kolēģe

Vika Pēdija

Slēdza Vika Pēdija: "Nu jau emocijas noskrējušas.".
RudensRoze

Stulbi izveidojusies situācija, kas pēc būtības autori nemaz neskar- vadība uzdod darbiniecei uzdevumu, ar ko viņa nespēj tikt galā. Tad tai darbiniecei ar vadību tas arī jārisina. Koleģiāla palīdzības palūgšana un saņemšana ir viena lieta, bet pavisam kas cits to palīdzību paģērēt pieprasījuma formā un verbāla agresija, ja kolēģe nedanco pēc stabules.

Es droši vien tai kolēģei mierīgi, draudzīgi pateiktu "klau, šis nav nopietni. Tev jārunā ar vadību, lai tevi apmāca vai kā citādi risina" . Un viss.

Tāda nesimpātiska un infantila tā kolēģe izklausās- ar vadību runāt par problēmu, redz, nevēlas, bet dzēlīgas piezīmes autorei- tur gan ir iekša.

Priekšniece visu zina par spējām un iespējām. Lauj lai perās. Bieži kolēgi rāj un pamāca kā mazu bērnu. Bet kolēge no viñas baidās un neko negrib prasīt.

Papildināts 17.09.2020 19:10:

Es tikai tagad, šo rakstot, saprotu cik mums dīvaina psihologiska drāma. Viens baidās, meklē Glābēju. To sev vēlamā veidā nesañemot, uzbrūk utt. pfff...

Mani interesē tā duročkas ieslēgšana. Kā aizsardzība.

Es brīnījos, kāpēc neviens neko nedara, līdz sapratu, ka esmu viens no viņiem...

Vinnny

Iepriekš visu nelasot, saku - runātu ar vadītāju, lai vairāk pamāca to personu, kas pasākusi tribulierēt autori par daudz.

Pēc šodienas gan vairs neko nelīdzēšu, tas ir skaidrs.

Es brīnījos, kāpēc neviens neko nedara, līdz sapratu, ka esmu viens no viņiem...

RudensRoze

Tā "duročkas ieslēgšana" ir vienkārša - pienāc klāt, paskaties, "ai nē, man arī nav ne jausmas, ko te darīt, ai nē, man tā nekad nav bijis , nezinu, nezinu " . Cita lieta- vai pati justos tā labi. Es nejustos.

Vinnny

Es duročku neslēgtu, nepatīk arī tādi meli. Teiktu, ka pašai daudz darāmā, nav brīva laika, lai skaidrojumus pieraksta. Tiesa, šis strādās, ja katru dienu līdzīgi darbi. Stulbiem n reižu skaidrošana pat nelīdzēs.

Ja padsmit gadus jau kapājas, nudien, nejēga.

Vēl jau ir iespēja būt tajā brīdī aizņemtai. Ai, man tagad jāpabeidz XXX, vēlāk paskatīsimies, labi?

Viens ir palīdzēt, pavisam kas cits - darīt cita darbu, iedziļināties ne savos darba pienākumos, un "sagremot" kolēģa vietā.

Inese_V

Mums no vadības ir stingras norādes, ka viens otram nepalīdzam, ja kādam vajag palīdzību, tad tas iet pie vadības un to arī izrunā, ka tā un tā, pats nesaprotu, nevaru, lūdzu paskaidrojot, tad nu vadībā pati paskaidro vai arī norīko kādu kolēģi, lai tas palīdz, paskaidro.

NoSilence

Slāvu kolektīvs ir draudzīgāks, izpalīdzīgāks. Laikam jau Latvija ir tur, kur viņa ir, jo mēs neesam komandas spēlētāji.

Nu, cik minūtes aizņemtu, lai kolēģei paskaidrotu? Neba visu dienu rukā robotizētā tempā.

Nē, cālī klabināt un pamācības no cālenēm saņemt, ir laiks pietiekoši.

Autores kolēģe lūdz padomu autorei, bet autore šeit prasot padomus, jo pati nespēj rast risinājumu, izveido kolēģes spoguļattēlu. Proti, nespēju rast situācijas risinājumu.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18411265