The Breast and The Best 138

pukupeka

Slēdza pukupeka: "Laipni aicinātas uz jauno lapu - 139!".

Margucis33
Konkrēti telefona sarunā māsiņa dokam prasīja, cik meitenei no xx valsts. Man vēl bija jautājums par pacelšanu, ko arī iekļāva, kā nepieciešamību, bet par to es saprotu, nu nevar no bildēm pateikt 100%. Es pateicu, ka neesam rēķinājušies ar tādu summu un tur nav ko strīdēties, cenrāžos ir minēts "cenas sākot no..." nu man izrēķinājās 4500€ + 65€ krūšturis + 2x kovid tests + citi izmeklējumi. Es nezinu, vai ir kompetenti no manas puses saukt klīniku, neteiktu ka slikts doks, vai klīnika. Nav noslēpums, ka ārzemnieki ir maksāt spējīgāki.

Savukārt Mikroķirurģijā bija cena no 2900€, un 200€ par to, ka varbūt nav standarts, iztērētās laiks ar visu tūrisma nesaprašanos.. Šajā cenā man bija iekļauts pēc op. krūšturis, anesteziologs arī neprasīja papildus maksu par pirms op. vizīti + pirms un pēc op. vizītes pie ķirurga..

Lindracins

Draiskule30
Hmm iespejams jo manejas skiet nekur ipasi nev izkustejusas

ManaPoga

evij0022
Jā, man nepatīk kategorija cena SĀKOT NO.. tad vienmēr liekas,ka Tevi izpēta un tad izšauj - Tev tas maksās tik un tik.. tad domā, vai tas bija atkarīgs no Tavas kleitas, sarunas, vai savstarpējās foršās sarunas.

Papildināts 18.01.2021 19:04:

Draiskule30
Bildites tev galerija ir kautkadas?
Līdz galerijai netiku, bet es iemetīšu šeit kādu bildi.. Tev pie kafijas

ManaPoga
Oooo jaaa

evij0022
Es tik vienu nevaru saprast, ka slimnica var pacelt cenu LV valsts pilsionim kurs uz doto bridi dzivo cita valsti. Hmmm...uzdevums 5dienai-apzvanit pars klinikas!

Papildināts 18.01.2021 20:35:

Lindracins
Man starp citu ari diezgan tvirtas. Nu jau bus driz 5 menesi.

Lindracins

Margucis33
Bet Tev bija diezgan zemakas paslidejusas, manejas ne pa kam neslid leja, manis pec samejas varetu tadas ari palikt stingruma, bet varetu 1cm zemak lai man krusu gali uznak bisku uz augsu, un ta viss-ta ari lai paliek

Margucis33
Tas būtu interesants pētījums galvenais minēt Šveici, Vāciju, Dāniju, tās esot "labas valstīs".

Es Tev varu privāti pateikt klīnuku, jeb pat doku, bet publiski negribu netīši kādu nomelnot. Man personiskā tikšanās nebija, nezinu vai cena būtu savādāka, ja redzētu patieso darba apjomu... Bet sekretāre neaizsedza klausuli sot attiecīgās valsts meiteni...

pukupeka

Nu ko, lapu limits sasniegts - dodamies uz jauno lapu šeit!

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18412663