The Breast and The Best 138

pukupeka

Slēdza pukupeka: "Laipni aicinātas uz jauno lapu - 139!".
VIABOND

Kad rakstījos ieksā uz op, man prasīja, vai vajadzēs slimības lapu, tā kā opcija pastāv Un gimenes arsts jau ar īsti nevar neiedot, īpaši ja op bijusi. Mana opcija bija atvaļinajums. Divas nedeļas bija gana, lai atžirgtu, taču man darbs ar datoru, nemāku teikt kā būtu, ja būtu fiziskais, drošvien kaut kas ir jāizdomā, saaudzejot sevi

papaija

m.madara

Par gala rezultātu.

Kopumā esmu apmierināta. Ja būtu otra iespēja, tad iespējams vairāk izskaidrotu savu sapņu krūšu formu. Gribētos krūšgalus mazliet augstāk, burtiski par 0.5cm. Tad apakšējā daļa izskatītos pilnīgāka un krūtis dabiskākas. Tilpums mani ļoti apmierina, lielākas negribētu. Kā jau minēju iepriekš, augstā profila vietā gribētu labāk vidējo - būtu dabiskāks skats. Rētas nav smukas, respektīvi tās ir dikti pamanāmas (bet to norakstu uz mana organisma īpatnībām). Implantus jūtu, apakšējā daļā tie ir ļoti sataustāmi. Bet pieņemu, ka jebkurš implants (man Nagor) man būtu jūtams - plāna āda un pašai sākums principā 0. Iespējams kaut kādi super sensitīvie vai ergonomiskie būtu labāk, bet kurš to var paredzēt.. Un vēl, tā viena labā krūts jūtīga, nīd visu laiku - virspusē, pie krūšgala. Nākamnedēļ ir usg pie dr.Lapuķes un vizīte pie Lapiņa, ceru gūt kaut kādu skaidrojumu. Jā, un gribētu uz tausti mīkstākas, tieši apakšējo implanta daļu, un kustīgākas. Bet nu tie ir implanti, ko var gribēt, mākslīgs ir mākslīgs. Bet kopumā ir labi.

Fitnesgirl

Man arī labā krūts jokaina, neērti uz labo pusi gulēt. Bet pa dienu ir kā OK. Tā teikt labā jutigāka. Bet usg teicās viss labi, tad cenšos nestresot.

papaija

Fitnesgirl

Dibinam "labās jūtīgās krūts" grupiņu.

Lindracins

Ai meginasu tagat savu praatu ar to tagat nenodarbinat, sakuma jatiek pie doka uz konsultaciju, tad jasaprot kaadus datumus vispar vins man var piedavat. Gribeju jau pec iespejas atrak lai uz ziemassvetkiem/JG jau viss sadzijis un var kad smuk dreebit uzšaut mugura. Bet var jau but ka man labak butu taa lai ieklaujas ziemassvetku briivdienas utt

Mūsu bērniņos turpinās mīlestība

Fitnesgirl

papaija
Hi Hi vai ne.... Bet es saistu labo ar to, ka vairāk nodarbināta tā puse/roka tamdēļ arī labā krūts jutigāka

Lindracins

Meičas man jautajums kados variantos ir nepieciesama pacelsana, nepietiek tikai ar implantu, jo vairak petu jo nesaprotu

Sognare

Lindracins
Ja ir ļoti noslīdējušas krūtis. Man bij pacelšana un palielināšana

Lindracins
Viss ir atkarīgs no tava krūšu stāvokļa. Ja krūšu gali skatās uz leji tad visdrīzāk vajag pacelšanu.

Lindracins

Sognare
Loti ne bet nu nedaudz ir

Papildināts 29.10.2020 20:57:

Margucis33
Neskatas gan, ta man skiet

Papildināts 29.10.2020 21:34:

Vel meicas jautajums tam kam strijas uz krutim-gan jau ka kaada te ir, kas ar tām pec implantu ieliksanas, baigi pamanamas un taaa?? Man ir diezgan

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18412663