Darbības iepazīšanās portālos sagrauj kopdzīvi

Blanca

Slēdza Blanca: "Viedoklis skaidrs, vajadzības tēmu turpināt nav.".
Cerinji_un_eerkshogas

Ir tāda sieviešu kategorija, kas par visām varītēm cenšas vīrieti noturēt sev blakus, arī tad, ja viņa tam simts gadus nav vajadzīga. Autore, priekš kam tev tādu āzi mājās vajag? Parādija viņs savu īsto seju un attieksmi. Nu tak, palaid viņu uz visām debespusēm (šeit gan mazliet ieslēdzas melnais humors, ka palaist vaļā no ntā stāva) laimīgi rikšot tālāk dzīvē.

Tindriņa
Stereotipi, ka " distance un laiks " izšķir. Viņš nobijās ! Realizēja glābšanās plānu, lai nepaliktu viens. Pieļauju arī, ka savu deva " iedvesmojošas " runas no viņa mātes, kurai svarīgi ir, ka dēlam mājās ir " saimniece " - es viņai nebiju simpātiskākais cilvēks, mums bija tikai pieklājīgas attiecības. Viņa vienmēr klusībā gribēja savam " pieaugušajam " dēlam kaut ko labāku. Savukārt viņam māte ir autoritāte ( finansiāls atbalsts ).

Papildināts 14.09.2020 15:21:

lielaiskartupelis
Pieļauju, ka ILŪZIJA nostrādāja. Likās, ka aiz vārtiem zāle ir zaļāka, ka sāksies otrā jaunība, ka būs daudzas foršas sievietes uz randiņiem, ko strīpiņā lūgt.

Sixpārnis

Pieļauju arī, ka savu deva " iedvesmojošas " runas no viņa mātes
Savukārt viņam māte ir autoritāte ( finansiāls atbalsts ).

nja, pilnīgs pLincis, ar kuru sasieties 17 gadus!

Autorei jājūtas laimīgai, ka tikusi vaļā

Kukazhaa
Paga paga - kā tad ar momentu, kad izrunājāmies un viņš solīja, ka nekas tāds vairs neatkārtosies ?? : D Nav jau runa par to, kas notika manā prombūtnes laikā - bet par periodu, kurā dubultdzīve ar visu dubultmorāli turpinājās ! Es gada laikā viņu pieķēru melos vairākas reizes...kaut arī cilvēks zvērēja, ka tas viņam nav vajadzīgs un viņš neko nemeklē.

Undomiel

Blanca
viņam māte ir autoritāte ( finansiāls atbalsts ).
35+ gados?

Mani arī interesē, kāpēc vīrietis nolēma, ka sieva, kas aizbraukusi palīdzēt slimajai māsai, vairs neatgriezīsies.

Izklausās, ka ģimenē jau kādu laiku ne viss bijis ideāli. Kamēr sieva nolēma 4 mēnešus padzīvot atsevišķi cerībā, ka attiecības uzlabosies un vīrs pēc viņas milzīgi ilgosies, tikmēr vīrs nosprieda, ka dzīvošana atsevišķi ir projekts, kas atbrīvo viņam rokas pavisam.

Cerinji_un_eerkshogas
Drusciņ baidos no tā, ka rīkojos tieši otrādi. Ka pārāk " viegli " kopdzīvei pieliku punktu. Vai drīzāk nav tā, ka cilvēki šodien šķiras pārāk vieglprātīgi ? Ka ģimenes dzīve savu vērtību ir mazinājusi ( kā kas, tā uz pusēm ) PATEICOTIES šim partneru tirgum ( soc. tīkli ). Kā tādā lielveikalā pēc parametra meklē ko gribi un tur būs plaša izvēle... Vai nebūs tā, ka cilvēki uz šo āķi uzķeras, iedomājoties, ka " tur ārā " tik daudz brīvu un labāku partiju ? Man ir sajūta, ka viņš pusgadu paskries pa tiem " lielveikaliem " , taps pārēdies un paliks slikta dūša. Bet kopdzīve ir izārdīta... un sāks man lūgties " mēģināt " vēlreiz. Un šo traumu es nevēlos pieredzēt ( pietiek jau ar vienu ).

Papildināts 14.09.2020 15:48:

Sixpārnis
Līdz tam mums bija saskanīga dzīve. Pusmūža krīze varētu būt viens no faktoriem, lai apgriezty dzīvi kājām gaisā un pazaudētu lemtspēju. Pieļauju, ka manā prombūtnē bija arī gadījuma sakari. Iekrita azartā ! Un slazdā : kāpēc gaidīt atpakaļ veco ilzi, ja tur ārā ir jaunas ilzītes ?

Kukazhaa

Bet kopdzīve ir izārdīta... un sāks man lūgties " mēģināt " vēlreiz. Un šo traumu es nevēlos pieredzēt ( pietiek jau ar vienu ).
taa tava ceriiba, ja???

Undomiel
Mātei pieder īpašumi, no kuriem viņš ir labuma guvējs....

Un ja Tu domā, ka es uz savas māsas veselības traģēdijas rēķina meistarotu kaut kādu ģimenes krīzes risinājumu eksperimentus, tad Tev būs nedaudz jāuzspodrina savi ētikas principi !!!

Tindriņa

Blanca

Ja jau āķis lūpā ir, tad nu jau vairs neko. Ja tiešām izskriesies un sagribēs atpakaļ, tad arī domāsi, ko tālāk darīt. Laikam jau vecis bez pautiem, nó sievas pats izšķirties nespēj, bet gribēšanas būt kopā arī vairs īsti nav

Kukazhaa
Nē ! Jo vienreiz to dzīvē jau pieredzējusi esmu. Tas emocijās veido lielu bardaku, lūdzošu cilvēku, pret kuru kādreiz ir bijušas patiesas jūtas, atraidīt nav patīkami ! Tas ir ļoti skumji, ja tā notiek. Var uzvelties vainas apziņa un tirgošanās ar sevi. Man to nevajag!

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18411147