Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Par šķirtenēm, kas lec uz citu zaru pēc labāka banāna

Omnibus

Nu cilvēkam parastajam tēmēt uz Radītāja spēju līmeni dikti ambiciozi... Vairums cilvēku tomēr grib sajust, ka viņus mīl, atzīst, novērtē. Beznosacījumu mīlestība varbūt vienīgi ir vecākiem pret bērniem, citos gadījumos gribas saņemt pretī to pašu labo ko esi devis. Tā starp citu ir ne tikai sievietēm, vīrieši savu labo darbu novērtējumu un atzinību grib pat vairāk...

Te varētu būt tā atšķirība, ka viena lieta ir uzvesties psiholoģiski pareizi, lai kaut ko sasniegtu un otra lieta ir kat ko darīt tapēc, ka tas nāk dabiski.

KašķaKK - strīdēties ar sievieti var tikai tups bikšainis, jo normāls vīrietis to nedarīs, vienalga būs zaudētājspat tad, ja viņam, kas ir ļoti retos gadījumos, būs taisnība.

tema/18219142-strideties-ar-sievieti-vai-vajag-un-ka-to-darit/  18.10.2014

vēl ir opcija, kad viens gaida nepārtraukti to nesavtīgo došanu vēl un vēl un vēl...un kad tas apstājies, jo tas otrais vairs nejaudā, jo viņam neviens neko nedod. un tad sākas manipulācijas, tu mani nemīli nesavtīgi, jo dodot gaidi ko pretim. Fui, kā tu tā vari

Pamēģiniet kādu dīvainu eksperimentu. Varbūt izdosies sajust un saprast. Rītdien kad brauksit uz darbu (rīdzinieki) skataties kā varat iekļauties plūsmā tā, lai palīdzētu sev iedomājaties, ka jūs esat tai citā mašīnā, kurai vajag izpalīdzēt mainot joslu, nogriežoties, utt. Protams saglabājot savu drošību un raitu kopējo plūsmu. Bet gan jau domu uztvērāt. Izbrauc savu ceļu tā. Un mēģini tik tiešām aizmirsties un iedomāties, ka pārstāvi to svešinieku citā mašīnā. Pamēģini. Līdz darb tiksi un pat nenokavēsi. Bet iespējams sajutīsi ko domāju.

Papildināts 20.09.2020 21:47:

Un galvenais negaidi atpakaļ paldies.

raginagi

Un ko darīt tiem kas lēnu garu kājām 5 min līdz darbam? Ar ar auto braukt?

Mēs neredzam visu tā, kā tas ir, mēs redzam visu tādu, kādi esam

....un ja attālināts darbs no mājām?

Man jums izdomāt kā svešiniekiem palīdzēt anonīmi?

Nu jums nav lemts

Es palīdzu svešiniekiem. Šķiroju atkritumus. Man ir misijas sajūta.

Ja misijas sajūta tad neder.

Man der

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18411243