Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Par to cieņu tad jau

rud_bekija

Kalnata
Vai labi, labi. Visas šīs teroretizēšanas ir tikai spekulācijas, līdz brīdim, kad reāli civlēks saskaras ar šādu situāciju. Bet Sheila91 noteikti ir no tām, kam patīk krāt un vākt visādus "faktiņus" par tuvajiem un likt tos lietā vajadzīgajos brīžos, protams, to visu aiz augstajiem morāles standartiem. Brīnums, ka vēl pati policijai neizdeva.

Conejito

Kalnata
Ja nevar pārvārīt, tad napig sevi un to otru mocīt? Šķiras un miers. Bet nē, morāles vārdā gadiem urķēs un analizēs, meklēs patiesību.

viedaminka

Kalnata
Nevienu notriekusi neesmu, bet citās augsta stresa situācijās esmu rīkojusies ne tā, kā būtu rīkojusies, ja butu bijusi iespēja savu rīcību apdomāt. Es neesmu zelta oliņa, nestandarta situācijās mēdzu apjukt un rīkoties nepareizi. Tomēr es no tā gūstu pieredzi nākotnei. Citus nenorakstu viņu kļūdu dēļ, jo pēc kara visi gudri.

Daži jautājumi.

Vai viņš cienīgi izturas pret Jūsu viedokli, ja tas būtiski atšķiras no viņa uzskatiem?

Vai viņš neizmanto Jūsu uzvedību kā attaisnojumu savai?

Vai viņš stiprina Jūsu spējas, nevis tās noniecina?

Vai viņš strīda laikā uzklausa Jūsu teikto bez pārtraukšanas, pēc tam cenšoties pārdomāti atbildēt uz Jūsu teikto, pat ja viņam tas nepatīk?

Kad viņš atkal ir atgriezies pie kontrolējošās uzvedības, vai viņš Jūs uztver nopietni, kad Jūs viņam to aizrādāt?

Vai viņa uzvedība ir kļuvusi mazāk pieprasoša, egoistiska, uz sevi centrēta?

Vai viņa cienīgi izturas pret Jūsu viedokli, ja tas būtiski atšķiras no viņas uzskatiem?

Vai viņa neizmanto Jūsu uzvedību kā attaisnojumu savai?

Vai viņa stiprina Jūsu spējas, nevis tās noniecina?

Vai viņa strīda laikā uzklausa Jūsu teikto bez pārtraukšanas, pēc tam cenšoties pārdomāti atbildēt uz Jūsu teikto, pat ja viņai tas nepatīk?

Kad viņa atkal ir atgriezusies pie kontrolējošās uzvedības, vai viņa Jūs uztver nopietni, kad Jūs viņai to aizrādāt?

Vai viņas uzvedība ir kļuvusi mazāk pieprasoša, egoistiska, uz sevi centrēta?

KašķaKK - strīdēties ar sievieti var tikai tups bikšainis, jo normāls vīrietis to nedarīs, vienalga būs zaudētājspat tad, ja viņam, kas ir ļoti retos gadījumos, būs taisnība.

tema/18219142-strideties-ar-sievieti-vai-vajag-un-ka-to-darit/  18.10.2014

Babs

Visu nelasīju, slinkums. Bet es domāju, ka daudz ir atkarīgs no iesaistīto cilvēku rakstura un temperamenta. Es nekad neesmu dauzījusi traukus, skaļi kliegusi, dusmu brīdī demonstratīvi aizcirtusi durvis, mūsu strīdi nekad nav skaļi un kaislīgi. Uzvelkamies, bikiņ paaugstinātas balsis mēdz būt, bet ne kā itāļu ģimenē no filmām, kur skaļi izstrīdas un tad ir temperamentīgs sekss. Tas nav par mums, mēs vienkārši izrunājam lietas. Un rullējam tālāk. Var jau būt, ka kādam tas šķiet sekli un man nav kaut kādu katartisku brīžu, par kuriem īpaši cienīt savu vīru. Ir tikai ikdienas dzīve, kurā mēs esam viens otram un mūsu tuvajiem. Klusi un mierīgi.

