ne jau randiņos, nepārprotiet, bet ballēs dancots ir gan, uzmanība saņemta pārpārēm), bet sirdī aizķērās tikai šis.

LaFemme7
Celjojums buus izklaide prieksh pozitiivaam emocijaam, plus rozaa brilles. Neko Tu tur laagaa nepaveerosi. Vieniigi vareesi redzeet, kaa dzeerumaa uzvedas, ja kaadu vakaru gadiisies iedzert pavairaak (vispaar tas ir noderiigi, man attieciibaa uz viirieshiem, kuri alkohola reibumaa saak agresiivi izpildiities pret apkaart esosho publiku, uzreiz iesleedzas sarkanaa gaisma).

Ja taa sieviete netika tureeta pagrabaa, bet gan oficiaali bija regjistreeta vinja adresee un nodoklju deklaraacijaas noraadiita kaa dziivesbiedre, tad prasiibas vinjai var buut un pavisam oficiaalas. Taapeec cilveeciigi buutu vinju informeet, lai laiciigi sameklee darbu vai citu boifrendu. Tu pati gribeetu, lai Tev pasaka, ka "riitdien jaaizvaacas"? Ja taa ir maaja, tad gan jau sieviete to uztureeja kaartiibaa un iekaartoja. Vai arii kungam ir maajkalpotaaja, pavaare un daarznieks? Plus, ja sieviete gribees atriebties, tur filmu cieniigi scenaariji var izveersties.

Ja plaani ir tik nopietni un miila tik liela, tad jaainformee abiem esoshas otraas puses un jaasaak kaartot praktiskie jautaajumi, nevis jaaslapstaas. Bet es taapat iesaku plaanu B un apdomaat labi, vai esoshais viirs ir tik slikts. Rozaa brilles, pat ja viss labi, ar naakamo kandidaatu taapat nokritiis peec gadiem triis.

Rosalia
Tad jau nemaz tik slikta tā dzīve ar vīru nav. Ja būtu slikti, tad aizietu nedomājot.
Nu nav, dzīvot var. Tik vakaros nav īsti par ko runāt un seksi negribās vispār.

Ko vīram un bērnam teksi? Varbūt viņi arī gribēs ceļojumā.
Vīrs jau nu tiešām negribēs, viņš ir mājās sēdētājs caur un cauri. Bērnam pateikšu, nākamreiz paņemšu. Ne pirmā reize, man patīk daudz ceļot.

Papildināts 19.09.2020 19:52:

Neliete
ieniigi vareesi redzeet, kaa dzeerumaa uzvedas, ja kaadu vakaru gadiisies iedzert pavairaak (vispaar tas ir noderiigi, man attieciibaa uz viirieshiem, kuri alkohola reibumaa saak agresiivi izpildiities
Šo noteikti vajadzēs īstenot

Taapeec cilveeciigi buutu vinju informeet, lai laiciigi sameklee darbu vai citu boifrendu.
Jau tika informēta, bet pagaidām tā fāze viņai, kad negrib pieņemt, grib vēl ko glābt un labot. Tāpēc grib visā atzīties, lai viņa ātrāk saprot, ka nav vērts. ''Rītdien'' neviens neliek izvākties. Mēs (it īpaši es) nesteidzamies vispār. Zinot viņu, vēl palīdzēs viņai ar pārvākšanos, darbiem utt. un varbūt pat uzturēs kādu laiku.

Es negaidīju, ka tik ātri viņš uz to saņemsies un tādā tempā sāks plānot jauno dzīvi.

Papildināts 19.09.2020 20:14:

Rozaa brilles, pat ja viss labi, ar naakamo kandidaatu taapat nokritiis peec gadiem triis.
Zinu, tāpēc domās uzskaitu, kas mūs vēl vieno vai potenciāli vienotu. Cītīgi iepazīstamies vēl joprojām (virtuāli).

