Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kolagēns

Sweet heart

Kukazhaa
Es saprotu ka neeārste,bet varbūt drusku uzlabo dzivi locītavām

Dzeru kolagēnu 3 mēnešus. Ādas izmaiņas nekādas nejūtu, bet palasot šeit, sapratu, ka vingrojot man vairs nekrakšķ pleca locītava, kas mani kaitināja kādu gadu.

Reichela
Es sūtīju. Āda bija labāka, bet varbūt man tikai tā likās. Kolagenu piedāvājums ir tik liels, nesaprotu, kurš tiešām efektīvs?

Esmu lietojusi škidro kolagēnu innovum beauty shot 3 iepakojumus izlietoju, īpaši rezultātus neredzēju (šobrīd man liekas, ka deva bija par mazu), 5 nedēļas lietoju kolagens.lv un redzu rezultātus matu kvalitate uzlabojusies un āda smukāka (nezinu vai kolagēna nopelns, jo paralēti cītīgi ādu kopju)

Par devām: izskatās, ka katram ir jāpielāgo deva, jo man bija par mazu ieteicamā deva, dzeru vairāk (it sevišķi kas sporto).

Papildināts 03.04.2021 10:53:

Šeit vēl viens viedoklis par kolagēnu.

https://www.martinsbidins.com/lv/blogs/kolagens

Jau apmeram pusgadu lietoju Iconfit kolagenu. Esmu ljoti apmierinata. Perku MSM kolagenu,kas vairak domats locitavam. Apmeram pec 2 meneshu lietoshanas saku just uzlabojumus celjos. Tagad,pec 6 meneshu lietoshanas,celji vairs nekrajshkj. Par adas stavokli gruti spriest,jo man ir ljoti laba sejas ada. Nagi kljuva ljoti cieti un uz galvas pilns ar maziem matinjiem. www.iconfit.lv. Cenas ljoti labas

sibilliana

esmu izdzērusi 3 × 30gb. iepakojumus Doppel herz , gan 11 000 vienību kolagēnu, gan beauty ar 2500 un reāli jūtu, ka tieši āda labāka-mati un nagi vienmēr bijuši ok.

man gadi 45+ un pilnīgi liekas, ka kāda krunka mazāka! un arī nesāp vairs mugura pie monotoniem ravēšanas u.c. darbiem, bet domāju vai ir kāds limits?

var tā dzert bezgalīgi gadiem, vai tomēr nē?

Piekrītu par iconfit kolagēnu, superīgs!

Viņiem daudz garšas opciju, pašai mīļākais ir kolagēns+ vitamīns c un arbūza garšā, vīrs savukārt dzer ari arbūzu garšas, bet kolagēnu ar MSM kopā , jo problēmas ar locītavām.

Tagad šeit atlaides kā reiz Kolagēns - Uztura bagātinātāji - Sporta uzturs (balticsport.lv)

- uzpildīju krājumus jau un ziemasssvētku dāvanas mammam, omēm un draudzenēm - esmu apsēsta ar šo

Man teica, ka, ja locīavām kolagēns deficītā, tad vispirms dabūs locītavas, pēc tam mati, nagi un ragi, bet , ja kolagēns locītavās gana, tad ātrāk redzēs tieši vizuālo efektu

Es dzeru šo

https://coldumarine.lv/product/col-du-marine-kolagens-150-g/

man vairak priekš locītavam jo artrits ir un ceļiem tiešam ir vieglak dzert 2,5 men tiru kalogenu 5 gr diena ,bet lasiju ka locitavam lai butu vel labak vajag 10 gr diena un vismaz gadu dzert. Bet dargi sanak divas paciņas mēnesi es dzeru vienu

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18412165