Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Adventes kalendārs vīrietim

Murmaste

Lusesita

Kalendārs ar kokapstrādes instrumentiem, kā te minēja, būtu ļoti piemērots, jo Jēzus ģimenē no tēva Jāzepa apgūtā sākotnējā profesija bija galdnieks.

Tiktāl gluži pieņemami sakrīt ar adventi.


Sixpārnis

Ir redzētas alus kastes. Bet nodzersies vēl

Vīriešiem arī garšo saldumi tak.


Sev nopirku Lindt šokolādes kalendāru. 1 konču dienā es vēl spēju apēst, bet izlietot tos kosmētikas kalnus, ko piedāvā sievietēm - nu nē! Vai arī pilns ar loriņiem pēc mēneša.
Vēl esmu pirkusi tēju kalendāru.

Bērniem reiz nopirku cocacola kalendārus - līdz Jāņiem tās iekrātās bundžiņas dzērām.


Sexrotaļlietu kalendāru - pēcāk nāksies lasīt tepat tēmu, ka dāvinātājs prasa ik dienu tās mantiņas izmēģināt - ko lai dara ar tik daudz kairinājumiem?

Tas ir - izvērtējiet tā kalendāra lietderību

aplis

https://thefishingshop.com/products/smartbait-24-day-advent-calendar

Makšķerniekam. Bet nezinu, kuram makšķerniekam interesē tādi lēti s..., katram ir savas iecienītas firmas un īpašības, kādām jābūt attiecīgām mantām.

https://www.conrad.be/p/stahlwille-241220-adventskalender-gereedschap-2259017?WT.srch=1&gclid=EAIaIQobChMIyOidy5fk7AIVS-J3Ch0sOQsMEAQYAyABEgIk3PD_BwE&gclsrc=aw.ds&insert=8J&t=1&tid=11205332391_109466014226_pla-655478805532_pla-123%202259017&utm_campaign=&utm_content=&utm_medium=&utm_source=&utm_term=&vat=true

Dārgāks, ar uzgriežņiem un, nez kā to sauc,muciņām ?

https://www.menkind.co.uk/the-bearded-man-beard-oil-advent-calendar

Ar bārdas eļļām.

Nez, gan jau ja ļoti gribas dāvināšanas pēc pirkt, bet nespēju iztēloties, ka kādu vīrieti tādi nieki varētu iepriecināt. Pat ja tie ir kaut kādi vīrišķīgi nieki.


Conejito

Ne visi vīrieši ir nopietnības iemiesojums. Manējo pat ļoti iepriecinātu craft alus, Lego, happysocks vai tamlīdzīgs kalendārs. Tas taču for fun.

Es tā saprotu, ka tev pagaidām 1 bērns. Man kopš bērnu daudz, neceļas rokas niekus pirkt. Pat ja pērkam labas, kvalitatīvas lietas, tas ir uz dzimpenēm un vārda dienām, nenormāli apaug ar stafu, tā ka vismaz sev un viens otram pērkuam tikai to, ko vajag (tas gan arī izplūdis jēdziens, bet noteikti tur neietilpst kkas for fun). Nesaku gan, ka citiem arī tā jādzīvo.

Conejito

Juneberry
Es šaubos, vai man pašai pārstās patikt priekš sevis lietas for fun pēc 2 mēn, kad piedzims otrs bērns. tāpat par vīru šaubos.

Conejito
Ai, nu, zini, es tikko parēķināju bērnu kopējo gadu skaitu x 3 (dzimpenes, vārda dienas un Zsv) un sanāca 100. Tatad tās ir vismaz 100 lietas. No mums parasti pārdomatas un cenšamies kvalitatīvas. Tas ir drausmīgi daudz, plus vēl draugu dāvātās. Tad jau vēl visas tās lietas, kuras pērkam, jo vnk vajag - visādi ekpipējumi, mūzikas instrumenti, grāmatas utt. Nu briesmīgi. Mani tas padara traku. Mūsmajās nekādi adventes nieki, lai pat necer!

Atceros bijām pie radinieka, kas sāka kopdzīvi ar draudzeni jaunā dzīvoklī un mēs bijām ciemos uz sālsmaizi. Es nevarēju saprast, kas pie viņiem ir jocīgs, tad pamanīju, ka viņiem ir pilns ar niekiem, dazādi plauktiņi, suvenīri, visur sasprausti rotājumi, kaut kādi uzraksti, ledusskapis nolīmets ar magnētiem, lapiņām, visur kaut kādas vāzes, medaļas. Sajūta, ka pie veca laulāta pāra ieradušies, bet tur jaunieši, kas tikko sākuši kopdzīvi. Jap, ir cilvēki, kam vajag visādas lietiņas. Tas gan varbūt no citas sērijas kā lietas for fun.

Lizete

Conejito
Mans arī būtu sajūsmā par Lego kalendāru


Gygy

Kāpēc tikai vīrietim, ja var abiem kopīgo ieviest - https://www.sexystyle.eu/lv/erotiskais-adventes-kalendars.html


Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18412583