Darbības iepazīšanās portālos sagrauj kopdzīvi

Blanca

Slēdza Blanca: "Viedoklis skaidrs, vajadzības tēmu turpināt nav.".

Volvic
Ārstēšanās procesu ? Kādu ? Un kam ? Un kur ? Onkoloģijai ir simts un viena arstēšana, simts un viena daba, simts un viens iznākums, simts un vienas grūtības un cerības ! Tu esi cilvēks ,kurš nivelē ! Tev ne jausmas nav, un nedrīkst būt, par citu ciešanām. Atstāj šo tematu, krāpniek !

Patricia L
Es domāju ka jebkurš slims tuvinieks ir svarīgāks kā veselais, un nav svarīgi, māsa, brālis, bērns vai vīrs.

Varu iedomāties, cik tas vīrieC tagad ir laimīgs. Tikai nesaprotu kas šeit ir sakarā ar iepazīšanās portāliem. Te nekad nekā nav bijis. Ne ģimenes, ne jūtu. Vīrieti nicina...

Papildināts 14.09.2020 21:38:

Blanca
Tu esi nožēlojama histēriķe.

Rudā_
Viņam NEVARĒJA būt bērni. Viņš tai laikā bija impotents. Pēc lielas ārstēšanās gada garumā. Pēc tam bērni nevarēja vairs būt man. Vēl kas ? Kur vēl sieviete būs vainīga, atdevusi viņam labākos gadus, nepametusi viņu nelaimē un pēc tam saņemot nodevību, aizbraucot kopt māsu ? Gaidu variantus !

Naglaarviitni

Pēc tam bērni nevarēja vairs būt man.

Pag, pag, bet autore tak taisās ar jauno štuceri bērnu taisīt... Incanti...

Volvic
Tu atšujies no mana temata ! Tev par jaunu ir jāpiedzimst, lai spētu sakarīgi komentēt...

Blanca
Kur sieviete vainīga? Tai sievietei nevajag dzīvot kopā ar nicināmu impotentu, ja viņa ir spējīga atrast labāku. Bet ja tomēr ar tādu kopā dzīvo, laikam impotentu ir pelnījusi. Tāds tādu atrod, zin.

Naglaarviitni
Kādu jauno stuceri un kādu bērnu taisīt ? Piedzēries esi ? Tematus forumā nejauc.

Blanca
Viņš jau arī tev ir atdevis savus labākos gadus. Un visu viņa nopelnīto naudu gan jau arī esi izpļekerējusi. Ja jau kopīpašuma jums nav. Tā, ka abi esat viens otru labu laiciņu izmantojuši.

Sixpārnis

Naglaarviitni
Pag, pag, bet autore tak taisās ar jauno štuceri bērnu taisīt... Incanti...
tev sajuka bet šis 2 tēmas nudien var sajukt kopā - kā ar vienu roku rakstītas.

Naglaarviitni

Iespējams, sajaucu. Nudien viena pāra zābaki.

Bet neadekvāta histēriķe gan tu, autore, esi. Pēdējās lapās pilnīgi nenormāli izpildies.

Nebrīnos, ka vīrietim beidzot piegriezās.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18411147