Darbības iepazīšanās portālos sagrauj kopdzīvi

Blanca

Slēdza Blanca: "Viedoklis skaidrs, vajadzības tēmu turpināt nav.".

Nesaprotu, ko autore cepjas. Vīrieti jau 17 gadus atpakaļ neuzskatīja par piemērotu, lai precētos. Lai nebūtu manta jādala un nauda par šķiršanos jātērē. Nu laikam jau pareizs bij tas aprēķins. Nav ne nauda par šķiršanos jātērē ne manta jādala (cerams). Bērnu kopīgu nav. Tak viss ir ļoti labi pats sakārtojies. Pie tam viņa pati šo pameta. Ko vēl labāku var gribēt? Viss ir tā kā autore gribēja. Neviens jau viņai pie altāra nebij solījies mūžīgi mīlēt bēdās un priekos...

Blanca
Nesaprotu par ko cepiens. Slikts vīrietis bija, tevi virtuāli krāpa, memmes dēliņš. Tad ko tu te vispār ņemies? Būtu atviegloti nopūtusies un dzīvojusi tālāk, bet kas traucē? Laikam tak savu vainu jūti. Jeb nožēlo ka izmeti. Jeb vēl kaut kas.

Par tiem četriem mēnešiem pie māsas - a algotu darbu nav jāstrādā, ja tā var visu pamest un aizbraukt?

Rudā_
Man cilvēks ir vajadzīgs dzīvei, nevis altārim. Man nav zināma NEVIENA laulība ( un man nav 15 ), kurā cilvēki dzīvo viens otru mīlot " priekos un bēdās " bez vīru sānsoļiem. Ne aiz desmit kopdzīves gadiem. Ir tikai skumja, moderna statistika - vairāk kā puse reģistrēto laulību beidzas zem tiesneša āmura. Izdzīvo tās savienības, kas sansoļus spēj piedot. Bet rezumē man ir skaidrs : vīrietis gāja portālos čatot, jo 17 gadus atpakaļ izlēmām neiet pie altāra..... : D : D : D Visu cieņu !

Papildināts 14.09.2020 21:16:

Volvic
Ja māsa ir mirstoša, tad var gan " pamest un aizbraukt ". Es ceru, ka tevi nekas tāds dzīvē neskars. Tev vēl debesīm ir laiks atvainoties par šo komentāru...

Sixpārnis

Blanca
Man nav zināma NEVIENA laulība ( un man nav 15 ), kurā cilvēki dzīvo viens otru mīlot " priekos un bēdās " bez vīru sānsoļiem. Ne aiz desmit kopdzīves gadiem.
man gan ir zināmi tādi pāri. Ne viens vien. Jokains paziņu loks laikam kādam. Varbūt man?

Ko sēsi, to pļausi - ar kādām vērtībām pats dzīvo, tādas arī saņem.

Nevajag mēģināt pieķert melos. Ja mēģina ķert - tad otrs mēģina bēgt.

Sixpārnis

Blanca
Par māsu gan visu cieņu. Labi, ka biji blakus un lai māsai laba veselība.

Blanca
Tā kā man ne pārāk sen no onkoloģijas nomira tuvinieks, tad es ļoti labi zinu ārstēšanas procesu, un nevajag man piedraudēt ar debesu sodu. Ko tu tur varēji sadarīt četru mēnešu garumā, tik tiešām nav saprotams, bet spriežot pēc tavas afektētās un histēriskās personas, kriti nabaga slimniecei uz nerviem. Prieks ka viņai ir labāk, neskatoties uz tavu klātbūtni.

Dasuaoa
Sievietes nodevību jūt. Atliek atrast tikai pierādījumu. Un tur neviens nav jaķer - nodod sevi jau paši...

Cilvēks vajadzīgs dzīvei... Bet ne kā vīrs vai bērnu tēvs. Interesanti.

Kā štuceris, ja? Kā papildus maksātājs par dzīvokli un citām lietām, ko viena pati nevarētu atļauties? Ceļojumus, mašīnu utml.

Patricia L

Ja jau visi krāpj, sevišķi precēties, kamdēļ šie retoriski jautājumi tēmas pieteikumā?! Šķiras tieši tik pat daudz neprecētie.

Papildināts 14.09.2020 21:28:

Volvic
Tur gan Tev nav taisnība. Māsa ir svarīgāka par vīru un pat par bērnu šādā situācijā.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18411147