The Breast and The Best 138

pukupeka

Slēdza pukupeka: "Laipni aicinātas uz jauno lapu - 139!".
pukupeka

Lindracins
Man ir strijas. Nu, pirms bija tukšas krūtis ar strijām, tagad ir skaistas apaļas krūtis ar strijām. Es labāk izvēlos to kā ir tagad, un strijām nepievēršu uzmanību, praktiski neredzu tās, kaut to man ir pietiekami daudz.

Lindracins
Man ari bija un ir strijas. Pirms operacijas bija krusu augsdala. Tagad pec operacijas vinas vairs ta nav manamas,jo ada nostiepta.

Bet diemzel paradijas jaunas strijas krusu apaksdala. Implanti izstiema stipri adu.

Sveikas!

Nu jau gandrīz kā 8 mēneši kā veicu operāciju. Esmu ļoti apmierināta. Neviens neko nepamana! Draudzenes sajūsmā saka, ka ļoti dabīgas. Rētas diezgan smukas bet noteikti nav neredzamas. Man arī pēdējās dienās kaut kas nedaud iesāpas ieduras... galīgi nedaudz bet es par visu nervozēju domāju arī aiziet pārbaudīt...

Papildināts 29.10.2020 22:59:

Vismaz palasu šeit un saprotu, ka ne es vienīgā satraucos un vieglāk paliek

Papildināts 29.10.2020 23:00:

Papildināts 29.10.2020 23:02:

Un cenšos atcerēties ka ārst teica ka līdz gadam tas ir normāli

Lindracins

pukupeka
Margucis33
Man ir loti izteikti augsdalja. Tad jau ceriba ka izstiepjoties tas paliks nemanamas, un jaa tad jau nevar izslegt iespeju ka tiksu pie jaunam pec palielinasanas man ir loti neelastiga aada-pec abam grutniecibam veders vispar drausmiigs un visi saani.

Papildināts 30.10.2020 08:24:

Sovakar vai ritdien meginasu uzbildet savu sakumkapitalu, lai varu pasiekaloties gar jusu būbijiem, un meginat atrast savu to isto un vienigo variantu

Mūsu bērniņos turpinās mīlestība

Arabelle

Sveikas dāmas. Sen neesmu šeit bijusi. Krūtis tik ļoti jau savas un dabiskas, ka par viņām, un attiecīgi arī čatiņu, nedomāju

Tām, kas mani nezina, piemetīšu ātri, ka man operācija bija gandrīz pirms vairak kā gada ar pusi pie Lapiņa. Apaļie gludie, 390cc, zem dziedzera.

Krūtis nerada pilnīgi nekādas problēmas. Ap gadu arī pārgaja visas kņudēšanas, duršanas, vilkšanas, kas bija pirmajā gadā diezgan izteiktas (gāju pat pie Lapiņa atrādīties), īpaši vienai krūtij. Krūtis izskatās super dabiskas, cilveki pat neprasa, vai implanti. Bumbas tikai ar īpašu krūšturi sanāk. Nenožēloju ne mirkli šo izvēli. Vienīgi vienai krūtis galiņš ir pastieptāks un lielāks, bet ne tik, lai kristu acīs.

Gribu pieminēt BII teoriju mīlētājām, ka pirms kāda laika man tika diagnosticēta autoimūna slimība un pāris mēnešus ar to ņēmos. Bet biju uz krūšu sonogrāfiju un tur daktere teica, ka viss krūtīm ir ideāli, nekādu problēmu, limfmezgli arī labi izskatās. Pavaicāju, vai mana slimība var būt kaut kādā veidā izprovocēta ar implantiem (attiecīgi tad to varētu saukt par BII) un viņa atbildēja, ka neredz pilnīgi nekādas indikācijas, ka manas problēmas varētu būt saistītas ar implantiem.

Tā kā, joprojam varu teikt - nenožēloju ne mirkli šo izvēli viena no labākajām izvēlēm dzīvē.

VIABOND

Sveikas!

Man vakar bija diegu galiņu izņemšana. Vakar bija 18 diena pēc op, dakteris atrada tikai vienu diega mezgliņu, pārejie jau paspējuši uzsūkties. Rezultāts ir super, dakteris pats laimīgs par savu veikumu, un es arī, pat ļoti. Tagad vēl 4 dienas jāpastaiga ar plāksteriem un tad ķeros klāt silikona plāksteriem.

Rokas ar sāk palikt vieglāk uzmanīgi pacelt, vairs nav tādas vilkšanas, krūšu galiņus ar sāku just lenām. Pa brīdim kaut kur ieduras, bet tas esot normāli, jo viss iekšā dzīst. Kopumā - es nebiju gaidījusi tik lielisku rezultātu, Vērdiņš to ir pārsitis par visiem 110%. Un tas ir tikai 19 diena pēc op, krūtis vēl veidosies, forma paliks vēl izteiktaka

Papildināts 30.10.2020 09:46:

Vienīgais diskomforts, ko pēdejas 3 dienās jūtu - izteikta ādas jūtība tieši starp krūtīm un krūšu iekšpusē, bišk uz augšdaļas pusi. Vai kādai ta ir bijis? Kad skaros ar pirkstiem, āda it kā īd. Tas varētu būt no ādas stiepšanās? Un liekas, ka ir redzami mazi, mazi kapilāriņi. Dakteris teica, ka pēc skata nekas tur neesot, ka neviena to nav minējusi, tapēc nevareja komentēt.

Arabelle

VIABOND
Āda stiepjas. Tas ir normāli.

Arī dermatīta parādīšanās ir normāla.

Jāsmēre ar ziedem, losjoniem, eļļām, lai āda nelobas tik traki un nerodas strijas.

VIABOND

Arabelle
Paldies, vakar sāku ar dabīgo eļļinu smērēt, un tiešam mazāk jūtīgs. Domāju, ka varbūt tas dēļ tā, ka krūšu rajons sen nav tomēr pabijis duša, bet laikam tas ir no tās stiepšanās.

Sognare

VIABOND
Man arī bij sausa ,velkoša ādas sajūta, pieļauju domu ka tas tādēļ ka, āda pastiepta un arī dušā kādu laiciņu krūšu daļa nav tikusi.

VIABOND

Sognare
Huh, tad man ir mierīgāk, savadak jau visu ko tur paspēju izdomāt!

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18412663