Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Pārbaudīts privātskolotājs matemātikā 6.klasie priekš ģimnāzijas

renate

Iesakiet pārbaudītu privātskolotāju 6.klases skolniekam matemātikā iestājeksāmeniem ģimnāzijā (1., 2., 3).

P.S. Ja nebūtu Covids, tad tādnu nevajadzētu, jo bērnam viegli viss padodas un arī kursos iet, kur viss viegli iet, taču ar Covidu neticu, ka skola attālināti varēs nodrošināt jebkādu apmācību.


Sveika! Varu ieteikt sava bērna privātskolotāju - patika mācīšanas veids, sistemātiski gāja cauri tēmām. Kā arī bērns uz iestājeksāmenu ar lielu mieru gāja. Nosūtīšu ziņu privāti!

Vai var, lūdzu, man arī nosūtīt ziņu?

svaigagaisa

lūdzu man arī kontaktus (Rīga, kurš rajons?)


Sveiki! Aktualizēju tēmu. Nepieciešams pārbaudīts, pieredzējis matemātikas privātskolotājs, kurš var sagatavot 6. klasnieku iestājeksāmeniem 1. ģimnāzijā. Skolēnam matemātika padodas - piedalījies matemātikas olimpiādēs, bet nu šobrīd stundas ir tādas, kādas ir, turklāt tās vada ne-matemātikas skolotājs. Tāpēc gribētu profesionālu atbalstu attālinātām nodarbībām vissmaz divas reizes nedēļā. Lūgums padalīties ar skolotāju kontaktiem ...

Ir marta vidus. Eksāmens laikam atkal maija sakuma(?).

tie bērniem, kam nopietni vajadzigs papildus repetitors, tas bija vajadzigs jau ka minimums no septembra. Tagad nav vērts tērēt naudu un čakarēt kinderam pratu. Tiem, kas ir potenciālais 1.ās kontingents tāds pēdējā brīža spurts nav vajadzigs. Visticamak iestāsies tāpat. Pa to laiku labāk paskriet pa pirmo sauli un socializēties , kamēr vēl āra nav policija klāt.

Četri vēji

lutekle
Eksāmens laikam atkal maija sakuma
22.maijā

Piekrītu, ka no nulles sākt gatavoties drusku pavēlu. Bet ir gana daudz bērnu, kuriem šajā laikā vienkārši pietrūkst iespējas kopā ar kādu iziet cauri otrajai pusei un izrunāt pieraksta problēmas, jo paši gudrākie kā reizi tieši uz tādām iekrīt, jo dara daudz galvā un nepamato savu domu. Bet tad, kad iekšā tikšanu vai netikšanu izšķir daži punkti, tam ir nozīme.

Plus attālinātais laiks arī ievieš savas korekcijas mācīšanās procesā. Ja klātienes procesā skolotājs pa kādam sarežģītākam piemēram, kas der labi, ja piektdaļai klases, pievieno savam skaidrojumam, tad attālināti - noteikti to dara mazāk. Vai stundas laikā strādā diferencēti, kad vieni strādā ar pamatuzdevumiem, bet ātrākie un apķērīgākie pieķer pa kādam augstākas pakāpes uzdevumam klāt. Attālināti paliek tas, cik pats bērns ir gatavs pats piepūlēties. Un gudrākie ne vienmēr ir čaklākie.

Papildināts 12.03.2021 07:31:

_Aronia_
Pieprasījumu/piedāvājumu parāda tas, ka jau vakar vakarā šim postam bija piebilde:

Liels paldies visiem par atsaucību! Pieteikumu ir ļoti daudz, bet fiziski vairs nav iespējams paņemt vēl kādu. Ja atbrīvosies brīvs laiks, noteikti došu ziņu.


Četri vēji iet pa lauku / Četri vēji manī mīt / Vēja slota mūžu slauka / Nevar vējus saslaucīt


Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18412141