Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Šķiršanās, jaunas attiecības, bērns

LaFemme7

BTango

Dzeerveniite
Arī man tads jautājums radās - kas bija pirmais - vista vai olas.

solar wind

Kapriza
It kā...tieši tas ir atslēgas vārds, pie kura 10x jānomēra un tad jānogriež sava laulība nost. Var jau būt, ka baisi noveicas un viss ir kārtībā. Biežāk gan ir lasīti stāsti, ka agrāk vai vēlāk tāpat viss ir pakaļā, jo vecis un attiecības neizrādās tik rozā, kā sākumā gaidīts.

BTango
Tak izlasi tēmas pieteikumu.

What a wonderful thought it is that some of the best days of our lives haven't happened yet!

Alija

S.Dzeina
tu taču gudra sieviete. Tiešām neredzu atšķirību stapr savu un šeit aprakstītos situāciju?

Man ir lielisks raksturs!
Vienkārši citiem ir vāji nervi.

Maisins

Man vīrs aizgāja. Mēģinājām risināt, viņš nevarēja tikt pāri vecām lietām. Neuzskatu, ka bērna dēļ jāpaliek kopā. Ir grūti, ja no otras puses klusums mīlestības ziņā. Es domāju, mēs atsevišķi bērnam esam sakarīgāki vecāki, nekā bijām kopā.

Un es nezinu, kādam vīrietim tagad būtu jāparādās, lai man norautu tā jumtu, ka es būtu gatava bērnu (gandrīz identiskā vecumā kā tēmas autorei) pamest.....

(man 37)

Es vispār šobrīd neredzu, kādu labumu man kāds vīrietis dzīvē var dot

marisja

liekas, ka savs cilvēks un viss

Atslēgvārds šeit būs " liekas".

Maisins, paga, paga, dzive sastav no dažadiem periodiem un procesiem. Arī mans tevs 30 gadus pēc šķiršanās, lai dotos pie liktenīgās sievietes, teica, ka škirties nebija verts.

Mana māte ari vienmēr skandināja, ka nekadu problēmu vienai audzināt neesot bijis ( viens berns auga pie vecmaminas, otrs- nedēlas darziņā, bet ar to gan vislielākās problemas, trešajam - tēvs sekoja lidzi berna dzivei, 2.berns pieskatija 3.bernu, palidzeja macibas, izvadāja). Tātad katram, kurš stasta par berna audzināsanu un uzdod to kā "viena audzinaju" var but pilnigi citāds stāsts apakšā.Jo vairāk ir praktisko paligu un tie, kas ar sirdi iesaistās bernu audzināsanā, jo vientulajai matei vieglak.

Manai māsai ari ir jau 10 gadu laulība. Ir bijusi pavidam arī velme škirties, neviens nav ideāls. Virs- labi pelna, ir atbildigs, bet neko nepalidz mājās. Masa- nav nekāda apteksne. Virs parmet, kapec māja nav kartiga un ediens uztaisits, māsa- kapec nepalidz. Bet par majkalpotājiem un bernaukliem piestrādā vecvecāki, arī ediena gatavotāju algo, tad nu strīdi pierimuši. Mana mate sākumā ari teica, ka nespetu dzivot kopā ar virieti, kurš nepalidz ( viņa ari nav apteksnes tips). Taču tagad, kad māsa ieminas par škirsanos, mana māte ir pirma, kas brec, ka ne par ko nevajag. Viņa uzreiz atceras nabadzibu, knapinašanis un salidzina ar māsas gimenes dzivi- ikdienas- izdzivosanas raižu nav, ir materiālais komforts, visi radi bariņā palidz bernus pieskatit. Viņa nenoveletu masai parvakties uz mazu dzivoklīti un tad skriet kā vaverei riteni un psihologiski uznemties visu atbildibu.

Protams, ir veiksmigi gadijumi- daži. Ja nebutu tie daži gadijumi, domatu, ka tādi vispār nemedz but.

