Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kolagēns

Sweet heart

Es pati vāru auksto gaļu. Un arī nekrakšķ man nekas. Garšīgi un lēti. Tikai 4 h jāvāra tās cūku kājas.

Rudā_
man no domas par auksto galu vien jau nelabi....nezinu ka to trakumu var kads ieest trauma no bernibas,kad lika est

Man daktere, dermatoloģe, slavēja Saapio( kaut ka tā).

Cik esmu lasījusi, tad būtiska loma kolagena uzsūkšanai ir hialuronskābei. Tāpēc esot labi tie kompleksi, kur tā ir klāt.

Pati dzeru Skin. Uzrunāja, ka bez ķīmiskām palīgvielām un iegūts no liellopa. Rezultāts- uzlabojās matu stāvoklis.

Kolagēns - https://iherb.com Kopumā esmu apmierināta ar šo produktu un iesaku to lietot arī citiem.

Es, salasoties cāli, intereses pēc nopirku visparastāko kalogēnu un hialuronskābi (atsevišķi) visparastākajā aptiekā. apmēram mēnesi nodzēru, nezinu tas, vai krēmi, bet tiešām šķiet, ka āda labāka (lai arī nebija slikta, bet tomēr vecums). Izmaksas varēja būt kkur līdz 20. Nereklamēšu nevienu produktu, bet pārdomām, kāpēc maksāt vairāk un sūtīt nez no kurienes..

+ visi skrimšļi un ādas vienmēr ir bijuši manējie, pat zivju ādas

Alija

Lensa
par cenu runajot, es pasūtu no ASV pa 36 eiro bundžu, bet man viņa iet 2-3 mēnešus. Kur ir kalogēns, hialuronskābe, peptīdi.

Man ir lielisks raksturs!
Vienkārši citiem ir vāji nervi.

Patricia L

Man darbā kolēģi slavē šito:

www.kolagens.lv

Vasara un saule

Aptiekās ir daudz dažādi kolagēni. Var jautāt aptiekārēm.

Man daktere, dermatoloģe, slavēja Saapio( kaut ka tā).

Saapio ir kosmētikas firma, LV daudz sadarbojas ar influenceriem, maksā viņiem par reklamēšanu soctīklos. Ja tā daktere arī no influenceru vides, tad varbūt tā ir apmaksāta reklāma?

sirdspukstiņš

Ja ir problēmas ar ceļiem-krakšķ,sāp.ir bijušas traumas utml.labs ir PIASCLEDINE...dzeru jau veselu gadu un ir labi...salīdzinājumā ka'bija-pat ļoti labi

Mājās, kur ir bērni, pavisam tīrs var būt tikai konfekšu traukā

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18412165