We all have two lives. The second one starts when we realize that we only have one

Man ir viens pamatīgs kritērijs cieņai pret manu un no tā izrietošām vienai pret vīrieti- attieksme pret manu mammu. Šī ir , ka saka, Alfā un omega . Citadi mēs kaujamies, lamājamies ar visu no tā izrietoso, zekes ir menedzejamas,?makskerneiku vakari nav par pilnu ņemami, un dzive mums visiem ir kritumi un kāpumi, kas ietekme tā brīža attiecības un to izpausmes, bet nemaina cienu pret cilvēku.

black sand

Bet interesanti ir tas ka Šeila pieņēma šādu psihologa skaidrojumu un ir pat zināma mēra priecīga ka viņas virs nav tas ideālais kādu viņa iedomājas jo tas savukārt viņai dod morālu iespēju paaugstināties par partneri jo "es jau varbūt neesmu ideāla bet riteņbraucējam gribēju palīdzēt!" Kaut realitāte sados brīžos nostrādā stresa refleksi un smadzenes dod signālu ētiskai vai neētiskām rīcībai tikai pēc tam.

Papildināts 17.09.2020 14:02:

Realitāte pasaulē ir samēra maz cilvēku kuri ir labi un pašatdevīgi pret visiem nešķirojot un ne vienmēr tas ka cilvēks rīkojas labi vai slikti attiecība pret kādu nozīme ka tāds būs pret tevi.

Papildināts 17.09.2020 14:07:

Tomēr kopuma attiecības pāri veido divi faktori,tas vai viņiem sader gulta un tas vai viņiem sader veids ka viņi risina konfliktsituācijas. Drūmais klusētājs kurš norij apvainojumus nekad nespēs būt laimīgs ar histērisku holeriki kurš var uzbļaut neiedomajamakas nejaucibas un pēc mirkļa smaidīt ka maija saulīte. Jo klusajā uzkrāsies šī negatīva informācija kamēr holerikis jau sen būs aizmirsis ka vispār strīds bija. Tāpat cilvēks kuram vajag visu izrunāt lai situāciju uzlabotu nespēs sadzīvot ar tādu kurš konfliktu ignorē.

rud_bekija

lutekle
Vo, vo - pret mammu. Arī es šo piefiksēju, viņš ļoti cieņpilni izturējās pret manu mammu. Arī tagad ir atsaucīgs, ja kaut kas manai večiņai ir vajadzīgs. Tas ir tā patīkami. Arī man nav nekādu pretennziju pret viņa mammu. Bet tēma jau aizbrauca tādā negatīvā gultnē. Gribējās vairāk par to labo, par tiem momentiem, kad tā skudriņas pārskrien, kad saproti, ka jā, šis bija tas, kas ierādīja - ir mans īstais, cienu vot!

Papildināts 17.09.2020 14:26:

black sand
Un kā tu risinātu tādu konfliktsituāciju, kā blankai? Kad viņai labi sader gultā ar vīru, bet uz 4 mēnešiem jāaizbrauc? Ko darīt vīram? Jāuztver to kā dāmas cimda nomešanu - gaidi tagad mani, tad jau paskatīšos, cik tu būsu bijis atturīgs?

Babs

Drūmais klusētājs kurš norij apvainojumus nekad nespēs būt laimīgs ar histērisku holeriki kurš var uzbļaut neiedomajamakas nejaucibas un pēc mirkļa smaidīt ka maija saulīte.
Nu, bet tieši tā.

We all have two lives. The second one starts when we realize that we only have one

viedaminka
Nevienu notriekusi neesmu, bet citās augsta stresa situācijās esmu rīkojusies ne tā, kā būtu rīkojusies, ja butu bijusi iespēja savu rīcību apdomāt.

Bet savu bērnu jau tu nepamestu pagalmā, ja tur būtu kaut kāds noziedznieks un pati neskrietu iekšā slēpties? Stress var kaut ko mainīt uzvedībā, bet ne jau fundamentāli mainīt cilvēka vērtības. Arī ja tikai knapi aizķēra, tad nekādam milzīgam stresam tur nevajadzēja būt.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18411189