Atceros vienu sievieti, kuru ari audzinaja mate, turklāt pieder pie tiem retajiem gadijumiem, ka prata ari laiku un milestibu dot. 45 gados, dzivojot pec vedu principiem ( no 40 tā sāka dzivot), viņa atrada pirmās nopietnās attiecibas. Viņa esot aizbraukusi pie drauga gimenes ZSV un no aizkustinājuma apraudājusies, jo draugam bija brali, masas, vecāki, vecvecāki un pat vecvecmāmiņas. Viņa raudājusi no aizkustinajuma, ka "ieprecejusies" tik pilnā ģimenē. Viņa savos 45 gados mineja, ka dzive ar mati ir bijusi kā dzīve tuksnesī. Jebkurš berns, kurš dzivojis tikai ar mati, zin to sajūtu. Mate viņai nomira, draugi palīdzeja apglabat, dzivo joprojām ar to pašu vīrieti.

Kā berns jau vel nevar apzinat un novertēt, kas ir atnemts. Ari mana māte jo vecaka paliek, jo vairāk dzied, cik svariga ir gimene un cik skumja un vientuļa dzīve esot bijusi tikai ar māti. Vispar viņa saka, ka viņai nebutu problemu but vienai, bet to viņa saka tapec, ka tā isti pec kazam nav bijusi viena- vīri, attiecibas, berni, pēdejais virs jau 30 gadus ir viņas dzīve. Tacu vienmer piebilst, cik bediga un viena jutas berniba, kaut vinai draugi vienmer ir bijuši daudz.

Arī 14 un 19 gados vel nevar novertet skirtas ģimenes zaudejumu.

Ne ar vienu māti ir labi, ne ar mātes mīļako un parasti nav labi, ja citi "īstie" berni sadzimst. Bet atsevisκi pozitivi stasti gadàs. Bet bieżàk ir klasika- " neīstais" pura bērns traucē vai knapi paciešams.

Kukazhaa

nu nez... ja na kazai piena tad nav. tagad veel gadus stiept liidz beerna pilngadiibai, beerna deelj.. nav taa veerts.

es pashkjiiros. un? peec ashpadsmit laimiigiem lauliibas gadiem. Vienkaarshi vienaa briidii vairs nejutu nekaadu emocionaalo saikni. Jutos kaa koks mezhaa. paaris gadus veel meeghinaajaam glaabt... nee, nav taa veerts: beigta zirga elpinaashana. Jo ilgaak taa elpinaashana ievelkas, jo mazaak izredzu ka viss buus labi.

Es arii paarvaacos uz citu valsti, dazhaadu notikumu sakritiibas deelj (neiesliigstot detaljaas) paaris gadus nodziivoju viena, beernu & viiru apciemoju regulaari... liidz pienaaca tas briidis kad beernu panjeemu pie sevis (uz citu valsti). Man shajaa valstii patiik, ir jauna miilestiiba utt utjp.. Juutos kaa cilveeks, varu briivi elpot. Viirsdziivo robezhu tuvumaa, regulaari, ik wiikendu brauc pie beerna. tad vinji kopaa dziivojas, es pa vidu nemaisos. man tas ir laiks privaatai dziivei, kalniem... visi laimiigi.

Un es nespeeju iedomaaties to murgu, ja man BUUTU jaadziio kopaa ar viiru. nee, nee, nee. Un nav vinsj ne dzeeraajs, ne varmaaka, ne.. ne nee... ljoti mieriigs, labestiigs, nosveerts. Tikai to labaako. Bet.. ja juutu vairs nav, tad nav. Un mums abiem taa ir labaak. Dziivot ar kaadu kopaa, tikai taapeec ka ir beerns, vai materiaali izdeviigaak... tas grauj ieksheeji. ljoti.

Visas taas runas: ko tu viena pasaaksi ar iipasho beernu kaa tu viena pti, taa nedriikst.. un beerna teevs miil savu beernu blablabla... jaa un? ir iespeejas, kas ir jaaorganizee, jameklee kas man paliidz ar beerna skatiishanu 24/7, manaa patreizeejaa krajaa man traapiijushies normaali viirieshi, kuriem mans beerns nav shkjeerslis.. un es mekleeju kompromisu, ar kuru mees visi varam dziivot. taa vietaa lai ciestu un zheelotos. Katrs pats sev rezhisors.

Papildināts 14.09.2020 13:34:

tas ko Sindy5 visu laiku postulee, ka neshkjirties ne pa kam... naak no vinjas redzeejuma, no vinjas piedziivotaa, no vinjas rakstura, kas paredz buut cieteejai, upurim. To nedriikst aizmirst.

