Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Montesori un pedagoģija

Nikola1984

Nākamgad gribu mācīties pirmskolas pedagoģiju.Bet šobrīd Kai netērēt laiku gribu abgūt montesori.Varbūt varat ieteikt kur labi apmācā?!


BTango

Kā šī tema atškiras no iepriekšējās?

Krustnaglina86

Nikola1984
Săkumā aizej uz pirmsskolu un apskaties, vai tiešām tur plāno strādāt. Daudzi domā, ka pirmsskolā visvieglāk nopelnīt lielu naudu. Tā nav! Pirms ieguldi studijās naudu, izvērtē un apdomā kārtīgi! Tas no cilvēciskās puses!!

bietes

BTango

Labi apgūst tikai tas, kurš pats mācās. Internetā tiek piedāvāti dažādi kursiki. Tajā pašā FB var iemest atslēgvārdus un jābūt. Montesori kā kurss ir dažādās augstākās izglītības programmās, kas saistītas ar pedagoģiju.


 

Hell is empty and all the devils are here.” ― William Shakespeare, The Tempest.

Pirms kādiem 5 gadiem apguvu Montesori pedagoģiju Pētnieku darbnīcā pie Sandras Āzenas, ļoti vērtīga izglītība pat, ja pēc tam izlemsi nestrādāt par pirmsskolas pedagogu. Pēc tam iestājos pirmsskolas pedagogos RPIVA, kuru beigās pārņēma LU. Studijas līmenis diezgan švaks, iepriekš iegūtā reālā pieredze bija daudz vērtīgāka par tiem 2.5 studuhu gadiem. Idejiski naudu samaksāju, papīru dabūju, bet no studijām bija diezgan maza jēga (esmu beigusi arī Vidzemes augstskolu gan citā profesijā, varu salīdzināt, kādas kvalitātes studijas ieguvu tur un te-RPIVA-LU). Viennozīmīgi Montesori un reālā pieredze ir daudz vērtīgāka nekā studijas LU.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18412099