Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Dabiskas dzemdības vai ķeizars

Balta_kalla

Balta_kalla

Sveikas, meitenes!

Man te pārdomu brīdis. Ja Jums būtu izvēle- dzemdēt dabiski vai ķeizaroties- ko jūs izvēlētos un kādēļ? Pati tagad esmu šādas izvēles priekšā- man pirmais, pieredzes nav.

Paldies par atbildēm.

Ksavjera

Balta_kalla
Bez vajadzibas nevienu nekeizaro. Daba ir ielikts, ka sievietei pasai jadzemde. Keizars - tikai mediciniskas vai psihologiskas dabas darbiba. Es par dzemdesanu pasai, ja tas iespejams!

P.S. es keizarmamma 2x del savas gribas! Nedzemdeti pati. Tikai par keizaru.

De Oro

Es par dabīgām dzemdībām, ja vien vajadzība neuzspiež ķeizaru. Pati kâdreiz jaunībā teoretizēju par labu ķeizaram, bet, kad lielais brīdis pienāca, likās, kā gan savādāk, ja ne dabīgi. Salīdzinot pieredzes ar citām mammām, pēc ķeizara atkopšanās prasa 3x ilgāku laiku, bet man bija svarīgi justies kā cilvēkam un būt spējīgai ne tikai cilāt pašai savu bērniņu, bet arī sēdēt pie stūres pēc iespējas ātrāk.

Papildināts 30.10.2020 20:19:

Vēl viens pluss dabīgajām dzemdībām šķita iespējamība plānot otru bērniņu pēc iespējas ātrāk, nevis gaidīt gadu vai divus, kamēr drīkstēs mēģināt atkal.

Ja skatās no personīgā traumatisma puses, es labāk atkal izvēlētos nelielu 2. pakāpes iegriezumu, kas skar tikai ādu un nedaudz muskuli, nevis nopietnu ķirurģisku operāciju, kas iet cauri ne tikai ādai un muskuļiem, bet arī pašai dzemdei. Ej nu sazini cik labi viss sadzīs un cik ilgā laikā.

2x dabīgas dzemdības bijušas un par abām reizēm esmu no sirds priecīga. Ja būtu jāizvēlas, tad arī izvēlētos tikai dabīgas (it īpaši pirmajā reizē), izņemot gadījumus, ja tam būtu medicīniski pamatots iemesls vai mana vai bērna dzīvībai draudētu briesmas un būtu jāveic ārkārtas ķeizars.

Pati izvēlētos tikai dabīgas dzemdības, jo ļoti baidos no operācijām. Kāpēc - nemācēšu atbildēt. Bet ja veselībai viss kārtībā, tad ieteiktu domāt par dabīgām dzemdībām, it īpaši kad pirmais bērniņš, lai vismaz pati priekš sevis saprastu vai spēj izturēt to dzemdību procesu.

Magnee123

Manuprāt, ja nav nekādu sarežģījumu, sievietei IR jādzemdē pašai. Es vispār nesaprotu, kāpēc atļauj ķeizaroties par naudu tikai tāpēc, ka "man tā gribas".

Magnee123
Ja nesaproti, tad nenosodi. Es savukārt nesaprotu, kā var labprāt parakstīties ciest sāpes (arī zobus bez narkozes nelaboju, epeškrāsni nelietoju, ja kāds ir mājās).

2reiz ķeizars, pirmais bija neplānots, otrais - plānots.

Ksavjera

Magnee123
Ja nesaproti, tad paliec nesaprotot, jo acim redzot, tev nevajag saprast. Cilveks pats var izlemt, ko darit un kadam metodem!

Magnee123

Ksavjera
Autore prasīja viedokļus. Man ir tāds viedoklis. Ja tev viņš nepatīk, tad tev nav man jāuzspiež savējais vai jāizdara par mani kādi secinajumi

Krustnaglina86

Man 2 ķeizari un abi pēc pašas vēlmes. Dzemdēt pati nebiju gatava. Bet tie mani putni, mammas. Katra dara, kā jūt nevienu nevar un nevajag nosodīt.

Pēc ķeizariem ātri tiku uz pekām un viss čiki!

Ksavjera

Magnee123
Autore prasija tavu izveli, ne pardomas par citiem un ko kuram vajadzetu aizliegt! Ja gribi sev aizliegt, tad ta ari dari, ne runa, ko vajadzetu aizliegt citam mammam darit.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18412701