Velvet_Porcelaine1

Es nesaprotu-bija viens vai daži pišuki, pāris sarakstes un atnāca apskaidrība, ka atrasta mūža mīla?, pēkšņi aizbrauksi uz to svešo valsti un iepazīstināsi-tas bērniņ būs jaunais papiņš?!

Tādas lietas tomēr nenotiek tik ātri. Pārcelšanās, iedzīvošanās, skola bērnam un paša bērna sagatavošana pārmaiņām.

Ok-nav jādzīvo kopā bērna dēļ un jāmokās, bet te viss ir par ātru un sasteigtu, 35 gados taču ir kautkāda dzīves pieredze un nākotnes redzējums.

Kukazha, no manas pieredzes, no verojumiem citu dzīvēs un no psiholoģijas grāmatām un garīgo mācibu teorijas. Es vienmer esmu šai tēmai pieversusi uzmanību. Vari neatbildēt. Un man pašai sai ziņā ir plaša pieredze. Pati esmu augusi kā vientuļās mātes berns un ari mans berns tā aug. Es labāk speju saskatit, kā jūtas sieviete un kā jutas berns. Pietiekami labi. Bet, protams, niašu ir daudz- jo vairāk cilveku iesaistas, jo mazāk vientuļš tēvs vai māte ( vientuļais vecāks) jūtas un ir ģimenē, jo veiksmīgāk šķiršanās defektu pārdzivo berns. Bet tikai pec daudziem gadiem var redzēt bildes kopainu. Pat pēc 1-2 pāudzem, kad mazberni ies pie psihoterapeita. Ja izšķiras, nākošajā dienā vel it kā nekas grandiozs nemainās, varbūt pat labāk jūtas.

Papildināts 14.09.2020 13:55:

autore, ieklausies kukazhas tekstā. Paris gadus dzivoja viena ( berns smagi slims, cik zinam, vadāsanas pa pulciņiem atkrit, tajā laikā Kukaža aktīvi mainija partnerus, cik atceramies no cāļa, interesanti cik gadus?)! Berns palika vīram! Un tad vīru atvizināja " līdz robežai" ( daudzus virus var atvizināt līdz robežai, lai palīdz bernu auklet?), lai katru weekendu var doties kalnos un veltīt sevi privātajai dzīvei ( laikam uz sestdienu un svetdienu)! Un berns droši vien i et " nedēlas grupiņā". Nu jā, kaut kā tā.

Papildināts 14.09.2020 14:06:

Kukazha, Tavs jaunais draugs arī bernu pieskata vai tikai virs? Ja jau Tu dodies savā privātajā dzīve, kamer Tavs ex- vīrs Tavā dzivoklī paliek ar bernu, tad gan jau kopā ar draugu nedzivo. Un zinot Tavu sexa kāri, ar ko esi plaši lielijusies, gan jau tiešām pamet vīru ar bernu uz visu weekendu, lai ar jauno draugu "papriecātos". Man jau liekas, ka sajā situācijā berns un virs ir upuris. "Drāmas spēlē" nevar būt visi upuri, kādam japilda uzbrucēja loma. Un tā esi Tu. Un upuri situācijā viņi ir reāli nevis izdomāti. Tu atstāji slimu viru ar smagi kopjamu bernu, lai paris gadus virpinātos gadijuma sakaru attiecībās. Kā tad nosaukt vīru un bernu, ja par upuriem tādā situācija? Upuris ir tāds filozofisks jedziens. Cita lieta, ka nevajag sabrukt upura loma, bet atzīt un analizēt, ka kaut kas nebija pareizi, ir ok.

Papildināts 14.09.2020 14:14:

Man gan joprojām nav skaidrs, kadi motivi Kukazhu pamudinaja pēc pāris gadiem paņemt slimo bērnu pie sevis. Zinot, ka virs jau guleja uz naves gultas, varbūt bija pēdejais laiks meklēt, kur nobāzēt bernu un tam derēja arvalstu labklājība sociālo problēmu ziņā. Tu tiešām bernu pieskati 24/7? Pa kuru laiku Tu strādā? Pa kuru sexo un randiņo, jo to jau mes sapratām, ka tas Tev svarīgak par ēšanu un ari par bērnu, kā noprotams? Karoče kaut ko fleitē Tu. Gan jau berns 24/5 atrodas iestāde. Tā ka ilgak paturēt nevar, tad vīru izsauc uz weekendu, lai var randiņot tālāk'

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18411129