Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Dzīvoju IRL, bet plānoju dzemdības Latvijā

Lelle1983

Klusapele

mea
Man jau paskaidroja, ka to dara dēļ bērnu lieluma, bet nu nezinu. Varēja kaut smieklu gāzi iedot.

Klusapele
Varęja droši vien. Varbüt tă bija kăda neliela dzemdïbu nodała/slimníca.

Mans pieredze lielas pilsėtas lielă dzemdíbu iestădę, lïdz ar to viss bija pieejams, pat tąda atsåpinăšanas iespęja, kas LV nebija sastopama.

Bet viss jau ir stipri individuäli dzemdíbăs.

Klusapele

mea
Viens no lielākajiem un modernākajiem hospitāļiem. Ar pirmo arī vislaik visu piedāvāja, jo meita bija maziņa (3,8kg). Pārējiem diviem pat pēc vairākkārtējas prasīšanas neko nedeva.

Klusapele
Jă, tad dïvaini.

Klusapele

mea
Jautājums cik sen jūs dzemdējāt? Jo mana vecmāte teica, ka UK ļoti mēģina atkal pāriet uz cik dabīgām dzemdībām vien iespējams. Tas bija ar meitu pirms trīs gadiem. Un tagad augustā dzemdēju, tieši tas pats. Neuztverat to kā sūdzēšanos. Esmu ļoti apmierināta ar savām dzemdībām, vecmātes ir ļoti profesionālas un atbalstošas, ārsti ir klāt momentā, ja kaut kas ne tā kā vajag notiek, bet UK vairs nedod atsāpināšanu pa labi un pa kreisi. Viss notiek cik dabīgi cik iespējams.

Klusapele
Man lídzïgi laiki, kå jums . 2017.jűlija un 2020.g. marts.

Bet tă jau ir, ka dzemdïbu pieredzes pat vienă slimnícă lłoti krasi atškjiras. Ikvienă valstí.

Klusapele

mea
Nu jā. Man vīrs domā, ka mani vienkārši negribēja biedēt, ka lieli bērni būs vai kaut kā tā. Jo kāpēc nedeva atsāpināšanu pateica PĒC dzemdībām. Un pareizi Jūs sakat, ka pat vienā slimnīcā pieredzes var atšķirties. Kamēr man ļāva visādi kustēties, gorīties u n spiežot kaut uz galvas dzemdēt, galvenais, ka man ērti, tikmēr citām atļāva tikai guļus ar kājām gaisā. Un tas viss vienā hospitālī. Nu par sniegto kvalitāti cepuri nost. Ļoti rūpīgi mani pieskatīja dzemdību laikā, pie sarežģījumiem noreaģēja momentā, izrakstoties 10x pārprasīja vai negribu vēl vienu nakti palikt. Visā visumā nereāli laba pieredze. Varētu bučot kājas par visām trim reizēm. Perfekti viss bija. Nu ja neskaita, ka nedeva atsāpināšanu, bet kā jau teicu, to pamatoja ar bērnu lielumu. Es tik daudz nesaprotu dzemdniecībā, lai strīdētos pretī. Paļaujos ka viss tika darīts kā vajag.

Klusapele
Man arï 2 x ľoti labas pieredzes.

Tåpęc nav ïsti saprotama vėlme doties tükstoşiem km łoti riskantă cełojumă, lai dzemdėtu kaut kur LV, pat ne Rígå. Cerams, ka nę kaut kădă mazpilsętå un bez vienošanąs ar kądu no personąla. Un tad vėl atpakałcełš ar jaundzimuşo. Varat droši mínusot manu viedokli, bet šădu risku un antikomfortu un pat grütíbas mazam bęrniňam nekădi nespėj atbalstít un saprast.

Klusapele

mea
Varbūt cilvēkam slikta valoda, baidās, ka kaut ko nesapratīs. Varbūt plāns ir palikt pirmos mēnešus Latvijā, lai mamma vai kāds palīdz. Iemesli var būt ļoti daudz un dažādi.

Par kvalitāti ļoti piekrītu. Dzemdību palīdzības kvalitāte ir ļoti augsta.

Tuva radiniece dzemdēja Dublinas Maternity hospitālī. Atsauksmes vislabākās. Attieksme lieliska, epidurālā anestēzija par velti. Viņa iepriekš bija no tādas iespējas atteikusies, gribēdama dzemdēt "dabiski", bet procesa gaitā savas domas mainījusi. Starp citu, toreiz, pirms 3 gadiem, Maternity strādāja latviešu vecmāte, radiniece par to uzzināja tikai otrā dienā. Varbūt viņa arī tagad tur strādā, kas zina. Tas tā, ja autore izvēlas braukt uz Latviju valodas problēmu dēļ, kas ir vienīgais iemesls kas ienāk prātā.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18411901