Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Šķiršanās, jaunas attiecības, bērns

LaFemme7

Kukazhaa

Autore ari nezin, kā strādā sliktā karma un vispar karma- tieši velmes, pievilksanās spēka un apsestibas veidā.

citi to redz savadaak una r sauc par miilestiibu, iemiileshanos, rozaa brilleem, aizraushanos, ... bet nu Sindim tas viss izskataas ir svesh un taals, fuipeekaka...

Rosalia

LaFemme7
Ja gribētu tiešām nomelnot, visu pastāstītu, ko zinu. Bet priekš kam. Tam nav nekādas nozīmes, viņu attiecības ir jau beigušās, un es biju tikai pēdējais piliens tajā nesaskaņu kausā, kas tur pāri jau plūda.
Tātad tas sapņu plincis ir autorei piestāstījis pilnas ausis par to, cik viņa pašreizējā dzīvesbiedrene briesmīga briesmone. Ja jau neauglība, bieža iedzeršana un sevis nekontrolēšana ir tikai maza daļa no plinča stāstītā. Tas ļoooti daudz ko pasaka par konkrēto vīrieti.

Patricia L

Sindy5

Off-topic

Kas pārmantos neprecēta/neprecētas bezbērnu vīrieša/sievietes karmu?! Jo saprotu, ka būt tādam cilvēkam ir baigais grēks. Vai visa dzimta pagātnē ir tā grēkojusi, ka Dievs nolēma pietiek šitos pārdot un vairot?

bumburums

LaFemme7

Visas iepriekšējās attiecības esam pārrunājuši, ļoti loģiski visu sev izanalizējis, redz, kur kļūdījies un kāpēc nav sanācis. Pārrunājam iespējamos scenārijus, kāpēc mums nesanāktu.

Runāt mēs vairums mākam.

Vai Tev ir iespēja ievākt informāciju caur trešajām personām par šo cilvēku? Iepazīties ar viņa vecākiem? Draugiem? Citām bijušajām draudzenēm?

Ar nevienu citu neesot bijis tādas sajūtas. Prasīju, lai nosauc manus trūkumus, knapi vienu izdomāja. Pati papildināju, nē, tie neesot trūkumi. Rozā brilles pamatīgas.
Dažādi var būt.

No pieredzes - var (abi) tik loti gribēt attiecības, labas attiecības, ideālas attiecibas, kuras zem/apziņas līmenī šķiet kā risinājums visām problēmām, ka godīgi var šķist, ka ir atrastais ir tas īstais, kurš jāgrābj ciet.. un negribas redzēt, dzirdēt un uztvert informāciju, kura ir pretrunā sajūtai "šis cilvēks, būšana ar šo cilvēku risina visu".

Var klausīties, kā pielūdzējs stāsta, kā vakar savai-gandrīz-ex-draudzenei iesitis pļauku un kā viņš "ļoti to nožēlo, bet viņa citādi nebija apturama" un tālāk dzirdēt vārdus "es tev to gribēju pastāstīt.. lai gan man ir bail, ka tu ar mani vairs negribēsi satikties, bet es gribēju būt pret tevi godīgs".

Var tam visam cieši ticēt, un redzēt tikai godīgu cilvēku, kurš vien vienu reizi nav savaldījies un to ļoti nožēlo. Un ar mani pilnīgi noteikti būs savādāk, ir jau savādāk. Citādi nemaz nevar būt. Jo mēs esam viens otram īstie.

Nu jā, un pēc pāris gadu abpusējām rozā brillēm var atklāties, ka cilvēks varbūt nav ļauns ar iepriekšēju nodomu, bet ir narcistisks, infantils, ārkārtīgi greizsirdīgs bez iemesla, ar lielu bērnības traumu buķeti.

Jā, pie labvēlīgiem apstākļiem joprojām šarmantais pielūdzējs, bet tā kā dzīvē nav tikai labvēlīgi apstākļi, tad aizvien biežāk visa pasaule tiek tverta melnās krāsās un tu būsi vainīga pie viņa nelaimīgās dzīves, jo viņš bija cerējis, patiešām ticējis, ka tu būsi tā burvju atslēdziņa, kas izvilks viņu no neatzītas un neārstētas depresijas, uzlabos impulsu kontroli, un sniegs visu: būsi māte, tēvs un sieva, būsi tas, uz ko dusmot savas bērnībā apspiestās dusmas, no kā gaidīt mierinājumu, kurš beidzot dos to beznosacījuma pielūgsmi un mīlestību - no vecākiem nedabūto.

Ka veltīsi visu savu dzīvi viņam, lai padarītu viņu laimīgu - laika nekam citam nebūs, ne darbam, ne mācībām, ne draugiem, ne bērnam.

Šādi cilvēki ir lieliski mīļākie vienu-divu gadus. Ja attiecības saglabājas mīļāko un brīvdienu režīmā, tad droši vien var ilgt gadu desmitus un radīt ilūziju par "lielo un liktenīgo mīlu, kuru mēs neuzdrošinājāmies piepildīt".

Nestreb karstu. Kad pāriet kaisle, tad ir labi, ja spēj puslīdz saticīgi sadzīvot un ir vismaz kāda patiesa kopīga interese.

Tu šim cilvēkam neko neesi parādā un esi vairāk vērta, nekā visi tavi finanšu uzkrājumi - izpēti šo cilvēku labi, pirms uzticies.

Change your mind and the rest will follow!

Ņu - jau pie jaunās loves?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18411129