Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Auto izvēle

vento

vento

Esmu mazliet sapinusies...

Meklēju auto, prasības: klīrenss virs 15 cm, automāts, dīzelis (1.9-2.0.), gana ietilpīga, bet ne milzonīga (uzpūsta), cenā ap 10 000, sākot no 2014.gada.

Nesaprotu, prasības man par augstu (un naudas pārāk maz?), bet neko neatrodu, pat par vēlamo marku netieku skaidrībā. Ir kādi ieteikumi, tieši par marku izvēli? Varbūt ir kāda, kuru neesmu vēl pamanījusi...

Cucamonga

Ievadi ss meklētājā kritērijus. Nu apvidus auto. Tad visu pārējo. Redzēsi ko "izmetīs".

Marka - nu tur katrā auto jāiekāpj un jaizbrauc. Tik daudz gaumju. Es pirktu japāņu auto.

Отпускайте идиотов и клоунов из своей жизни. Цирк должен гастролировать! © Ф. Раневская

vento

Cucamonga

Nu lieku meklētājā katru dienu, vai nu par dārgu vai nepatīk... Laikam jau tomēr ar savu niecīgo budžetu par augstu tēmēju...

Patīk Nissan Qashkai tipa, bet nu tam tas bagažnieks tiiik niecīgs un pārsvarā 1.6 motori.

Cucamonga

vento
Francūži nav slikti. Bet ir nelaime - slikts 1,5d motors.Tāds pat iekš Nissan. Pati sev gribēju Note. Diemžēl šis dzinējs "atsita" vēlmi.

Papildināts 30.09.2020 12:41:

vento
Ieliku tavus kritērijus. Man sanāk tikai FIAT Freemont. Man itāļi patīk. Nezinu kā tev.

Отпускайте идиотов и клоунов из своей жизни. Цирк должен гастролировать! © Ф. Раневская

vento

Cucamonga

Skatījos arī uz Fiat Freemont, bet izlikās pārāk masīvs. Ar itāļiem saskare nav bijusi...ar japāņiem gan un ļoti negatīva, bet nu tas laikam bija konkrēts neizdevies auto eksemplārs.

Cucamonga

vento
mēs esam pilnībā pārgājuši uz itāļu auto. Vīram mašīna darbam, man pakaļas vizināšanai.Nesūdzas. Pie tādas slodzes, ko virsū dod vīrs, auto uzvedas vienkārši izcili. Nav Freemont. Ir Doblo.

Man gan ar japāņiem arī bija labas attiecības.

vento

ŠIs varētu būt interesants, žēl tikai, ka Daugavpilī

https://www.ss.com/msg/lv/transport/cars/mitsubishi/asx/bokknm.html

Cucamonga

vento
Daugavpils nav Parīze.

PuupoliiC

.. un reģistrācija CSDD mājas lapā vēl tuvāk !

Es piem. auto, par kuriem nav info csdd, vispār neizskatu !

Ja naudiņa *nespiež* vēlams arī nopirkt DNA !

Jau labi, tas micuks ir ar īsto vin kodu

LATVIJA Zemgale

Ах вот оно что, Михалыч!!!

Ļaunu nepieminu - atriebšos, aizmirsīšu.

TrakaAnna

Freemont ir labs. Īsti itālis tas nav.

It`s a Mad Mad Mad Mad World

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18411651