kolēģe

Vika Pēdija

Slēdza Vika Pēdija: "Nu jau emocijas noskrējušas.".
Cucamonga

Es neko nesatrauktos, ja manā adresē nelidotu personiski dzēlīgas piezīmes.
ja tik vien tās bēdas būtu pasaulē. Iemācies nedzirdēt. Un tikai smaidi.

Отпускайте идиотов и клоунов из своей жизни. Цирк должен гастролировать! © Ф. Раневская

zumza

Vika Pēdija
ja manā adresē nelidotu personiski dzēlīgas piezīmes.
no kolēģes puses! Tādā gadījumā ieslēdz kurlo duročku.

Ortodoksāla sirmmāmiņa.

man trukst objektivitates, cienas un prasmes pakluset (MA)

Nu ja jau dzēlīgas piezīmes lido, tad lai pati kuļas. Bet tā, nu teorētiski jau drīz vajadzētu ieieties darbam. Visi kādreiz ir jauni darbinieki, ja principiāli viens otru neatbalstīs sākumā, kas tad būs.

no malas

Tā kolēģe jauns darbinieks?

a²+b²=c²

Liec pierakstīt katru doto padomu.

Atprasi otrā dienā.

Atgādini par burvju vārdiņu!

KašķaKK - strīdēties ar sievieti var tikai tups bikšainis, jo normāls vīrietis to nedarīs, vienalga būs zaudētājspat tad, ja viņam, kas ir ļoti retos gadījumos, būs taisnība.

tema/18219142-strideties-ar-sievieti-vai-vajag-un-ka-to-darit/  18.10.2014

Nerinu, kāpēc man radās priekštats, ka kolēģe jaunā amatā, jauni pienākumi, vai tamlīdzīgi.

Conejito

A kā tad vadītājam zināt, ka konkrēts cilvēks netiek galā, ja viņš uzdoto darbiņu vienmēr izdara? Tas nekas, ka patiesībā dara cits, priekšnieks jau to nezina. Un mierīgi turpina uzdot. Tagad, kad jau n reizes ir izdarīts, nevar arī atzīt, ka nemāku, jo kā tad līdz šim darīji, sanāk, ka jāizstāsta, ka darīji ar citu rociņām. Kolēģe ir baigajās sprukās.

Es nez, ja citādi labs cilvēks un kolēģis, es pažēlotu pēdējo reizi un pateiktu, ka tagad mēs apsēdīsimies un es mācīšu, rādīšu no nulles, PĒDĒJO reizi, turpmāk man vairs nebūs laika palīdzēt, skaties un mācies pati. Ja pēc šī joprojām nesanāk, nu, neko, lai prasa priekšniecībai kursus vai vienalga ko.

rojs2

palīdzēt var līdz vienam brīdim. turklāt ne jau cilvēkam, kas pie tam vēl atļaujas nepateicību. katrai savi darbi - tad lai tiek galā pati. jo sevišķi pēc dzēlīgajām piezīmēm. izklausās stulba un nekaunīga tā kolēģe. ir tādi cilvēki, kas neko vairāk par iekaltām darbībām nespēj izprast.

ieteiktu autorei vienkārši ignorēt. citu nav, kas var viņai līdzēt?

un tāda skriešana pie viņas galda vispār ir noslēdzama jau sākumos.

Un es kritīšu tur zemē,
Un es pielipšu pie bruģa…

Vasara un saule

vadītājai ir savi citi apsvērumi (sena sadarbība, uzcītība utt.). Es ļoti vēlētos lai vadītāja vairāk viņu apmāca, izstāsta un parāda.
Dodies ar šo problēmu pie vadītājas. Vadītāja pienākums ir risināt šādas problēmas. Šobrīd vadītāja domā, ka viss kārtībā un darbinieku apmācība nav nepieciešama.

rojs2
Jā, pareizi Tu pateici - tikai iekaltas darbības. Es ignorēšu, bet patīkama tāda vide nav.

Es brīnījos, kāpēc neviens neko nedara, līdz sapratu, ka esmu viens no viņiem...

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18411265