Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Vecāku psiholoģiskā klātbūtne

esenif

Pieņemtais bērns ģimenē neienāk viens - viņš vienmēr ienāk ar savu ģimeni. Par to var nerunāt un izlikties, ka tā neeksistē, bet bērna ģimene ir psiholoģiski klātesoša. Mēs nevaram palīdzēt bērnam, emocionāli nepieņemot viņa ģimeni. Bērna dzīves kvalitāte atkkarīga no tā, cik labi viņš spēj ar šo savas dzīves daļu sadzīvot.

Ļoti ilgi biju pārliecināta, ka mans bērns nedomā par savu mammu, jo viņa taču viņu neatcerās un neko par viņu nezina. Cik maldīgi gan tas izrādījās! Marta

О нас думают плохо лишь те, кто хуже нас,  а те, кто лучше нас, им просто не до нас. /Омар Хайям/

esenif
Paldies par to ko Tu dari! Ja katrs mūsu valstī savā vietā darītu tik daudz, mēs dzīvotu pavisam citā vidē!

Llorett

esenif
Ja drīkst jautāt, cik daudz reāli meita par māti zina? Vai ir tikušās?

Man, protams, nav tik garas pieredzes, bet intuitīvi šķiet - ja būtu tikušās (gan meita ar māti, gan arī abas mātes), tik rožaina tā attieksme nebūtu.

Llorett
Nekā īpaši vairāk nav par to, kas stāstā minēts.

ja būtu tikušās (gan meita ar māti, gan arī abas mātes), tik rožaina tā attieksme nebūtu.
Kas, Tavuprāt, būtu mainījies, būtu savādāk.

О нас думают плохо лишь те, кто хуже нас,  а те, кто лучше нас, им просто не до нас. /Омар Хайям/

Llorett

esenif
Ir zināmi gadījumi, kad bērni ilgojas satikt savu māti, satiek - un ir vilšanās. Tik liela, ka vairs neko negrib par viņu dzirdēt.

Man pašai bija vieglāk domāt labas domas par biomāti tad, kad nebijām tikušās. Lai arī cilvēciski man viņas žēl un bērnam nekad neko sliktu nestāstītu.

Bet, protams, mātes tēmu klasificēt kā tabu nevar un ir jārunā. Mums tas vēl priekšā.

Ir zināmi gadījumi, kad bērni ilgojas satikt savu māti, satiek - un ir vilšanās. Tik liela, ka vairs neko negrib par viņu dzirdēt.
Tā jau audžuvecāku atbildība - sagatavot bērnu pirms tikšanās un palīdzēt pēc tikšanās. Nevar šo tēmu atstāt pilnībā bērna ziņā.

Man ir pieredze ar citiem bērniem, kas ir tikušies. Nebija nekādas vilšanās un visu mulsinošo izrunājām.

Pēdējās izmaiņas: esenif, 04.10.2020 21:20.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18411639