Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kolagēns

Sweet heart

Kukazhaa
Paraadiisi linku? 11000 vieniigas ir loti labi. Manam ir 5 tk vieniibas.

Kukazhaa

Papildināts 19.10.2020 15:49:

Nemasku linku mobilajaa Ielikt. Bet shitas te.

Papildināts 19.10.2020 15:50:

Papildināts 19.10.2020 15:51:

Shito ar Veel. Bet baosi smirdiigs, jaashljaida uudenii. Tiirs sastaavs, ar viskaam, tur hijularoniem, elastaaniem..

Papildināts 19.10.2020 15:57:

Par To otro ir baigi labas atsauksmes. Bet nu iesaaku ar to doppelherz ( arii labas atsauksmes) izdzershu to, un turpinaashu ar otru.

Kārtējo reizi var nošokēties par cenām mūsu aptiekā (apjoms izskatās tāds pats) - https://www.apotheka.lv/doppelherzr-system-kollagen-11-000-plus-pmm0156362lv

Kukazhaa
Tencinu. Un man jaasaak raudaat, es LV nopirku ar akciju 14 pudeliites pa 50eur citu marku. Nu kā? Nu kà pie mums cenas izdomaa!!! Proveesu no doiçlandes suutiit.

Papildināts 19.10.2020 18:15:

Li
Tas ir užas

Sweet heart

Jā LV cenas nenormālas, arī skatījos Doppel herz vai Golden colagen. Beigās pasūtīju no iherb. Tagad gaidu.

Kukazhaa

Li

Vaajoraata cena! Jaa, man ar taa paka meenesim, 30 ampulinjas resp devas. Un 26€ bij amazonaa ar atlaidi no 29.. un cik ir reaalaa iepurkuma cena vairumtirgotaajam... ja pa 76 paardot... saprotu, tur darbs, vest,izplatiit...bet nevajag paarspiileet tak!

Kukazhaa
Kaut taam veceneem ūsas izaugtu, kas durī lv dziivojosos..

tabidze

Vispār jau - kalogēns....

Fitnesgirl

tabidze
Uz visām paciņām kolagēns

Nu ja dikti vajag var latviskot kalogēns

Puuce_Uuuu

Cik zinu, labs skaitās tas kolagēns, kas ir no "Grass fed" lopiņiem, t.i. kas nav ēduši visādu dranķību.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18412165