Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Šķiršanās, jaunas attiecības, bērns

LaFemme7

bumburums

LaFemme7
Jau tika informēta, bet pagaidām tā fāze viņai, kad negrib pieņemt, grib vēl ko glābt un labot. Tāpēc grib visā atzīties, lai viņa ātrāk saprot, ka nav vērts. ''Rītdien'' neviens neliek izvākties. Mēs (it īpaši es) nesteidzamies vispār. Zinot viņu, vēl palīdzēs viņai ar pārvākšanos, darbiem utt. un varbūt pat uzturēs kādu laiku.

Es negaidīju, ka tik ātri viņš uz to saņemsies un tādā tempā sāks plānot jauno dzīvi.
No šīs vietas ļoti, ļoti uzmanīgi un lēnām.

Jo ticams, ka cilvēkam šobrīd reibinošā iemīlēšanās fāze, bet visticamāk tevi idealizē (un iekšķīgi domās piefantazē to, ko par tevi nezin), bet nepazīst Tevi kā cilvēku. Iedomājas, ka tu esi ideāls.

Ļoti lēnām un prātīgi, jo ja tik fiksi ir gatavs nobriedušā vecumā (nevis 15 gados) mīt zirgus (draudzeni/sievu), tad pēc pāris gadiem var agresīvi pārmest tev, kāpēc tev nepiemīt tās īpašības, kuras pats savā prātā piedzejojis.

Ļoti uzmanīgi. Iepazīsties ar viņa draugiem, vislabāk - bērnības, jaunības; ar radiem. Skaties, kā izturas pret tuviniekiem un tiem, kuri viņam nepatīk.

Izrunā ar pielūdzēju, kā viņš sagāja kopā ar savu draudzeni. Kas piesaistīja. Kāpēc nolēma dzīvot kopā. Kāpēc tagad (izņemot bērna faktoru) grib šķirties.

Noskaidro, vai un kur redz savu vainu līdžinējo attiecību krahā.

Ja nekur neredz vainu, ja skan bet es domāju, ticēju, man šķita, ka viņa ir īpaša, viņa izrādījās tāda pati kā visas citas - bet tu gan esi mana mūža sieviete - ja pārsvarā ir draudzene pie vainas viņa stāstījumā.. tad dubultā iepauzē.

Change your mind and the rest will follow!

Kukushka

Ai, ai, ai... kādai draud apdedzināšanās! Tu to darīsi tik un tā, bet pēctam būs jākož pirkstos! Pēc tam acis atvērsies un redzēsi to, kas Tev bija, bet vairs nav! Ar vīru Tev ir tikai rutīna, bet rutīna reiz iestāsies arī ar šo sapņu princi.

Ir rutīnas cilvēki un ir cilvēki, ka nemīl rutīnu. Ja nepatīk rutīna, vajag izvēlēties tādu arī otru pusi. Bet uz laicīgi uztaisītām pusdienām un perfekti sagludinātu veļu skapī nevajag cerēt. Toties būs daudz piedzīvojumu.

Vasara un saule

dosimies kopīgā ceļojumā drīzumā (kad Covid ļaus). Tad pavērošu tā uzmanīgāk viņu.
Tad iesaku padzīvot īrētā dzīvoklī, nevis viesnīcā. Būs vairāk iespēju pavērot cilvēku sadzīvē un kopdzīvē. Un vienalga ceļojums nav ikdiena un sadzīve un kopdzīve.

Vīrs var nepiekrist bērna pārvietošanai uz citu valsti.

Papildināts 21.09.2020 13:09:

Interesanti, kā bērns un jaunā mīla saprotas? Diemžēl ir ļoooti daudz gadījumu, kad nesaprotas, un tad sievietei ir jāizvēlas - bērns vai jaunā mīla. Diemžēl tā medz gadīties pietiekami bieži. Ne vienmēr dēļ nesaskaņām ir laba atmosfēra jaunajā kopdzīvē.

