Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kolagēns

Sweet heart

Ka reiz gribeju pajautat, ja ir muguras disku problemas, celi krakshk, mugura sap - vai kalogens palidzetu?

Papildināts 17.11.2020 22:10:

Tas viss nav man vienai, radiem problemas

Glucosamins ar labs locītavām

Tigresss

Tigresss
Es arī pasùtīju to pirmo, gaidu. Saki, cik ilgi var lietot, kursa veidā, vai visu laiku?

Tigresss

cikucaka Es visu laiku lietoju, ja nav izbeidzies.

Tigresss
Paldies

Papildināts 22.11.2020 16:20:

Tigresss
Nebija kaut kas, ar ko kolagēnu nedrìkst lietot kopā? Dzeru vēl papildus visu ko...

Danija
Ne visiem viņš der man dr ieteica,bet sāka uzkrāties no viņa ūdens un veidoties tūska sejai.. nierem laikam viņš nepatika

Alija

Mix 1 scoop daily (approximately 5.15 grams♦) in approximately 2 ounces of room temperature water or juice. Add an additional 6-8 oz of room temperature water or juice and mix well (for best results, mix in a blender bottle) and drink on an empty stomach at least 1 hour before or 2 hours after meals, or best as recommended by a healthcare professional. Avoid taking with other foods containing protein as they may interfere with collagen absorption.

Vāru sakot, ar ūdeni vai sulu vislabāk kombinēt. Ar olbaltumvielām (proteīniem) nē.

Man ir lielisks raksturs!
Vienkārši citiem ir vāji nervi.

Varbut kada ir sūtijis no šejienes https://kolagens.lv/pages/kolagens-locitavam-kauliem

Papildināts 22.11.2020 17:39:

Man ir artrīts un problēmas ar locītavām protams arī ādas kvalitāte būtu labi ja uzlabotos gadi ap 40 .. lasu par to kalogēnu un piedāvājums tik liels arī cenas dažāsas

Kukazhaa

Reichela

Kolageens Neaarstee, tas nav briinumliidzeklis. Vinsh VAR paliidzeet, pie vieglaam probleemaam ko atjauninaat paliidzeet.. bet nagi, ragi labi aug no vinja.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18412165