Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Auto izvēle

vento

vento

Cucamonga

Nav Parīze, tikai diemžēl tur neaizskriesi pēc darba no Rīgas apskatīt, tam jau jārezervē visa diena

vento

Cik augsts klīrenss ir Volvo V60?

TrakaAnna

vento
Zems. Parastie Volvo bez XC ir diezgan zemi.

It`s a Mad Mad Mad Mad World

KašķaKK - strīdēties ar sievieti var tikai tups bikšainis, jo normāls vīrietis to nedarīs, vienalga būs zaudētājspat tad, ja viņam, kas ir ļoti retos gadījumos, būs taisnība.

tema/18219142-strideties-ar-sievieti-vai-vajag-un-ka-to-darit/  18.10.2014

Katram savs

vento

Cik augsts klīrenss ir Volvo V60?
Priekš kam Rīgā ļoti augsts klīrenss? V60 ir labs auto, un varētu tādās cenās iekļauties.

Cucamonga

Katram savs
Diemžēl, jāsaka godīgi, pēc 4 gadu vizināšanās ar džipu un tagad iekāpjot ar standarta mazauto, apzinos, ka braucot stāvlaukumos, griežoties atpakaļgaitā, piebraucot pie DUS, man jāsaspringst par apmalēm, kas ir ļoti augstas parastam ne-paaugstināta klirensa auto, apdraudot tā plastmasas a dekoratīvos un aizsargelementus. Mazāka diametra diski un zemākas riepas (vairs nav R 17-18), bet gan 15-16, liek bažīties par riepu veselumu pieskaroties apmalēm. Ziema vēl nav sākusies, bet jāatceras kā tas bija pirms 4 gadiem, kad braucu ar tādiem auto pa Rīgas kupenām, mēģinot notvert toreizējās izjūtas. Rēķinos ar to, ka esmu zemāka kā biju, tātad lielākiem auto (autobusi, vilcēji), esmu nemanāmāka, tātad ar dubultuzmanibu veicami manevri apdzenot.

Отпускайте идиотов и клоунов из своей жизни. Цирк должен гастролировать! © Ф. Раневская

vento

Raimonds1
kuga dabā laikam jāapskata, bet tā paliels izskatās. Nu Audi ar 3.0 motoru manu budžetu iznīcinās.

Katram savs

Nu, ja vajadzētu tikai pa Rīgu, nemeklētu paaugstinātu klīrensu, sanāk regulāri iknedēļas braucieni (vairāk gan vasarā) arī pa grantsceļiem un pļavu rezultātā daudz auto karteri jau mainīti...

Nav obligāti džips nepieciešams, bet klīrenss virs 15cm gan.

Hiacintte

Subaru outback

black sand

Uzlikt kartera aizsargu būtu lētāk

vento

black sand
ir man aizsargs un..... kas tur lētāks? Vispār jau auto meklēju, ne iespējas saglabāt veco, kurš savu nokalpojis.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18411651