The Breast and The Best 138

pukupeka

Slēdza pukupeka: "Laipni aicinātas uz jauno lapu - 139!".
Solta

Meitenes man jau mēnesis pagājis vai var jau alu, vīnu un šampi lietot?

papaija
Es arii jūsu bariņā. Labā īpaši jūtīga brīžiem.

Fitnesgirl

Arabelle
Čau, čau... Prieks dzirdēt, ka Tev viss labi. Ik pa brīdim par tevi atcerējos

Papildināts 30.10.2020 18:26:

Es domāju par gada vizīti, man gads tik 30.12. Bet iedomājos, ka gan jau Rodkei garas rindas un vai tik nevajadzētu jau tagad atrādīties

Papildināts 30.10.2020 18:27:

Nevis tagad atrādīties, bet tagad pierakstīties

Fitnesgirl
Tev uz gadu teica ka jāatrādās? Man liekas Rodkei nav tāda prakse aicināt uz gada atrādīšanos.

Fitnesgirl

Brigadere
Jā tā jau neteica, ka uz gadu jānāk. Teica ja viss labi, lai tik dzīvojos un nedomāju par dr. Bet man jau gribās

Laikam jau svarīgāk ir patstāvīgi usg veikt. Kā tur bija 1x gadā?

Papildināts 30.10.2020 22:12:

Solta
Pēc mēneša laikam jau var. Es alu drusku pa padzēru pēc nepilnām 3ned

papaija

Brigadere
Laipni lūgta!

Papildināts 30.10.2020 23:52:

Arabelle
Ceru, ka manas labās krūts nīdēšana/kņudēšana arī pāries. Man jau 1g un 2mēn kopš op. Pie kā tu taisīji usg? Man nākošnedēļ pie Lapuķes, ceru uz skaidru bildi. Cik tev nopietna tā autoimūnā? Zāles arī jālieto? Man puse ģimenes ar autoimūno, pašai gan nav.

Fitnesgirl

Kā Jums izpaužas autoimūnās slimības?

Papildināts 31.10.2020 05:58:

papaija
Ja puse ģimenes tad gribi teikt tas ģenētiski?

papaija

Fitnesgirl
Iespējams, ka ģenētika. Bet par to vēl zinātnieki strīdas. Vairāk pat uzsvaru liek uz dzīves laikā iegūto autoimūno saslimšanu (no entajiem apstākļiem). Bet man bērns saslima 7 gados, nezinu, kur viņš paspējis to iegūt...

Autoimūnās saslimšanas ir dikti daudz. Ļoti daudz. Manējiem ģim.locekļiem katram ir sava. Un zāles katram savas (visas dzīves garumā).

Solta

Es pirmdien iešu pie dakteres uz diedziņu izņemšanu un tieši taisos jautāt par alkoholu - kad un ko drīkst. Uzrakstīšu šeit

Meitenes, kādus krēmus rētām jūs lietojāt? Skatos, ka ir tas Dermatix, kas ir dārgs un blakus parādās tas contratubex. Daktere pati piedāvāja Polytech firmas, bet cenas dēļ (36eur) teicu, ka paskatīšos kādi vēl ir varianti.

Papildināts 31.10.2020 16:46:

Vēl daktere teica, ka varot smērēt vazelīnu.

Duska

Fitnesgirl
Vienreiz gada es jau biju Rodkes klinika uz USG...gada vizite Rodkei nav

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18412663