Hidrocefalija grūtniecības laikā.

RedRose

Slēdza RedRose: "Ff".
RedRose

Sveikas! Varbūt kādai ir bijusi atklāta hidrocefālija grūtniecības laikā. Mums šobrīd 20 nedēļa un atklājas šī pataloģija.Veletos dzirdēt pieredzes stāstus, kā jūtas mazulīši un kā viss norit. Šobrīd ir ļoti smags lēmums mūsu ģimenē atstāt bērniņu vai pārtraukt grūtniecību. Tāpēc vēršos šeit

Būšu skārba, bet es šādu bērnu neatstātu. Mammas kolēģei piedzima meita ar hidrocefāliju, tas bija tik traki, ka kad viņa devās aizsaulē visi atviegloti nopūtās, jo gan ģimenei, gan meitenei tie nodzīvoti mēneši bija murgs.

Papildināts 21.10.2020 08:36:

Bet tas protams ir stāsts par smago formu.

Leila.

RedRose
Jautājums ir, vai esi gatava mainīt savu dzīvi pilnībā? Priecājies, ka zini laicīgi, ka bērniņš nav vesels.

Es neatstātu, jo pat sniedzot savam bērniņam vislabāko, mēs nedzīvojam mūžīgi. Mazie, foršie bērniņi izaug lieli. Viņiem vajadzīga aprūpe. Tas nozīmē, nonākt iestādē. Mūsu valstī nav īpaši nekāda atbalsta. Ja jautājums ir par to, vai apzināti dzemdētu slimu bernu, nē, nedzemdētu. Protams, ka ir cilvēki, kuriem ticība neļauj un viņi pieņem situāciju, ka tāds ir viņu liktenis. Tāpēc pašai ar vīru jāizlemj, vai tas ir jūsu ceļš. Lai jums viss izdodās!

RedRose
Vizīte pie neirologa un godīga saruna par perspektltivam. Tas drošāk pārliecinās nekā Cālis.
Es, personīgi, nešauboties taisītu abortu. Lai sāp tagad, -pāries, nekā vius manu atlikušo mūžu. Vai cik nu gadi tam bērnam būs lemti. Operācijas, šunti. Vēl jau jautājums cik smaga tā hidrocefalija un vai ir attaistijušas arī smadzenes

Отпускайте идиотов и клоунов из своей жизни. Цирк должен гастролировать! © Ф. Раневская

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18412345