Darbības iepazīšanās portālos sagrauj kopdzīvi

Blanca

Slēdza Blanca: "Viedoklis skaidrs, vajadzības tēmu turpināt nav.".

Volvic
Jā protams, tu noteikti pamestu ne tikai suni žogmalē, bet arī cilvēku dēl slimības.

Cerinji_un_eerkshogas

Bet es tiešām nesaprotu, ko autore no mums visiem grib? Vīrieti negribēja precēt, tagad pati pameta. Nebija vajadzīgs=pameta. Ko ta nu mums vajag? Lai pasakām, ka viņš spilvenā raud, vai?

Rudā_
Īpashums mums ir līgumu.Man nav tendences dzīvot uz cita rēķina. Tālāk ?

Sixpārnis

Cerinji_un_eerkshogas
Vajag teikt, ka fuipēkaka tas vīrietis, ka iet iepazīšanās portālos.

Bet tā nu gluži nevar pateikt, ja reiz kopdzīve pajuka, jo autore tā lēma. Kur tad viņam iet, ja ne tur?

Blanca
Kāds ir sausais atlikums? Kas paliks pēc šīm attiecībām? Bērnu nav, manta vismaz paliks? Viņš cerams vismaz tavu īpašumu ir uzlabojis, remotu uztaisījis vai kaut kāds taustāms labums?

Vai tik skaisti padzīvojāt savus labākos gadus un tagad čušš..

Cerinji_un_eerkshogas

Cerinji_un_eerkshogas Vajag teikt, ka fuipēkaka tas vīrietis, ka iet iepazīšanās portālos.
Tak es tēmas sākumā tā arī sapratu un teicu. Autorei arī nebija labi. Desa kaut kāda!

Patricia L

Blanca
Nu Tavs aizvainojums ir saprotams, bet, diemžēl, nevar otru cilvēku piespiest "būt pateicīgam visu mūžu, ka biji blakus grūtā brīdī". Cik tad Tev gadu? Ja bērni un laulība nav aktuāli, atradīsi citu partneri. Nevajag norakt savu dzīvi, sākot, ka atdevi labākos gadus.

Bet tagad tu taču esi brīva.

Cerinji_un_eerkshogas
To,ko es gribēju noskaidrot, es esmu sapratusi. Viedoklis par " vīrieša krāpšanu portālā " no šodienas sabiedrības ir skaidrs. Paldies, tematu varam slēgt un aizmirst.

Blanca
Kādu suni žogmalē? Jau pilnīgi sajukusi esi? Tagad spekulē ar slimo māsu un spied uz žēlumu? Nozēlojama draņķe tu esi!

Jā, es priecājos ka tavai māsai ir labāk un ceru ka viņa atveseļosies neskatoties uz taviem apmeklējumiem!

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18411147