Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Par šķirtenēm, kas lec uz citu zaru pēc labāka banāna

Omnibus

Danica

Omnibus
Vispār cilvēkam vajadzētu darīt otram labu negaidot, ko pretī. Tad nebūs problēmu ar to, ka jūties nenovērtēts. Bet ja dari, ko labu citam, lai ko pretī dabūtu, tad tas jau kaut kāds manipulācijas veids.
Nu šeit gan kļūda. Mīlošs cilvēks var izturēt daudz, ļoti daudz...bet tad aiziet pēkšņi, klusējot un neko nepaskaidrojot.


Definē, ko domā ar terminu: mīlošs cilvēks.

Danica

Definē, ko domā ar terminu: mīlošs cilvēks.
Nu, klau....cik tālu mēs vispār esam nonākuši, ja Tev ir nepieciešamas definīcijas "mīlošam cilvēkam"? Es it kā šo sarunu pat neesmu pagriezusi arhetipu, reliģiju, ezotērikas, filozofijas mācību vai kosmosa uzbūves virzienā, kur pie katra vēl arī varētu iet labi tālu....un secināt, ka patiesībā jau viss nonāk pie tā, ka pareizi sakārtotā un sekmīgā pasaulē tieši vīrietis ir devējs un sieviete ņēmēja un radoša attīstītāja, nevis tikai mīlestības un siltuma ģenerētāja no tukšuma. Par tīrām savstarpējām jūtām, saprātu un vēlmi ko radīt kopā runāju.

Kur definīcija? Vai pareizi sapratu: cilvēks kuram ir vēlme ko radīt kopā?


bumburums

Kapriza
Vai tad ir oigaati jaapaiet kulturaalam seeru gadam, kur šķirtene nesmaidiiga, ar maximas maisiem apkraavusies ķērc nopakaļ savaam mazajaam piekabiiteem? Nevar uzreiz taa, hopss, traapiits, kuģīts grimst?
Varbūt nevar, jo tad tas tak būtu Šausmīgi, ja dažas uzreiz būtu - atkal! - laimīgas. Tas nozīmētu, ka dzīve nav taisnīga. A dažreiz un dažiem gribas kā zocismā, lai visi ir vienlīdz nabagi un nelaimīgi.


Change your mind and the rest will follow!

Danica

Omnibus
Kur definīcija?
Tu bez citu definīcijām no vietas nespēj izkustēties?

Dancia, kā var diskutēt par kaut ko divas puses, ja neizmanto vienu un to pašu definīciju / terminus? Ka būtu, ja skolā katrs ar kosinusu, saprastu ko citu?

Es nezinu, ko Tu domā ar mīlošs cilvēks. Es saprotu, ka mīlēt nozīmē piepildīt otra vēlmes neko negaidot un neprasot pretī. Vēl labāk, ja par šo vēlmju piepildīšanu nemaz neuzina saņēmējs, kas paveicis, lai nebūtu kaut kāda labo darbu uzskaite un manipulācija. Tas ir mīlēt otru kā sevi pašu. Tas ir garīgi un materiāli ar darbiem. Nu un tad ir fiziskā iekāre pret otru, kur piepilda ķermeņa vajadzību līmenī. Tur arī var skatīt, ka grib baudu sev vai arī primāri otru iepriecināt.

Nu ko Tev nozīmē mīlošs cilvēks?

Pareizi jau ir, ka mīlošs cilvēks dod otram, neko par to neprasot pretī. Bet cilvēka rezerves nav neizsmeļamas, un lai tās atjaunotu un atkal spētu dot, ir kaut kas jāsaņem. No otra tāda paša mīļotā cilvēka, kurš savukārt tikpat nesavtīgi neko pretī neprasot dod tev. Tad ir tā mijiedarbība. A citādi pēc laika rodas sajūta ka vienos vārtos tas viss.

Nu ja vārtus skaita, tad tur ir aprēķins. Nu labi. Katram sava saprašana un spēju līmenis. Bet ja Tu spēj dot kā Radītājs, tad nekas neizsīkst. Ja kā radījums, tad tas vispār neprot dot, tikai ņemt. Un ja domā ka dod, tad tikai ar aprēķinu, ko saņemt pretī. Tas jau cits temats.


black sand

Lai dotu to ko otram vajag un tad kad otram vajag ir jābūt viņam blakus un jāstājas mijiedarbība ar otru un kas nav mazsvarīgi ir jābūt resursam no kura dot. Vienlaikus nav nekādas īpašas vajadzības slēpt to ka dari otram labu,juti viņa vajadzības,mili viņu jo kada jega no mīlestības ko nejūt?

Peteris teiksim mīl Ilzi, skatās no attāluma,nopūšas,dara sīkus labus darbiņus Ilzes laba bet ka Ilzei uzzināt ka kads viņu mīl ja Pēteris neizrāda klaji savu pieķeršanos un nemēģina veidot attiecibas? Tapat ari velak attiecibas kādēļ neradīt uzskatāma veida ka mili jo rūpējies un ja otram ta ir manipulācijas tad visdrizak tadel ka pats nerūpējas tapat atpakal

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18411243