kolēģe

Vika Pēdija

Slēdza Vika Pēdija: "Nu jau emocijas noskrējušas.".

Neslēpšos. Ir problēma. Kolēģei iet grūti ar visu, kas ārpus ikdienas darbiem, neprot neko vairāk par to, kas ierādīts. Bet vadība liek ik pa laikam padarīt ko savādāku. Tad ir pēršanās, bezpalīdzīgi sauc mani palīgā. Viņa neprot atrast arī špikerīti, kur paskatīties, negrib zvanīt priekšniecei. Es pakonsultēju vārdiski, bet lēkāt pie galda man apnicis un arī negribas, un ir ko darīt pašai. Tas laikam man tad ir slikts raksturs.

Kā man piekušināt savu vainas apziņu? Šodien man jau bija vieni pārdzīvojumi, šī vēl vārdiski uzbruka, ka es tāda un šitāda, nepalīdzot. Bet es viņas pienākumos tiešām negribu dziļināties. Pasaku virspusēji un viss - nu, tur kodus, parametrus, nu cik nu iespējams mutiski paskaidrot.

Pieļauju, ka šeit ir daudz cilvēku, kas steigtu pie viņas galda tomēr ikreiz palīgā. Vai ne? Es pat nezinu, ko gribu. Negribu par to vairs saņemt kritiku.

Es brīnījos, kāpēc neviens neko nedara, līdz sapratu, ka esmu viens no viņiem...

black sand

Vika Pēdija
Pateiktu ka atvaino,es saprotu ka Tev ir nepieciešama palīdzība bet arī msn ir savi darbi ar kuriem jātiek gala un manos pienākumos neietilpst Tev palīdzēt. Reizēm es varu palīdzēt kad tiešām nav citas iespējas bet ne vienmēr un visā. Mana prioritāte ir mani pienākumi.
Apvaibosies jau tik un tā bet gan vismaz uz laiku pierausies

Cucamonga

Vika Pēdija
Izliktos par beiKtu. Vislabakā metode. Vai krievu valodā sacītu включи дурочку

Отпускайте идиотов и клоунов из своей жизни. Цирк должен гастролировать! © Ф. Раневская

Vika Pēdija
jums darbā ir kāds kopīgs mērķis, vai arī vnk eksistence novilkt dienu līdz vakaram paveicot to, kas nu šodien uz galda uzlikts?

Agitiss

Vo vo, es arī jau sen nekautrējoties slēdzu duročku un pašapziņa arī neliedz paplikšķināt acis un safleitēt, ka pati nezinu, neprotu utt. Gadiem esmu apmācījusi iesācējus un sākotnējais gandarījums kkā palēnām noplaka.

Juneberry
Tas otrs variants, drīzāk, darbs ir rutinēts un it nemaz radošā. Tomēr novilkšana arī nav, diena paiet iedziļinoties iekš veicamā. Pienākumi mums abām pārāk nesaskaras, katrai savas lietas.

Es brīnījos, kāpēc neviens neko nedara, līdz sapratu, ka esmu viens no viņiem...

Agitiss

Ja darba rezultāts ir individuāli sasniedzams, tēmas autores pieeja ir pilnīgi attaisnojama.

Man drīzāk rodas jautājums, vai kolēģe atbilst savam amatam?

Tie, kuri mācās, ir jauniņie darbā, visādas specifikas, knifi utt. Kamēr aprod, kamēr izdzīvo situācijas. Bet darbiniekam jau jāspēj tikt galā pašam, nu tā būtu jābūt.

Paprasi pusi no algas par viņas pienākumu veikšanu.

Man drīzāk rodas jautājums, vai kolēģe atbilst savam amatam?
Elikip
Pilnīgi atklāti - nē. Bet vadītājai ir savi citi apsvērumi (sena sadarbība, uzcītība utt.). Es ļoti vēlētos lai vadītāja vairāk viņu apmāca, izstāsta un parāda. Bet tā nebūs, jo viņa negrib neko prasīt. Es neko nesatrauktos, ja manā adresē nelidotu personiski dzēlīgas piezīmes.

Vika Pēdija
Nez kāpēc negrib vadītājai neko prasīt.....???

Piedod, bet man liekas, ka tevi tur taisa par duročku. Augstāk bija ieteikumi ieslēgt tādu. Izmanto.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18411265