Māju, cik es videozvanā redzēju, nav viņa baigi iekārtojusi, vismaz neizskatījās mājīgi, drīzāk izskatījās pēc vecpuiša mājas. Dārzs bija ok. Bet paldies par padomu, nebiju iedomājusies par tādu niansi, būs jāpaprasa. Bet kādi gan viņai nodokļi , ja nestrādā un kopīgu bērnu arī nav...

Patricia L

LaFemme7
Pašai neriebjas to sievieti nomelnot? Ar ko Tu esi labāka? Ar to, ka Tev ir bērns? Citādi Tu esi melīga maita. Atradusies čak klīte, interjera un mājīguma guru. Iespējams, ka bērna neesamībā vainīgs ir vīrietis. Tikai tāds bumbulītis jau to neatzīs.

tabidze

Es gan tomēr nedomāju , ka ceļojumā ir tikai fun

Ir tas kā guļ, ēd, purkšķina, manieres

Vēl!! Kā izturas pret , piemēram, apkalpošanas personālu - pavērot , tas ir labs signāls kā vispār cilvēki sevi iznes sabiedrībā

Papildināts 19.09.2020 21:05:

Patricia L
Man nešķiet, ka viņa tikai nomelno.

Viņa redz sevi un tas ir dabiski.

Papildināts 19.09.2020 21:06:

LaFemme7
Jā, ceļojumā nemaz nav tik grūti aizbraukt

Un es atkārtošos - mazliet pamēģināt mīļākās - mīļāko lomas

Bez visām saistībām utml

Viss var vēl citādi salikties...

Papildināts 19.09.2020 21:08:

Patricia L
Jā, nu var taču būt nesaderība un ar citu bērnu dabū

Nu, nedabūs arī ar šito, Femme rakstīs nākošo tēmu

Jābrauc nevis ceļojumā, kur viss laiski un forši, bet kārtīgā pārbaudījumā. Cilvēku un arī sevi, var pārbaudīt, esot tam ārpus komforta zonas. Ja pareizi atceros, tad Latvijā šādu "izklaidi" piedāvāja Abi labi, vai Abi divi (paskatīšos konkrētāk un izlabošu sevi). Pieļauju, ka šādus pasākumus piedāvā arī citās valstīs.

Papildināts 20.09.2020 05:48:

Tā, mājas lapas Web viņiem nav, bet ir Facebook. Man Facebook nav, tādēļ nevaru ielikt saiti šeit. Google ierakstot - abi divi pārgājieni - izlec piedāvājums.

Lasu un brinos, sis ir tads tipisks "Afrikas princis", tpfu...Latvijas. Paris reizes satikts un viss, autore jau gatava visu pamest, cilveku vispar nepazist, bet iedomajas, ka zina, vel bernu lidzi vilks...

No tada viriesa, kas uzreiz gatavs skirties no esosas un bernus taisit ar nakamo, ir jamuk neatskatoties...bet to sapratis velak...tad vares asaras liet...

LaFemme7
Varbūt nelasīju uzmanīgi...bet kā var zināt, ka tā sieviete vainīga pie tā nav bērnu? Ir taisītas analīzes, ārsta diagnoze ir?

Tikpat labi tas sapņu princis ir neauglīgs...

lapssa

Jā, te tas lielais jautājums, vai esi gatava šķirties un palikt viena. Ja šķirties, jo. Attiecības ar esošo vīru nu galīgi nevēlies, ok, jāšķirās. Bet tas sapņu princis galīgi nav zināms, un diezgan liela iespēja, ka ar viņu viss nebūs skaisti un laimīgi. Tā tas vienkārši mēdz notikt. Ja ar pilnu pārliecību saki, ka esi gatava šķirties, jo vienai labāk, viss ir pareizi. Ja jāšķirās, jo tas otrs labāks, tad tas otrs pagaidām ir Tavs iedomu tēls. Turklāt viena sieviete viņam jau ir, tātad viņš mierīgi var starp jums izvēlēties. Un nekur nav teikts, ka izvēle būs par labu Tev.

Noklāj putna spārnus ar zeltu, un viņš nekad vairs nevarēs lidot.
Tagore

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18411129