Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Par šķirtenēm, kas lec uz citu zaru pēc labāka banāna

Omnibus

Pavils

Dabā arī tā ir, pagriež pakaļu uz to pusi, no kurienes labāk iepūtīs

Danica

Īstenība, šī varēja būt jauka tēma. Te, piemēram, Rainis atpūšās:

Dabā arī tā ir, pagriež pakaļu uz to pusi, no kurienes labāk iepūtīs.
Burtiski kā citāts no "Pūt, vējiņiem".

Paranoid

Vai kāda sevi vai kādu citu sievieti atpazīst šai situācijā?

Video: https://youtu.be/QJLnbHvhQGQ

Nu, redzot, ka video aprakstā ir ir ierakstīts MGTOW, es ieteiktu tur klāstītajam viedoklim pieiet ar zināmu devu skepses, tā norāde liecina par to, ka var tikt sabiezinātas krāsas un izmantoti piemēri no dzīves vajadzīgās nokrāsas piešķiršanai, kuri tomēr var nebūt pietiekami raksturojoši kopējās situācijas novērtējumam. Ja nu kāds nezina, tad MGTOW ir kaut kas visai līdzīgs dažiem feminisma atzariem, tikai vīriešu izpildījumā.

Finlandization - the art of bowing to the East so carefully that it could not be considered mooning the West.

Kapriza

Vai tad ir oigaati jaapaiet kulturaalam seeru gadam, kur šķirtene nesmaidiiga, ar maximas maisiem apkraavusies ķērc nopakaļ savaam mazajaam piekabiiteem? Nevar uzreiz taa, hopss, traapiits, kuģīts grimst?

Omnibus

Pieņemsim, ka tu esi nevis nabadzīgs vīrietis, bet neglīta sieviete. Vai tev liktos taisnīgi, ka vīrietis aiziet pie smukākas?

Vīrietis funkcionē citādāk. Priekš manis sieva un jebkura cita sieviete ir nesalīdzināmi lielumi. Jo sievai ir milzīgas priekšrocības salīdzinot ar jebkuru citu. Viņa ir manu bērnu māte un neviena cita šo lomu nevar ieņemt maniem esošiem bērniem. Viņa zina visu, kas man patīk un nepatīk (ēdiens, sex, sarunas, humors, izklaide, cilvēki, mājas ritms, utt.) neviena cita to nezina. Viņa ir pierādījusi sevi kā uzticamu atbalstu laikos, kad man ir bijis grūti. Neviena cita tāda nav bijusi jo nav bijusi iespēja. Skaistums ir tikai viena no N faktoriem. Tas priekš vīra nav izšķirošais. Attiecīgi vīrietis neiet prom pie smukākas, ja sieva visos pārējos jautājumos ir augsti vērtēta.

Silberman

Omnibus
Man liekas, ka esi pieļāvis ļoti būtisku kļūdu cilvēcisko attiecību likumsakarību atšifrēšanā: tas, ka Tu uzskati, ka sieva "visos pārējos jautājumos ir augsti vērtēta", nenozīmē to, ka viņa jūtas novērtēta... Starp citu šī pati likumsakarība darbojas arī pretējā virzienā - sieva uzskata, ka devusi un atdevusi vīram visu iespējamo, bet viņš, maita - to nenovērtē un aiziet pie citas.

Man uzdeva jautājumu par nosacījumu, kad vīrietis pamet sievieti. Tu atver citu sadaļu par to vai sieviete jūtas novērtēta. Neredzu, ka būtu par to izteicies, lai varētu apgalvot ir vai nav kāda kļūda: "cilvēcisko attiecību likumsakarību atšifrēšanā". Vispār cilvēkam vajadzētu darīt otram labu negaidot, ko pretī. Tad nebūs problēmu ar to, ka jūties nenovērtēts. Bet ja dari, ko labu citam, lai ko pretī dabūtu, tad tas jau kaut kāds manipulācijas veids.

Silberman

Omnibus
Tas bija komentārs par to, kā nevajag trivializēt šķiršanās iemeslu un noreducēt visu uz "ir nauda"/"ir smuka".

Papildināts 20.09.2020 09:42:

Un to pašu var teikt par partnera/-es izvēles kritērijiem.

Ne visi cilvēki savas zināšanas par otru izmanto pozitīvi. Ir arī tā, ka sieva vai vīrs var visvairāk ievainot, jo zin vājās vietas. Un ne katrā ğimenē ir pierasts visu līdz galam uzticēt otram. Un ne katram arī interesē viss, kas otram ir svarīgs.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18411243