Darbības iepazīšanās portālos sagrauj kopdzīvi

Blanca

Slēdza Blanca: "Viedoklis skaidrs, vajadzības tēmu turpināt nav.".

Sveiki visiem, esmu jauna foruma dalībniece un vēlējos padalīties ar viedokļiem.

Ar savu dzīvesbiedru bijām kopā 17 gadus... Protams, kā jau jebkurās ilgtermiņa attiecībās, bija savas grūtības, taču pašos pamatos mēs dzīvojām saskanīgi. Līdz brīdim, kamēr manas prombūtnes laikā ( aptuveni 4 mēneši ) mans cilvēks bija sācis sērfot pa soc.tīkliem. Vecumkrīzes vai ziņkāres vai nedrošības dzīts, bet viņš tur bija, ignorējot manas pretenzijas pret to. Vairākkārt bijām pārrunājuši šo krīzi, bija centieni kopdzīvi " reanimēt " , bet viss velti. Gada laikā pieķēru viņu melos vairākas reizes, savu dubultdzīvi viņš centās slēpt. Līdz manī nostiprinājās pārliecība, ka šim cilvēkam uzticēties vairāk nevarēšu un liku punktu šīm neveselīgajām attiecībām. Saprotami, ka tas bija ļoooooti sāpīgs lēmums, jo savu cilvēku mīlēju, taču man kas tāds pieņemams nav,es šādu parādību identificēju ar krāpšanu. Taču uz atvadām viņa māte man sarkastiski teica : " atradusi nu bēdu, tagad jau sarakstās visi ..." Un tagad STOP ! Cik " normāli " ir meklēt paralēlas attiecības ar trešo personu nopietniem\nenopietniem nolūkiem, bojājot attiecības ar savu kopdzīves partneri ?!? Kādas ir jūsu domas par šī laikmeta sociopātiju šādā rakursā ? Vai tiešām tagad ir ok " būt kopā " un pie kreisās rokas turēt kontu kādā iepazīšanās portālā, " nevainīgām " sarakstēm ?

Sixpārnis

Meli un savas dubultas dzīves slēpšana kopdzīve nav normāla lieta. Tas šķir pārus.
realitate vai tikai emocionāli - kas nu kuram svarīgs.

Ja autorei tas nebija pieņemami (man ari nebūtu), tad kāpēc jautājumi?
Ir pāru kopdzīves, kuras tāda forma funkcionē. Un? Ja viņiem labi un der, tad labi.

marisja

Cik " normāli " ir meklēt paralēlas attiecības ar trešo personu nopietniem\nenopietniem nolūkiem, bojājot attiecības ar savu kopdzīves partneri

Nav normāli. Ja dzīvē ieraugi kādu, nones jumtu, tas, manuprāt , ir kaut kas viens. Sarakste ir apzināta " meklēšanās". Un krāpšana ir jau tas ,ka slēpjas, dzīvo dubultu dzīvi. Dubulta dzīve manuprāt nav privātā telpa.

Kukazhaa

Blanca
greizisrdiiga paliki? tu redzeeji taas sarakstes? lasiiji?? Vai tikai.. vinsj staigaaja pa soc tiikliem, skatiijaas ex klasesbiedrenes ghiimjgraamataa?

Gada laikā pieķēru viņu melos vairākas reizes, savu dubultdzīvi viņš centās slēpt.

par ko meloja? un dubultdziive.. kaa taa izpaudaas? piereghistreejaas fb un instagramaa un lika bildes ikshaa bez tevis?

tik no shitaadaam, sameeraa nodraaztaam, vispaariigaam fraazeem nekopateikt nevar. Tikpat labi tu esi slimi greizsirdiiga un liedz savam clveekam briivi elpot, tikties ar cietiem, vienmeer esi kaa blukjis stikjii nopakaljaa utt utjp.

Vai atkal top kāds raksts?

Maisins

Es arī nesaprotu - viņam TInderī un Badoo anketas bija vai vnk Facebook klasesbiedrenes pētīja?....

Jā, tā diemžēl notiek. Maz cilvēku filtrē un izprot interneta būtību, soc tīklus. Ļoti daudzus ievelk un aprij ar galiem. Skumji, ka cilvēki pieļauj, ka tādas lietas, virtuālas, izposta viņu reālo dzīvi, attiecības. Manuprāt internets ir gan uzlabojis, gan krietni pabojājis mūsu dzīvi, pieaugušo un bērnu. Bet nu tādā situācijā mēs esam un tur ir grūti ko mainīt. Morāli stipriem, gudriem jācenšas būt.

marisja

viņam TInderī un Badoo anketas bija vai vnk Facebook klasesbiedrenes pētīja?.

Vai tad klasesbiedreņu pētīšanu var redzet? Man liekas, ka tikai realas sarakstes var pieķert. Es, piemēram, nezinu, ko tieši " pēta" mans vīrs FB. Sarakstes gan varētu redzēt, ja tādas būtu. Arī profils iepazīšanās saitā ir ģimenes cilvēkam dīvaina izklaides forma ( un man nepieņemama)

Sixpārnis
Ir nesaprašanās par kopdzīves, partnerattiecību devalvāciju kā tādu. Iepazīšos ar nākošo cilvēku...un tur būs tas pats,kad taureņi būs gabalā ? Šobrīd eju sekmīgi cauri trešajai pēcškiršanās posma stadijai... būs jāizprot kļūdas, turpmākie dzīves scenāriji, zemūdens akmeņi, kurus labāk apiet uzreiz.

Norma Džīna

." Un tagad STOP ! Cik " normāli " ir meklēt paralēlas attiecības ar trešo personu nopietniem\nenopietniem nolūkiem, bojājot attiecības ar savu kopdzīves partneri ?!? Kādas ir jūsu domas par šī laikmeta sociopātiju šādā rakursā ? Vai tiešām tagad ir ok " būt kopā " un pie kreisās rokas turēt kontu kādā iepazīšanās portālā, " nevainīgām " sarakstēm ?
NAv normāli. Bet priekš manis arī nav normāli pāra attiecībās būt 4 mēnešus atstatus vienam no otra.

Vai nu ir kopā, vai nav.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18411147