Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Ceru, ka īstā sadaļa. Pastāstiet, kas izmantojis šīs metodes

Kapriza

Kapriza

Sixpārnis
Dzilaa hipnoze toč mani nesaista, bet kaut kaads viegls trans, pie pilnas apzinas. Kaa novadiit stresu, piem. Iepriekš piemineetais sports , jaa,paliidz, bet ne vienmeer ir duka un pieejamiiba. Piespiest sevi pie katra stresa izskriet gar juuru, nu sorry. Vai maajaas vieniitii saakt presi kačāt. Atliek vieniigi iet guleet, visaas nesaprotamaas situaacijaas, kad nezini, ko dariit, esot jaaiet vnk guleet.

Var atslēgt prātu arī kaut ko radošu darot. Pamēģini gleznot vai kaut vai adīt. Domāsi tikai par savu vaļasprieku un kreņķēties nebūs laika.

Vinnny

Var, ja ir vēlme pēc miera, gan skriet gar jūru, gan vnk skriet, gan sēdēt pie jūras, gan pameditēt, tādējādi atbrīvojot prātu, kad nav vispār nekādu domu. Daru visu.

Par autores minēto paņēmienu neko nezinu.

Naudas kāsēji, tak liecies mierā. Tādi smadzeņu pisēji

Все свои претензии в мой адрес запишите на листочек,

сделайте самолётик и летите на ....!!!

Счастливого полёта вам и вашим пассажирам!

Kapriza

ibica2
Es saprotu, bet zin kaa ir, nevar vienmeer noliegt to, ko nepaarzini. Es nevienam savu gruti suuri pelniito naudu par lohatronu neatdosu. Plus es esmu kategoriska pret ziilnieceem un visaam taam ieprogrammeešanām. Pirmkaart, neticu. Otrkaart, ticu, ka iejaucoties manaa energeetika,var nodariit kaiteejumu. Bet ieraugot to postu FB, viss tik skaisti, tik vienkaarsi, nodomaaju, moska es jau veca un netieku liidzi jauninaajumiem. Nu taapat kaa 2000.gadaa nezinaaju, kas ir rehidrons.

Papildināts 21.09.2020 08:51:

Rudā_

Sogad noķeeru iistu kaifu, šēņojot pa paugurainu suunainu mežu. Es biju gandriiz gatava aogulties tajaas suunās, tā smarža, tas meža klususms, mmmh.

Nu, un kāpēc tad neatgūlies?

Būtu dabiska meditācija dabā.

KašķaKK - strīdēties ar sievieti var tikai tups bikšainis, jo normāls vīrietis to nedarīs, vienalga būs zaudētājspat tad, ja viņam, kas ir ļoti retos gadījumos, būs taisnība.

tema/18219142-strideties-ar-sievieti-vai-vajag-un-ka-to-darit/  18.10.2014

Undomiel

Es nezinu, vai ir iespējams viegls transs pie pilnas apziņas.... vai nu jāierauj pāris vīna glāzes vai jāuzpīpē kāda zāle, vai jāizmanto kādi citi jau te ieteiktie paņēmieni.

Es noteikti neuzticētos cilvēkam, kurš var ( vai sola, ka var) ievadīt mani vieglā vai pilnīgā transā. Mazums, kādu informāciju viņš no manis izvelk. Nē, nu kāpēc cilvēki domā, ka nopietnas lietas jādara pa vieglo?

Secale cereale

Dzilaa hipnoze toč mani nesaista, bet kaut kaads viegls trans, pie pilnas apzinas.
Vieglā tranā pie puslīdz pilnas apziņas labi palīdz nonākt kāds litrs tehniskā alus "Apinītis stiprais".

Biomasai pietiek ar šlāgeraptauju (cāļgudrība).

Manu pasaules uztveri pilnīgi atspoguļo šis:

Papildināts 21.09.2020 10:08:

Vienkārši - esmu gana daudz ar viņiem saskārusies (pēc būtības esmu ķertāka perZona nekā Sindy ). Atbildes tāpat neviens nesniedz - tās ir jāatrod pašam.

Par meditācijām utt. - palīdzēt nevarēšu, jo tas ko māca daži "guru" kursos, man ir bijis pašsaprotams no bērnības - man dabiski agregātstāvokļi

Papildināts 21.09.2020 10:10:

Secale cereale
Dzilaa hipnoze toč mani nesaista, bet kaut kaads viegls trans, pie pilnas apzinas. Vieglā tranā pie puslīdz pilnas apziņas labi palīdz nonākt kāds litrs tehniskā alus "Apinītis stiprais".
A'vot nē - litrs tehniskā vieglā transā nenovedīs, bet ar astrālās pasaules elemtēļiem var palīdzēt iepazīties gan

Papildināts 21.09.2020 10:18:

Raimonds1
Nu, un kāpēc tad neatgūlies? Būtu dabiska meditācija dabā.
Precīzi - cilvēki neapzinās, ka apguļoties karstā vasaras dienā sūnās, raugoties spožās zvaignēs, u.t. - viņi paši pārdzīvo vieglu transa stāvokli, kad pazūd laika un telpas sajūta.

Pēdējās izmaiņas: MieraVejos, 21.09.2020 10:19.

Kapriza

MieraVejos
bija labi jau taapat, staigaajoties. Apguloties, skudras kutinaatu un skujas durtos.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18411313