Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Dzīvoju IRL, bet plānoju dzemdības Latvijā

Lelle1983

Balta_kalla
Nesaskatu, ka te kāds grib par velti. Par visu ir jāmaksā, un autore nemeklēja iespēju kaut ko bez maksas dabūt, par ko Latvijā dzīvojošiem ir jāmaksā. Jums bija vēlme ārzemēs dzīvojošajiem norādīt viņu vietu un iespējams, pameklēt kašķi, tas arī viss.

Un vispār - visdrīzāk covida dēļ autore nemaz netiks dzemdēt dzimtenē, tā ka ietaupīsies valstij piķis uz savu pilsoņu dzimšanu.


Meitenes, nu kāda LV bezmaksas medicīnas izmantošana? Ja autore vairs nav LV rezidente, viņas dzemdības apmaksās IRL (EVAK kartes ekvivalents IRL tik jāizņem un viss). Nesaprotu to uztraukumu par LV pabalstiem un it kā bezmaksas medicīnu, it kā IRL autorei nebūtu ne iespējas saņemt pabalstus un bezmaksas medicīnu. Tāpat, dzemdejot LV, IRL būs tā, kas to maksās, bet autorei visticamāk ir vēlme dzemdēt LV citu iemeslu dēļ

Ashley vai ne, izlasīju un figeju. Aizpisusies uz Īriju nu tad dzemdē tur, Latvijā nodokļus esi nomaksājusi, ka par velti gribi? Tāda nekaunība par mūsu nodokļu maksātāju naudu te vilksies spiest ārā, tērēs mūsu naudu. Vajadzētu tādu haļavu slēgt, tikai nodokļu maksātājiem atstāt par velti, pārējie lai maksā pilnu summu. Galvenais, ka par velti, pizdec


Все свои претензии в мой адрес запишите на листочек,

сделайте самолётик и летите на ....!!!

Счастливого полёта вам и вашим пассажирам!

Kapriza

Ja sīko uztaisiijis čornaźopijs tur, tad es saprotu veelmi dzemdeet LV. Ja buus jaadala siiko, ja siiks dzimis LV, viss ir easy. Savukaart, ja Iirijaa, tad visaadi var buut.


Conejito

Es tieši ienācu rakstīt, ka ar EVAK karti arī mēs pašas jebkurā Eiropas valstī dzemdētu bez maksas vai citiem vārdiem - saņemtu to pašu, ko bez maksas saņem tās valsts pilsoņi. Tas attiecas uz jebkuru neatliekamu med palīdzību. Es tā gulēju slimnīcā Lietuvā, ne jau savas izvēles dēļ.

Ja meitene plāno slēgt līgumu ar vecmāti utml, tas maksās tik pat, cik mums, un nekāda sakara ar nodokļu nomaksu šoreiz nav vispār.

Cita lieta, ka ir laicīgi jāatceļo uz LV, jo pēdējā trimestrī tevi gluži legāli var nelaist lidmašīnā. Kādi nu kuri aviokompānijas noteikumi, bet der palasīt. Air Baltic bija obligāta ārsta atļauja ceļot jebkurai grūtniecei, un tiesības neuzņemt no x nedēļām.

Papildināts 29.10.2020 16:46:

Kā šobrīd regulējas UK un EU attiecības šajā ziņā, pēc Brexit'n'shit, tas arī ir jautājums.

Andahta

Ar EVAK nav "bez maksas". Vnk par pacientu tiek piestādīts rēķins vakstij, kur EVAK reģistrēts. Un kas tur būtu nepareizs?

Kapriza

Conejito
Evak ir tuuristiem un tiem, kas brauc mekleet darbu ES. Kā arii akuutos gadiijumos. Vienam uzbruka Vaacijaa, salauza degunu, vieteejaa apd nebija, fiksi uzsuutiija Evaku no LV un jamie pieņēma. A Iirijas gruutniece te galiigi nekoteejas, nu ja taa godiigi ņem. Variet apvainoties, bet tas ir fakts.

Conejito

Kapriza
Bet kāda starpība, ja par to samaksās Īrija, kā te raksta? Nav tak tā, ka pie mums tik pārpildītas dz nodaļas, lai traucētu.

Îrija vispăr neko nemaksąs.

LV medicínas apdrošinąšanas grozą dzemdniecïba LV pilsoňiem ir iekľauta bezmaksas klăstą. Nevajag pat apdrošinąšanu samaksăt un nekădu evak karti.


mea citi nodokļu maksātāji kuri šeit rukā to apmaksās? Viņa nodokļus nav maksājusi to izmantos.

Conejito nu ja viņa ir stāvoklī meitene toč vairs nav


Все свои претензии в мой адрес запишите на листочек,

сделайте самолётик и летите на ....!!!

Счастливого полёта вам и вашим пассажирам!

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18411901