The Breast and The Best 138

pukupeka

Slēdza pukupeka: "Laipni aicinātas uz jauno lapu - 139!".
ManaPoga

Pigmejs
Uzraksti watsapp Solvitai un nosūti bildi! Viņa atbildès vislabāk!
Taa arī izdarīju, paldies! Teica, ka var sūkties, ja liekas ka par daudz, tad jau rītdien gaida uz pārsiešanu.

Papildināts 17.01.2021 19:51:

Margucis33
Diemžēl, es pati esmu bijusi lieciniece, kad mana kliente man palūdza piezvanīt uz vienu spa viesnīcu Jūrmalā un latviešu valodā izjautāt un rezervēt abonementu kādai procedūrai. Cena atšķīrās par 200 eur. Bet nu tas ir sīkums, bet fakts paliek fakts.

ManaPoga
Un ka viesnica pamatoja to ka ir cenas atskiriba?

Nekad neesmu redzejusi divis cenrazus. Vienu valstst pilsonim un otru iebraucejam.
Mans virs taisija op cita valsti un pakalpojuma cena neatskiras neatkarigi no kuras valsts tu atbrauc.

Cik saprotu tu esi LV pilsone un pasakot ka lidosi uz LV taisit op tev noteica city cenu? Loti interesanti ka klinikas to izskaidro.

Hmmm...vajag paeksperimentet un pazvanit uz dazadam klinikam. Interesanti ko pateiks.

ManaPoga

Margucis33
Un ka viesnica pamatoja to ka ir cenas atskiriba?
Es nejautāju, pieteicu abon un palūdzu lai atsūta rēķinu un viss.

Bet visādi savādāk jāsaka,ka neesmu sastapusi 2 ēdienkartes vai 2 cenrāžus dažādiem pilsoņiem, tas gan. Lai gan bieži slimnīcas - piem., Jūrmalas un Siguldas slimnīca pozicionē sevi kā ārzemnieku izvēle Nr.1, tomēr cenrādis ir viens.

sodien kkā ļoti patik savas krutis biju nostradajusies nebija laika tas pētit esmu tā saradusi ar tām,varu kalnus gāzt nekas nesāp un nevelk

Papildināts 18.01.2021 13:49:

Pasutiju andele 4x 80D krusturus..jamegina taustiities pec ista izmera

ManaPoga

O mai gaaaad! Aizmirsu,ka šo lapu nevar tā vērt vaļā,karstu kafiju dzerot! ļoti skaistas krūtis!

Papildināts 18.01.2021 14:12:

Draiskule30
Kāds tev pirms tam izmērs bija?

ManaPoga
Laaabs...par kafiju

Man bija izēsts A/B

Papildināts 18.01.2021 14:18:

15.janvari palika menesis manam draudzenem

ManaPoga

Draiskule30
ļoti skaistas, patiešām. Man šodien tik 4.diena, jau paspēju saskaitīt..cik ilgi vēl jāgaida,kad varēšu pateikt - jau mēnesis - 14.februāris Mūžība.. toties,kāds datums

Pēdējās izmaiņas: ManaPoga, 18.01.2021 16:23.

ManaPoga
Bildites tev galerija ir kautkadas?

Ooo,tad bus dubultsvetki mīlētāju dienaa varesi jau skaistā vešiņā ieliist

Lindracins

Draiskule30
Tev viņas kaut ka smukak sasedusas, manejas veljoprojam tadas stingras/stiivas

Papildināts 18.01.2021 16:57:

Man mīlētaju dienaa bus 2 menesi

Lindracins
Jaa,man jau pilnig mīkstas

Varbut tev del taa extra augstaa profila ilgaak ir stīvas...mosk vinam ilgak vajag lai iesstos

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18412663