Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Jātnieka inventārs

Meridita

Labdien, meita nu jau laiku apmeklē jāšanas nodarbības, patīk un interesē. Līdz šim iztikām ar "nomas" inventāru, bet domājam iegādāties savu ķiveri un aizsargvesti. Tad nu jautājums - kam jāpievērš uzmanība? Varbūt kādi ieteikumi cenas/kvalitātes attiecībās, varbūt ir pārbaudīti ražotāji vai tieši preteji - tikai ne to un kur labāk skatīties piedāvājumu - Latvijas veikalos vai internetā?


Meitai ir Horze vai Pfiff firmu ražojumi. Nav dārgais gals. Kalpo labi. Kaut kas no viena, kaut kas no cita.

Rekomndeju šo veikalu

4pakavi.lv

Saimniecei savs stallis, iepriekš jasazvanās. Veikals -fiziski, gan Jelgavā. Et cenas , ja salīdzina ar Rīgu, vilciena biļete atmaksājas.
Meičai manai-Horze ķivere. Labas ir siltās jakas. Sacensību bikses un Polo krekls arī Horze. Vieni zābaki Pfiff, otri-Horze. Treniņbikses ProTeam. Labāk patīk ar silikonu. Tur kur āda, ja netīrumi ieejas, grūtāk atmazgāt.

Papildināts 18.10.2020 21:46:

Netīrumi ieēdas.
Ipasi tas aktuāli sacensību biksēm. Tāpat dažreiz mērcējas diennakti


Отпускайте идиотов и клоунов из своей жизни. Цирк должен гастролировать! © Ф. Раневская

Meridita
labs piedāvājums ir arī Sportsdirect interneta veikalā, no turienes esmu sūtījusi labas jakas. Dekatlonā ir labas bikses- atvērsies pie mums veikals, aizbrauc paskatīties. Tur arī Horze lietas ir- vismaz ārzemēs veikalos bija, domāju, ka arī pie mums būtu jābūt. No veikaliem vēl labs ir arī ippeas, gan internetveikals, gan veikals kā tāds. Ir arī Latagra, kaut kur Rumbulā- tur ir par pavisam lētām cenām neliels sortiments. Nopirku tur dikti labus Horze apaušus uz pusi lētāk nekā citos veikalos biju redzējusi.

Papildināts 18.10.2020 22:01:

Vēl iesaku skatīties arī fb zirgu grupās- tur reizēm var dabūt tādas pavisam parastas ikdienas lietas, ar lielu atlaidi.

Jāšanas aizsargvesti skaties tādu no tiem mazajiem gabaliņiem un lai var uzlocīt "asti".

Noisette

Jāšanas aizsargvesti skaties tādu no tiem mazajiem gabaliņiem un lai var uzlocīt "asti".


Impossibility is a kiss away from reality


Groovejet

Kraemer.de un loesdau.de ir kur iepērkas mūsu trenere.

Papildināts 19.10.2020 21:08:

Vēstī labāk izvēlēties kas ciešāk pie auguma, nevis tās cietās viengabalainās, ar tām grūti jāt.

Paldies Dāmas! Sāksim izpēti

Ēzelītis

Ārvalstīs labs jāšanas inventāra piedāvājums budžeta pirkumiem ir Decatlhon veikalos. Ir vērts ieskatīties, kad atvērsies Rīgā.

Piekrītu par jāšanas vesti, lai var uzlocīt un mazajiem gabaliņiem, tas ir daudzkārt ērtāk.

Sarandiels

Dari ko darīdams, NEKAD nepērc lietotu ķiveri, kā arī ķivere jāmaina pēc jebkurā kritiena vai nometiena, kā arī jāmaina pēc vidēji 5 gadu eksistences, ja kritienu nav bijis.

Veikals Ippeas ir ar labām cenām un sortimentu, ja gribas dabūt vajadzīgo ātrāk, nekā pasūtot no Kraemer vai Loesdau. Kā arī, diezgan laba un lēta izvēle ir arī Lytagra noliktavveikalos.


Ad noctem festinamus!

Ieteiktu fb vai instagrama sameklēt meiteni Lindu Kupču, viņa regulāri veic koppasūtījumus no loesdau. de un kramera. Sūtu caur viņu nu jau gadiem, vienmēr viss ir bijis ok un nav nekas jāmaksā par piegādi no Vācijas.


Pērkam visu veikalā Ippeas, īpašniece zinoša, vienmēr piemeklēs visatbilstošāko.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18412269