Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Šķiršanās, jaunas attiecības, bērns

LaFemme7

Kapriza

Es pilniigi staados prieksaa, kaa beerns izaugot, atmineesies maamiņai, ka pameta teevu un viņu, jo aizskreeja pie kaarteejaa jobera. Jaunajaas attieicibaas beernam vietas nebija. Skumji!

Jā, 35 gadu vecumā un ar bērnu vairs tā nevar skraidīt apkārt tikai tādēļ, ka ieniezējās...

Izšķiries, sakārto visu, padzīvo atsevišķi...un ja jaunā love vēl nebūs aizbēgusi, tad var plānot kopdzīvi.

Bērnam nav jāaug, noskatoties, kā vecāki mokās nelaimīgā kopdzīvē. Protams, ja ir bērns, nevar tā lēkāt no gultas gultā, bet dažkārt tiešām jūtas beidzas, un tur neko nevar darīt.

Es izšķīros, kad vienam bērnam bija 9, otram 4 gadi. Ilgi pirms tam gāju pie psihoterapeita un apdomāju lēmumu. Un es nekad ne mirkli neesmu nožēlojusi, ka to izdarīju!

Vīrs bija ok, ne dzērājs, ne varmāka un daudzi no attālākiem "tuviniekiem" vēl tagad pauž neizpratni, kāpēc mums vajadzēja šķirties, taču es vnk nevarēju tajās attiecībās elpot. Jaunu brūtgānu man nebija vēl vairākus gadus pēc šķiršanās. Tagad tiem bērniem ir 19 un 14 gadi, esam runājuši par to, kā bija toreiz. Un, atskatoties no ilgtermiņa perspektīvas, viņi arī saka, ka, protams, bija bēdīgi, bet nekādu mega traumu nav. Bērni palika dzīvot pie manis, bet katras brīvdienas pavadīja pie tēva. Mums gan uz citu valsti nebija jāpaŗceļas, bet arī to var sakārtot.

Kopdzīve bez mīlestības ārkārtīgi iztukšo. Bet to, vai attiecībās ir tikai krīze, vai tomēr viss jau miris, zina tikai autore pati.

What a wonderful thought it is that some of the best days of our lives haven't happened yet!

S.Dzeina
Bet te ir pilnīgi cita situācija. Tu pati apraksti, ka gatavojies, mēģināji pie psihoterapeita...Autore neko nav mēģinājusi.

Tieši no gultas, gultā pašaik gatavojas mesties.

Vārdam "upurēries" ir negatīva pieskaņa, tomēr - vai bērna dzīve nav tā vērta, lai no kaut kā atteiktos? Un bez dramatisma un cietējas oreola, bet dēļ tās mīlestības, kas ir pret bērnu. Mīlestības dēļ pret otru, pret pašas miesu un asinīm. Tāpēc, ka gribi, lai bērns ir laimīgs, lai viņam ir tas stingrais pamats zem kājām, ko dod augšana ar abiem vecākiem.

Jā, ne vienmēr atteikties, pārvarēt sevi, mācīties saprasties, labot kļūmes, mainīties utt. ir viegli. Bet, ja zini, kāpēc un kā dēļ to dari, tad vairs neliekas, ka tas "nav godīgi".

solar wind

Baigais risks pakāst savu labo dzīvi, jo nekā īsti slikta tur nav - labi, jūtas pagaisušas 10g laikā, bet viss ir labojams, vajag tikai vēlmi. Vīrs normāls, bērns vēl pa visu. Šitādas megaloves veiksmīgas pārsvarā ir tikai filmās.

Ieteiktu kādu laiku vnk tikties, lēnām iepazīstināt savu bērnu ar viņu, skatīties vīrieša attieksmi utt. Lai nesanāk, ka no vilka bēgi, bet lācim virsū uzskrēji.

Kapriza

solar wind
Redz, no muužam apnikušā viira, krītot jaunaas loves apskaavienos, viss šķitiis 100x labaaks. It kaa. Kā jau saakumaa. Tas neatainos realitaati.

BTango

Autore pazuda, bet, ja nedeso, tad cerams atbildēs un ieviesīs skaidrību - kur plānots palikt bērnam - pie tēva ierastajā vidē vai līdzi mammsi?

Papildināts 14.09.2020 09:51:

Mammai

jonis
Ja autore būtu tik gatava un pārliecināta, tad neliktu tēmu cālī.

Man nolasījās, ka tas jaunais brūtgāns ir tikai kā tāds papildu aspekts, kas liek domāt par šķiršanos, un jau pirms viņa autorei mīla pret vīru bija apdzisusi.

Protams, ka vispirms jāmēģina viss, lai sakārtotu esošās attiecības, bet, ja neizdodas, tad bērna dēļ nekas nav jāpiecieš, - dzīve disfunkcionālās, nelaimīgās attiecībās bērnam nenāk par labu. Mana pieredze ir, ka viennozīmīgi bērniem labāka ir racionāli sakārtoa šķiršanās un cieņpilnu attiecību uzturēšana ar viņu tēvu.

Mani vecāki drausmīgi plēsās, bet dzīvoja kopā un māte to argumentēja, ka "bērnu dēļ". Tak labāk būtu šķīrušies, nevis mums iedevuši mantojumā grūtības veidot mīlošas pāra attiecības. Varbūt mana šķiršanās no pirmā vīra bija šī mantojuma sekas.

What a wonderful thought it is that some of the best days of our lives haven't happened yet!

Dzeerveniite

LaFemme7
Jūtas pret vīru pārgāja, kad satiki jauno Lovi, ne?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18411129