The Breast and The Best 138

pukupeka

Slēdza pukupeka: "Laipni aicinātas uz jauno lapu - 139!".
ManaPoga

Dr.Krauklis ir foršs dr., man pāris personīgi meitenes pazīstamas, katra ar savustāstu un problēmu, bet vairāk kā 100% apmierinātas.

Lindracins

Es sodies apnemos sakt savus treniņus, skatisos kas man sanaks, saaksu protams ar to dalju kas zem krutim un uz leju

Sanāk implantus labāk likt virs muskuļa nekā zem? Ar ko atšķiras?

Bet nav tā, ka viņi ļoti ātri padodàs gravitātei ja nav zem muskuļa? Kā ir meitenes?

Annilatt

evij0022
Super! Viņš ir ļoti foršs! Atsauksmes sliktas, starp citu, ar visu savu "zem lupas" neesmu redzējusi un dzirdējusi.

Lindracins

sauliiite96
Ja liek virs muskuļa ta pastav iespeja ka gravitates ietekme var ar laiku noslīdēt, it seviski ja piem ir grutnieciba un izbaro berniņu utt, zem muskulo tomer viņš ir stingrak nofiksets.

Papildināts 16.01.2021 19:19:

Es laikam ja man butu iespeja liktu jebkura gadijuma zem muskuļa, jā sāpīgaka atkopsanas utt, bet tomer zinatu ka ir stingrak nofiksets. Tas taa mans subjektivais viedoklis

Pigmejs

Lindracins
Es ar liktu zem muskuļa arī gadījumā, ja piedāvātu virs. Tieši minēto noslīdēšanas iemeslu dēļ.

ManaPoga

Meičuki, krūts salīmēta ar plāksteri, bet lejā zem krūts skatos šodien ir ču ču asins smērējums. Domāju gan jau pati kaut ko nospiedusi ar savu pusguļus stāvokli

Pigmejs

ManaPoga
Uzraksti watsapp Solvitai un nosūti bildi! Viņa atbildès vislabāk!

evij0022
Pirmo reizi kaut ko tadu dzirdu. Kura klinika tev cenu pacela par 1.5? Tas ir nelikumigi. Katrai klinikai ir cenradis. Es dzivoju arzemes un op taisiju LV.
Zinu daudzus arzemniekus kas brauc uz LV taisit plastiskas op un zobus un cenas vienner ir bijusas ka cenradi.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18412663