Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Ceru, ka īstā sadaļa. Pastāstiet, kas izmantojis šīs metodes

Kapriza

Dzīvesveids

Ar šo nevajag jokot. Es nezinu, kādam jābūt speciālistam, lai atļautu viņam šādas lietas. Un šis nav no sērijas - ja nepapalīdzēs, tad vismaz nekaitēs. Sen atpakaļ biju nometnē. Tur mums no rīta bija tāda kā meditācija pie jūras. Vadīja Guna Svence. Un viņa ļoti sekoja, lai kāds nenonāk transā vienkārši sēžot ar aizvērtām acīm pie jūras.

Derpine

Kapriza
Tak kaa Melna Kapija teica- placebo. Tikpat labi var paprasiit Daugavietim pichuku

Kapriza
Nu tak tepat Cålï Daugavietis ar teta viłňiem ñemoties. Viñš var ko lídzėt

Es vairåk ticu klasiskajai psiholoğijai!

Katram savs

Nu tak tepat Cålï Daugavietis ar teta viłňiem ñemoties
Sen nav manīts, starp citu.

Sixpārnis

Metodēm pašam gan jau nav ne vainas. Problēmu var radīt "speciālists", kuram ir kursi un pašmācība. Kursi ir tāda paša līmeņa - kāds izlasīja, izdomāja, ka var to notirgot citiem.

Es pāris tādus "speciālistus" zinu (konkrēti 4). Kad prasu, ko darītu, ja nu nevar izvest no tās meditācijas? Nezinot. Ja cilvēkam ar psihi viss esot kārtībā tad problēmām nebūtu jārodas. Bet ja nav ar psihi viss kārtībā? Pat to nevar nočekot, jo nav jau to zināšanu.

Kapriza
Kāpēc tu gribi šo metodi izmēģināt? Kaut ko noskaidrot jeb aiz ziņkārības?

To ko viņi tur sola var dabūt vnk skrienot gar jūru. I miegs labs, i enerğija un kas tur vēl bija. I niko nemaksā.

Kapriza

Undomiel
Vairaak ziņkārība. Es laikam pati proveešu mediteet.

KašķaKK - strīdēties ar sievieti var tikai tups bikšainis, jo normāls vīrietis to nedarīs, vienalga būs zaudētājspat tad, ja viņam, kas ir ļoti retos gadījumos, būs taisnība.

tema/18219142-strideties-ar-sievieti-vai-vajag-un-ka-to-darit/  18.10.2014

Sixpārnis

Kapriza
Parastas meditācijas ir kas cits. Tas ņem un mācies praktizēt.
par dziļajām hipnozem joprojām nav isti vienprātības, vai tas vispār palīdz un nenodara vel kaitējumu.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18411313