MelnaKafija

Es saku no pieredzes, tāda akla aizskriešana pie cita, var beigties daudz bēdīgāk kā tev tagad šķiet. Un es tevi nebaidu, man ir vienalga kas tev tur un kā, tikai padomā jo tev ir bērns ar vīru.

Tu pilnīgi nespēj racionāli uztvert tagadējo situāciju. Tas ir pilnīgs sviests iet pie sveša vīrieša, citā valstī. Kurš pat izšķīries vēl nav. Pamet mīļoto sievieti jo nevarot būt bērni. Kas tad tu viņam esi? Inkubators? Bērnu uzražošanas mašīna?

Tevi arī nākotnē viņš var pamest ja tik viegli to izdara tagad. Un ko tas tas pasaka par pašu vīrieti, aiz muguras plāno nākotni, kaļ plānus kaut dzīvo kopā ar citu, bet to potenciālo jauno knapi pazīst. Tu domā, ka viņš ir stabils racionāli domājošs cilvēks? Aizmirsti.

Papildināts 21.09.2020 14:40:

Es lasu un visur redzu "red flag, red flag".

Lasot autores vēlēšanos šķirties ar labu vīru /ar kuru vienkārši inetereses nesaskan/, man būs cerīgs padoms paziņai 30 gad., kura vēl ir viena, jo apkārt esot tikai dzērāji un šķirteņi, un no šķirteņiem bail. /Jo no labiem vīriem jau it kā nešķiras/. Varēšu teikt, ka varbūt arī LV ir vīrieši, kuri šķirteņi analogas situācijas dēļ kā autorei.

Papildināts 21.09.2020 15:14:

Vienkārši vakar viņas mamma bēdīga stāstīja, ka gribas vēl sagaidīt mazbērnu no meitas, bet meita baidās no šķirteņiem, un es atcerējos šo tēmu.

Silberman

nelli

Jo no labiem vīriem jau it kā nešķiras

Pareizi saprotu šo dzelžaino loģiku, ka sliktie vīri šķiras no labajām sievām, bet labas sievas šķiras no sliktajiem vīriem? Ko dara labie vīri ar sliktām sievām? Ā, tāpēc jau viņi ir labi, ka jebkāda sieviete viņam blakus top laba 

Vasara un saule

Bērnu pārvietošana no vienas valsts (kur dzīvo bērna tēvs) uz citu nemaz nav tik vienkārša. Bērnam savu tēvu nemaz nevajag? Daudzi bērni mūsdienās dzīvo 1 nedēļu pie viena, otru nedēļu pie otra vecāka. Šis aspekts jāņem vērā.

Ja ar otru vīrieti citā valstī radīsi bērnus, tad bērni būs tai valstij piederīgi. Un ja tu vēlēsies tikt prom no tās valsts (darba, jaunas mīlas vai citu iemeslu dēļ), bet bērna tēvs tur vēlēsies palikt, atkal jau var gadīties visādi. Tik daudzas sievietes spiestas dzīvot citās valstīs, kaut grib pārvākties uz citu valsti, jo šķirtie vīri nelaiž bērnus prom no bērnu dzimtās valsts!

BTango

nelli
Tas tak skaidrs, ka kzs viensm dlikts, tas otram var būt labu labais.

Piemēram, ja kādam mainās viedoklis par bērnu gribēšanu (abi negribēja, bet viens sagribēja, vai otrādāk). Tā dēļ mierīgi var izšķirties. Un ne jau tāpēc kāds būs slikts/labs, vienkārši nesaskan. Atradìs otras puses, kas domā tāpat, u viss ok.

Laikam manai paziņai bail no šķirtajiem, jo redzētais savā apkārtnē un mājās pusaudža gados radījis stereotipu, ka šķiras no dzērājiem, brunču medniekiem, narkomāniem, azartspēlēs grimstošiem, kaušļiem- toreiz šādus vīrus par sliktiem sauca un neticība, kad kāds stāsta, ka vienkārši intereses kopīgās zuda.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18411129