Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Par to cieņu tad jau

rud_bekija

Conejito

Aizbraucot ekstrēmā pārgājienā, var cieņu pret sevi pazaudēt. Nu, vai vismaz daudz jauna par sevi uzzināt. Īpaši vēl, ja ir sacensību elements, Amazing race utml. veida pasākumos. Kur nu par otru.

Cieņa tikai daļēji ir partnera rīcībā. Otra daļa ir mūsu gaidas un vērtēšanas kritiskums. Uzdot sev jautājumu - vai no draudzenes, kolēģa, mammas mēs gaidām tik pat? Vai no vīra sagaidām, ka viņš būs pārcilvēks bez vājuma? Vai tas ir reāli? Vai mākam arī sevi no malas redzēt? Un arī piedot, ja cilvēks kļūdījies, bet savas kļūdas saprot un grib mainīties?

prombūšanu uz ilgāku laiku (kā tas bija blankai)

Šitāda sieviete kā Blanka, jau nav pelnījusi cieņu. Ka viņa pati pret to vīrieti izturējās.

Rudā_
Izlasīju to diskusiju, bet tā arī nesapratu, kur bija tā sliktā attieksme pret vīrieti.

Norma Džīna

Šajos jautājumos man tāds tiešām arhaisks priekšstats par dzīvi. Es nevaru iedomāties, ka sieviete var dzīvot kopā ar vīrieti, kuru neciena. Un es nevaru iedomāties, ka vīrietis var dzīvot kopā ar sievieti, kura viņam fiziski nešķiet pievilcīga. Bet tas tiešām ir mans tāds pirmatnējais uzstādījums nevis intelektuāli advancētais.

Papildināts 15.09.2020 19:19:

Un, ja sieviete nievājoši izsakās par savu vīru, tas ir tas, ko es nespēju sagremot. Kā sevi cienoša sieviete var dzīvot ar vīrieti, kuru pati neciena?....

rud_bekija

Conejito
Ar mammu un kolēģi nav jārada bērni un jādzīvo kopā. Ir jābūt kaut kādai līnijai, kas satuvina, kaut kam tādam otrā cilvēkā, ko tu ļoti augstu vērtē attiecībā pret sevi. Tēma nav par to, kā es izjūtu cieņu pret māti, tēvu. Vecākus ir jāciena vienalga kādi tie ir, jo tie ir tavi vārti, un viņi jau tevi uzturēja un izturēja, kamēr izaugi, visu cieņu. Un nav sevi tagad jāpazemina - a cik es esmu cienīgs, a cik vot pats esmu devis. Kā jau teicu sākumā, ja cilvēks ir izaudzis ārā no sekluma, tad kaut kādi kritēriji viņam būs, un jo gudrāks cilvēks, jo lielāku nozīmi viņš piešķirs pašaizliedzībai, un tas, kurš pats ir bijis pašaizliedzīgs, sapratīs un novērtēs to otrā cilvēkā. Tas man liekas pašsaprotami. Ja tu esi egoists gatavais, ja tu vērtē tikai fizisko cilvēkā, ja tev sekss ir pirmajā vietā, tad kāda tur runa par varoņdarbiem, par pašaizliedzību. Tu sev aizliedz sevi, tas ir vājprāts mūsdienām. Tāpēc jau arī bija tā blankas sacepšanās. Viņa aizliedza sevi. Bet viņa jau sākumā vīrieša dzimumu kā tādu bija nolikusi līdz ar zemi un dzīvoja bez garīgās sasaistes (tomēr rituālam ir nozīme, sakiet, ko gribast) un dzimumdzīvi veda tādā nepašaizliedzīgā veidā. Bet kāpēc gan tāda sāpe, ja tu no sevis neko neesi ziedojis šīm attiecībām.

Noklausieties šo - https://www.youtube.com/watch?v=hGNjGthOSgI&ab_channel=%D0%94%D0%BE%D0%BA%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%91%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%B2%D1%81%D0%BA%D0%B8%D1%85

Conejito

rud_bekija
Vai cieņu definē pašaizliedzība un varoņdarbs kā viens konkrēts notikums cilvēka dzīvē, vai cilvēka izturēšanās katru dienu, ikdienas situācijās? Nesen lasīju vienu domu - nav grūti būt apgarotam Tibetas klosterī, grūti ir ikdienā saglabāt cieņu pret sevi un citiem VIDā, Rimi pie kases, ar sievasmāti.. Izturēties ar cieņu pret kasieri, apkopēju, kolēģi, kas tevi besī. Jā, katrai no mums ir citas lietas, ko vērtē augstāk partnerī. Nevajag visiem vienādi.

Norma Džīna

Tu runā par savas vecāsmātes seklumu, bet Tava vecāmāte taču nāk no tā laika, kad neizlekt, nebūt ambicioza nodrošina zināmu iespēju izdzīvot. Šodien mēs varam brīvi izvērsties ar saviem uzskatiem, bet Tavas vecāsmātes aktīvās dzīves laik@ piesardzība n@ca tikai par labu.

Nav jau zināms, vai tā vecāmāte tieši tā teica. Jo mierīgums un nosvērtība nav seklums. Tāpat neķimerējies un pieņem, kā ir var arī saprast tā, ka- neizdomā to, kā nav; tas, ko Tu redzi, bieži tā arī ir. Proti, saprast to nevis kā aicinājumu samierināties, bet dzīvot skaidru skatu. Starp citu, labs padoms. Citādi- bieži vien īpaši sievietes tādus prāta labirintus izdomā un pilis saceļ, ka turies...

par cieņu- speciāli neko neizaicinātu, tieši tā- lai par sevi daudz jauna neuzzinātu. Es domāju cieņa pret otru iziet no cieņas pret sevi; ka sevi neciena, tad otru arī nevar; ja sevi ciena, tad nevar dzīvot ar tādu kuru (vairs) neciena.

Norma Džīna

rud_bekija
Paklausījos ko tas džeks no Tevis ieliktā linka teica, nesaku, ka viņš mani baigi aizķēra.

Bet, ko vidusskolā satiku, ar to joprojām esmu kopā jau 20 +gadus. Turklāt savā laulībā jūtos gana labi.

rud_bekija
Vispār es Tavu diezgan nievājoši izteikto terminu "praktiskais elements" uztveru kā komplimentu. Jo man šķiet, ka tādam arī ir jābūt cilvēkam attiecībās. Cilvēkam, kas uztur attiecības un pie tā strādā uz 100%.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18411189